TürkNet hız testi

catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Bu site hatalı hız testi yapıyor ve genelde değerleri yüksek gösteriyor. şöyleki örnek vereyim; modem 20mbps ile buluşuyor ama bu sitede test yapınca 23mbps çıkıyor ki bu zaen imkansız. HIZ testlerini aşağıdaki sitelerden yapın.

Ucuyoruz bu aralar. Maşallah ??

AAB7C4FA-F3F7-4C3E-9BCD-9A7BF7870F31.png

B Çevrimdışı

boranoglu 

Aktif Üye
6 Ocak 2018
84
6 sene turknet kullandım. İlk başlarda çok iyiydi. Fiyat performans harikasiydi. Son iki senede sorunlar ve kopmalar ayrıca hız düşüklüğü ile beni bezdirdi. Komple kapattım. Umarım memnun kalırsınız ve sorun yaşamazsınız.:bilmiyom
Arkadaş haklı, bulunduğu yerde ki alt yapı sebebiyle türknetten memnun olmayanlarda var. Benim firmaya olan sempatimin sebebi bu konularda dürüst olmaları, atıyorum altyapı müsait, o an yoğunlukta yok, verebileceği en yüksek hızı veriyor bana. Bir üst pakete geçmeye zorlamıyor ttnet gibi :)

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
545
55
Bu site hatalı hız testi yapıyor ve genelde değerleri yüksek gösteriyor. şöyleki örnek vereyim; modem 20mbps ile buluşuyor ama bu sitede test yapınca 23mbps çıkıyor ki bu zaen imkansız. HIZ testlerini aşağıdaki sitelerden yapın.

Haklısın Alper farkındayım ama, modem arayüzünden hat bilgilerimi kontrol ettiğim de 43 mb'e kadar hız alabileceğim yazıyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

nPerf test sonucu:
nPerfc3e2c353a42fc85d.jpg

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Abi modem arayüzünde hat değerleri nedir? şuan kullanmış olduğunuz paket kaç mbps'e kadar? birde şöyle bir durum var modem den modemede fark ediyor. dlink dsl244 mevcut adresimde en yüksek upload hızı aldığım modem. diğerler ile 2mbps üstüne çıkmıyor.

Haklısın Alper farkındayım ama, modem arayüzünden hat bilgilerimi kontrol ettiğim de 43 mb'e kadar hız alabileceğim yazıyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

nPerf test sonucu:
nPerfc3e2c353a42fc85d.jpg

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
545
55
Abi modem arayüzünde hat değerleri nedir? şuan kullanmış olduğunuz paket kaç mbps'e kadar? birde şöyle bir durum var modem den modemede fark ediyor. dlink dsl244 mevcut adresimde en yüksek upload hızı aldığım modem. diğerler ile 2mbps üstüne çıkmıyor.

012ce273deeb6c46ae.jpg

İşaretlediğim yer geçenlerde 43 küsürlerdeydi. Şuan 39 küsüre düşmüş.
Kullandığım paket Hipernet Full Limitsiz 35 MB'e kadar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri