Ucuz klima kötü müdür?

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
560
Yok arkadaş :alala

3000tl ye Beko dan 12000btu aldırm kayınvalidelere daha yeni.

ben de sevgili Mertin dikkatini çeken bu klima ile ilgili en azından önemli bir detay gireyim.
15,6 lık LG kompresör ile üretilmiş bu R410 klima :kas

Bu Kompresör aynı zamanda VESTEL 24000btu Bio plus cool modelde kullanılmıştır.

Kompresör kodu GAT156MBA dır dileyen LG sitesinden teknik özelliklerine bakabilir.

Sota Sota Adem hocam da bilgi var :)

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
2 liraya klima bulamiyorum piyasa da 7500btu da bile yok yatak odasina taktiracagim fazla para vermek istemiyorum.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Yok arkadaş :alala

3000tl ye Beko dan 12000btu aldırm kayınvalidelere daha yeni.

ben de sevgili Mertin dikkatini çeken bu klima ile ilgili en azından önemli bir detay gireyim.
15,6 lık LG kompresör ile üretilmiş bu R410 klima :kas

Bu Kompresör aynı zamanda VESTEL 24000btu Bio plus cool modelde kullanılmıştır.

Kompresör kodu GAT156MBA dır dileyen LG sitesinden teknik özelliklerine bakabilir.
Gaza gelmeyeceğim çok tahrik edici ama hala iş durumunu ayarlayamadım ne olacağı belli değil, borca girmeyelim ucuz diye

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ucuz klima almaktan daha çok F/P ürün klima alınmalı , parası olan zaten gidip en iyisini alıyor. Ben F/P ürün olarak genelde Midea nın fason ürettiği klimaları beğeniyorum , mesela Uğur'a yaptığı klimalar ya da Modernstar klimalar , tabi ustalar daha iyi bilir ama F/P açısından Midea üretimi fason klimalar tercih edilebilir.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
İşin şakası, soğutma ısıtma neyse de, Kozmetik/Estetik/Ses konforu anlamında istenenei ne derece karşılar o biraz ortama ve koşullara göre tartışılır ancak rakamsal olarak çok çok ciddi fark olduğu açık.
kötü mü diyorsun hocam?? Kasa bildiğim epey eski bir kasa gibi.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
İşin şakası, soğutma ısıtma neyse de, Kozmetik/Estetik/Ses konforu anlamında istenenei ne derece karşılar o biraz ortama ve koşullara göre tartışılır ancak rakamsal olarak çok çok ciddi fark olduğu açık.
Kasa tasarımı da aynı olduğuna göre teknik detaylarda aynıdır muhtemelen scop değeri dışında seer değeri fena değil gibi geldi.

Neticede bu modeller iyi biliyorsunuz ki sezonluk ürünler.Yani eş dosta tavsiye ediyorum şuana kadar küfür eden çıkmadı.Hatta edirne servisi sağ olsun çok iyi arkadaşlar.İş arkadaşıma regal aldık tarif ettim arkadaşıma selamımı ilet şöyle olsun böyle olsun diye kırmayıp çok temiz montaj yapmışlar.

Birde şu var emsalleri 2 katı parayken bu aletler yarı fiyatıysa elbet aynı performansı sessizliği beklememek lazım?.

IMG-20190711-WA0002cb0684a6f20666a6.jpg
IMG-20190711-WA0003940d8173b6370cc9.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri