Turkcell Mobil Fiyat-Paket Politikası :(

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Alt pakete geçilemeyeceği en baştan belli ama... :hmm uğraştığım şey herkesin hakkını, hukukunu hudutunu öğrenmesi, bilinçli olmasıdır... Yoksa, bana ne?

* * *

Forumda; telif hakkı doğuran paylaşımlar yasak mı? Evet... Bu açıkça duyurulmuş mu? Evet... Ben gelip böyle bir paylaşım yaparsam ne olur? Banlanırım di mi?

Sonra gidip, forumda paylaşım yaptım diye beni banladılar diyerek yaygara yapmam neyse bu tarz hukuki (alış veriş) sözleşmeler de aynı şeydir.
Ben sözleşmelerde öyle bir madde yazdığını zannetmiyorum.
Yani şu veya bu pakete geçiş söz konusu olamaz gibi bir şey yok bence.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Okumak lazım... :hmm
Vodafone da buldum ama diğerlerinde de vardır... Yoksa zaten sıkıntı yok son kullanıcı için...
mevzu şu, eğer birinde varsa bu maddeler , hepsinde vardır. kaçacak yerimiz yok yani. seve seve birini seçip, seni kimin öpeceğine karar veriyorsun. adı serbest piyasa, aslı kör tuttuğunu öper piyasa.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
mevzu şu, eğer birinde varsa bu maddeler , hepsinde vardır. kaçacak yerimiz yok yani. seve seve birini seçip, seni kimin öpeceğine karar veriyorsun. adı serbest piyasa, aslı kör tuttuğunu öper piyasa.
Önemli olan, en az öpülmenin yolunu bulmak... Atıyorum, minimum 25 liraya alınacak hizmeti, 45 liraya almamak... Bunun temel yolu da, her yıl iki operatör arasında gidip gelmek...

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
4 yıldır Türk Telekom kullanıyorum. Ilk yıl 19 tl ödediğim faturaya şuan 20 tl ödüyorum. 3 gb 500 dk 5000 sms. Dakikalar çoğunlukla yetmiyor ama sil süpür vs ile destek çıkıyor çoğu zaman.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt