TürkNet hız testi

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
Turk Telekom bana da 35 MB verebilirim dedi ama şuan aldığım hız daha da yüksek. :)

Hiz-Testi.jpg

B Çevrimdışı

boranoglu 

Aktif Üye
6 Ocak 2018
84
Bende yaklaşık 3 yıldır VDSL2 altyapısı üzerinden kullanıyorum fazlasıyla memnunum türknetten :) da az önce dizüstü 2,4 ghz bandından yaptığım hız testi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ahmet_Jackie Çevrimdışı

Ahmet_Jackie 

Aktif Üye
14 Eki 2018
53
32
catres catres hayırlı olsun :) Ben de Türknete geçmek için öncesinde Superonline ile görüştüm. 12 Mbit alıyorum tam dedikleri gibi hızda sıkıntı yok ama bana yetmiyor IP TV kullanıyorum çünkü. VDSL 24 mbit için Superonline 130 lira fiyat çekti :deli Ben de taahhüdü iptal edip Türknete geçeyim bari dedim cayma bedeli 800 lira deyince bıraktım bu işleri :haha 9 ay var daha taahhüdümün bitmesine. Bitince Türknete geçicem inşallah :krotey

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
catres catres hayırlı olsun :) Ben de Türknete geçmek için öncesinde Superonline ile görüştüm. 12 Mbit alıyorum tam dedikleri gibi hızda sıkıntı yok ama bana yetmiyor IP TV kullanıyorum çünkü. VDSL 24 mbit için Superonline 130 lira fiyat çekti :deli Ben de taahhüdü iptal edip Türknete geçeyim bari dedim cayma bedeli 800 lira deyince bıraktım bu işleri :haha 9 ay var daha taahhüdümün bitmesine. Bitince Türknete geçicem inşallah :krotey

Siz hatayı taahhüt vermekle yapmışsınız hocam.
Bir de Superonline VDSL'e bulaşmakla. Ki kendisinin fiberle hiç ilgisi yok hizmet kalitesi yönünden. :hihi

catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
800 lira mı :saskin o ne yaaa yuh
valla şimdilik memnunum bakalım zamanla neler gorucez
benım tahhut bu ayın 15 inde bıtıyordu ttnet ile. o yuzden geçişim kolay oldu :hihi
ınsallah abuk sabuk bir cayma bedeli cıkarmazlar

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
Fiber ve vdsl olmadan adsl için yüksek hız verebilen varmı merak ettim.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Abi gayet Güzelde Arkadaşlar (Güle Güle) Kullan Demişlerde Hepte Gülmeyin Komşular Delimi Ne Demesin:haha1:haha1:haha1:haha1:haha1:haha1

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
6 sene turknet kullandım. İlk başlarda çok iyiydi. Fiyat performans harikasiydi. Son iki senede sorunlar ve kopmalar ayrıca hız düşüklüğü ile beni bezdirdi. Komple kapattım. Umarım memnun kalırsınız ve sorun yaşamazsınız.:bilmiyom

catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
6 sene turknet kullandım. İlk başlarda çok iyiydi. Fiyat performans harikasiydi. Son iki senede sorunlar ve kopmalar ayrıca hız düşüklüğü ile beni bezdirdi. Komple kapattım. Umarım memnun kalırsınız ve sorun yaşamazsınız.:bilmiyom
Öyle dmeseydiniz iyiydi ??
6 senede az bi zaman değil bakınca.
umarım bir aksilik yaşamadan bende uzun yıllar kullanabılırım

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Turk Telekom bana da 35 MB verebilirim dedi ama şuan aldığım hız daha da yüksek. :)

Hiz-Testi.jpg
Bu site hatalı hız testi yapıyor ve genelde değerleri yüksek gösteriyor. şöyleki örnek vereyim; modem 20mbps ile buluşuyor ama bu sitede test yapınca 23mbps çıkıyor ki bu zaen imkansız. HIZ testlerini aşağıdaki sitelerden yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt