Uçuyoruz, Euronun Rüzgârından.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Euro çıldırdı. 13 olur geçer bile bu gidişle

IMG_20211121_112001.jpg

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Bilerek yapılmıyorsa yüzüme tükürülsün. Ama ben o ''Dolar 7.5 olursa taksimde çıplak gezeceğim'' diyen abla gibi sallamıyorum, gerçekten yüzüme tükürün.

Estagfurullah Adem baba ,

Yüzüne tükürülecek birisi - birileri var ise oda kendi gururunu 3-5 lira icin ayaklar altına alan "erdoganin g.tunun kılıyım" %51'lik kesimdir.

Bu hallere düştüysek bu toplumun "camii açayor - quran okayor" bilinçsiz olması yüzündendir.

Böyle dediğimiz de de bazı çakma humanistciler : "e doğruyu gösterseydiniz" diyorlar, e kardesim ben hoca olmaya gelmedim ki Dünyaya !.

Kötü olan Kötü kalır. 2021 yılında hala bu konuların konuşulması utançtır.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Estagfurullah Adem baba ,

Yüzüne tükürülecek birisi - birileri var ise oda kendi gururunu 3-5 lira icin ayaklar altına alan "erdoganin g.tunun kılıyım" %51'lik kesimdir.

Bu hallere düştüysek bu toplumun "camii açayor - quran okayor" bilinçsiz olması yüzündendir.

Böyle dediğimiz de de bazı çakma humanistciler : "e doğruyu gösterseydiniz" diyorlar, e kardesim ben hoca olmaya gelmedim ki Dünyaya !.

Kötü olan Kötü kalır. 2021 yılında hala bu konuların konuşulması utançtır.
Neyse ki güvendiğimiz genç dostlarımız var. tarikk tarık uğur ve sizler gibi nice kalender kardeşimiz sayesinde bu günlerin de geçeceğini biliyor olmanın verdiği umut ile yaşamaya devam ediyoruz.

Güzel Günler Göreceğiz Çocuklar
Motorları Maviliklere Süreceğiz.

Az kaldı..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri