Uydu alıcısı (Receiver) Tavsiyesi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Barış barışalım :cak
Diz üstü değilde -çünkü iki ekran açık oluyor- diz-tv

Eski masa üstü var içi dağınık koca koca harddisk ayıptır 30 gb.? masa üstünü derken kasa ? bunu hdmi ile tv bağlayıp maç için kullanılırmı. Tek ekran açık oluyor bunla tv?
Sen elindeki uydu alcısını ne yaptın ,yazılımı atabildin mi :)

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Sonuç yok veren olmayınca nasıl atayım.
Digitürk uydudan yaptığına göre normale çevirme mümkün.
Vestel servise götürsem boşuna para gidecek 3 yılmı 5 yılmı sormuştum açma kapama bile ücretliydi o zaman 25 tl mi dedi 50 tl mi unuttum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Artık hd reciver bile 99 tl altında.
O zamanlar digi maç için hiremco almıştım hd 250 tl malesef faydalanamadım internetliymiş yoktu.
Şimdi internetten utgulamalardan beleşe :cay nedense izleyesim gelmiyor artık 1- 2 dakika geçikmelerden belki

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sonuç yok veren olmayınca nasıl atayım.
Digitürk uydudan yaptığına göre normale çevirme mümkün.
Vestel servise götürsem boşuna para gidecek 3 yılmı 5 yılmı sormuştum açma kapama bile ücretliydi o zaman 25 tl mi dedi 50 tl mi unuttum

Artık hd reciver bile 99 tl altında.
O zamanlar digi maç için hiremco almıştım hd 250 tl malesef faydalanamadım internetliymiş yoktu.
Şimdi internetten utgulamalardan beleşe :cay nedense izleyesim gelmiyor artık 1- 2 dakika geçikmelerden belki
Piko al ,piko600 bul ama ,bir de funcam olmalı içinde ,satıcıya sor "funcam var mı" diye, bir de astra19 çanak taktır ,hatta takmışken ,üzerine çoklu lnb taktır (tek çanakta birkaç uydu alma) ,1.9'dan 19za kadar kaç uydu alırsa,bak keyfine :ok

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Piko al ,piko600 bul ama ,bir de funcam olmalı içinde ,satıcıya sor "funcam var mı" diye, bir de astra19 çanak taktır ,hatta takmışken ,üzerine çoklu lnb taktır (tek çanakta birkaç uydu alma) ,1.9'dan 19za kadar kaç uydu alırsa,bak keyfine :ok
Mümkün değil eskiden olsa tamamdı 3 lnb bile taktım tek çanakla ,yıllar şimdi merkezi sistem yüzünden unuttum:bilmiyom

Merkezi sistemli yere çanak kurmak mümkün değil.
Bina dışına tamak yasak
Tek çare geniş balkon
Balkonda uydu olduğu yöne bakabilmeli
Yoksa????
Şimdi sınırsız internet çağında kim uğraşır çanakla.

İnternetten 1-2 dakika geç gelme sorunun çözümü varmıdır :alala :alala
Bu dakika içinde gol olabiliyor

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Arkadaşlar, octagon sf 2028 3D combo aldım.Uydu ve teledünya için.Ancak en son Hz.Nuh zamanındaki forumlarda adı sanı geçtiği için bazı problemlerin çözümünü bulamadım.Bu cihaza geçen yüzyılda bulaşmış olan,problemlerine vakıf bir arkadaş var mı acaba?

octagon-2028front.jpg
octagon-2028back.jpg

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Arkadaşlar, octagon sf 2028 3D combo aldım.Uydu ve teledünya için.Ancak en son Hz.Nuh zamanındaki forumlarda adı sanı geçtiği için bazı problemlerin çözümünü bulamadım.Bu cihaza geçen yüzyılda bulaşmış olan,problemlerine vakıf bir arkadaş var mı acaba?

octagon-2028front.jpg
octagon-2028back.jpg
Bu cihaz hiç elime geçmediği için ve duymadığımdan ben yardımcı olamıyorum

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Bu cihaz hiç elime geçmediği için ve duymadığımdan ben yardımcı olamıyorum
Teşekkürler yinede.:) Kablo net,internet paketi içinde vizyon sinema paketini de kakaladı, mecburen artık teledünya-uydu-dsmart modül olacak şekilde 3 ü bir arada cihaz diye aldım.Fiyatı da uygun aslında bu özelliklere göre ama ,epey eski bir cihaz.İlk başta usb yi gördü sonra görmüyor namıssız.server yükleyemiyorum.Satır biçimi uymuyor sanırım.iptv o kadar umurumda değil ancak server önemliydi.Birde niyeyse,uydu kanallarını yükledikten sonra teledünya kanallarında hafiften karelenme durumu başgösteriyor.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510
Banada 200 TL ye kadar uydu alıcı lazım sadece uydu alıcı olsun yeter doknmasın taşmasın tkgs olsun yeter varmı bu fiyata böyle bir cihaz

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Banada 200 TL ye kadar uydu alıcı lazım sadece uydu alıcı olsun yeter doknmasın taşmasın tkgs olsun yeter varmı bu fiyata böyle bir cihaz
Verim sana 100 tl lik var tkgs var özelliği var içinde 12 aylık server mevcut wifi taktığında izlersin extra internet üzerinden çanak sız kanallar izlersin

N Çevrimdışı

ndt man 

Yeni Üye
24 Haz 2020
9
36
Verim sana 100 tl lik var tkgs var özelliği var içinde 12 aylık server mevcut wifi taktığında izlersin extra internet üzerinden çanak sız kanallar izlersin
Merhaba, sorunsuz bir cihaz tavsiyeniz var mı sadece tv izlemek için kullanılacak.100-150 lira arası olabilir.

Hemen bozulmasın kanal geçişleri de hızlı olsun yeterli.

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64

octagon-2028front.jpg
octagon-2028back.jpg
Arkadaşlar, bu cihaz, stand by konumundayken bile ısınıyor.Neden bu kadar sıcak kanlı olabilir bir cihaz????

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt