Turkcell Mobil Fiyat-Paket Politikası :(

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tabi Turkcell biraz daha pahalı ve müşteri bakış açısı farklı. Örnek; ben çocuk Ken babam hattı almış ardından bana verdi, hatta geçende 20. Yılımı kutladı, paket adını hatırlamıyorum ama 1000 dk 2gb 100 sms 53tl buraya kadar sıkıntı yok, eşimin hattını kendi üstüme çıkarttım 4 senelik aynı oaket farklı isim ile 62 TL olarak kullanıyorum.
Müşteri hizmetlerine dile getirdiğimde ; sizin hattınız 20 yıllık size daha uygun tarife olacak elbette diyor işin içinden çıkıyor.
Edit; bu hat hala 3g eşimin ki 4.5g

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tabi Turkcell biraz daha pahalı ve müşteri bakış açısı farklı. Örnek; ben çocuk Ken babam hattı almış ardından bana verdi, hatta geçende 20. Yılımı kutladı, paket adını hatırlamıyorum ama 1000 dk 2gb 100 sms 53tl buraya kadar sıkıntı yok, eşimin hattını kendi üstüme çıkarttım 4 senelik aynı oaket farklı isim ile 62 TL olarak kullanıyorum.
Müşteri hizmetlerine dile getirdiğimde ; sizin hattınız 20 yıllık size daha uygun tarife olacak elbette diyor işin içinden çıkıyor.
Edit; bu hat hala 3g eşimin ki 4.5g
hat faturalı hat mı? faturasız mı? daha uygun paketlerde onlardan birine geçin

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
hat faturalı hat mı? faturasız mı? daha uygun paketlerde onlardan birine geçin
Diğerlerini bilmiyorum ama Türsel'de bu mümkün değil, ikinci veya üçüncü yılda Afaki fiyatlar veriyor... 2019'da 4 Gb paket (35₺) bittiğinde 110₺ teklif etti... Telefondaki kişiye "siz olsanız devam eder misiniz?" diyorum, cevap veremiyor...

* * *

12 Gb olan Kızımın hattını il dışında okuyor diye iki yıl boyunca 60-65 ₺ ödedik Telekom'da... Taahhüt bitimi önce 12 Gb 35₺ bulduk Vodafone'da üç dört ay sonra hattı onun üzerine devrettim, görevli sağolsun 20+5 Gb paketi buldu 30 liraya onu tanımladı... Şaka gibi ama araştırmak bulmak lazım.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İkisi de faturalı abi, bı ara ikisini de rahat paketine aldılar. Sonra hoşlaşmadim, tahute geçtim
turkcell eski turkcell değil artık baktım daha uygun paketler var yok dıdının dıdısı olursa vs paketten yararlanıyormuşun yoksa yok diyorlar ihtiyaç yoksa 50-60 TL arası paket vs alınmaz bana göre fiyat poltikası çok yüksek ama çekim kalitesi nedeni ile tercih ediyorum vodafone avea heryerde çekmiyor yoksa onlarda cazip kampanyalar var mecbur turkcell diyorum :kiskis

Moderatör tarafında düzenlendi:
sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Vodafone'da bana kalırsa tavsiye ettiği paketlerde hep vites yükseltiyor bence.
Diyelim ki mevcut aboneliğiniz bitmek üzere, geçebileceğiniz paketlere bakıyorsunuz, o da ne daha pahalı daha büyük paketler var geçebileceğiniz.
Neden böyle diyorum, kullanım tipi ve müşteriye göre öyle gibi yanıtlar veriyorlar.

İmkanım olsa bırakacağım kullanmayı, bu ülkede teknoloji kullanmak eziyetten başka bir şey değil çünkü.
Tüketiciyi koruyan yasalar iyileştirilmeli, başka yolu yok bunun.
Yaptırımlar ağırlaştırılmalı.
Ufaktan bir yükselme oluyor. Fakat 2 yıldır aynı tarifedeyim. Memnunum :).

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
turkcell eski turkcell değil artık baktım daha uygun paketler var yok dıdının dıdısı olursa vs paketten yararlanıyormuşun yoksa yok diyorlar ihtiyaç yoksa 50-60 TL arası paket vs alınmaz bana göre fiyat poltikası çok yüksek ama çekim kalitesi nedeni ile tercih ediyorum vodafone avea heryerde çekmiyor yoksa onlarda cazip kampanyalar var mecbur turkcell diyorum :kiskis
Aynı fikirdeyim

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Ben cellodan fiyat politikası yüzünden ayrılıp telekoma geçtim Şöyle ki çok telefon kullanan birisi değilim Aylık konuşma sürem 100 dakika bile değildir Celloda 100 dakika konuşma 2 gb internet 3-4 sene önce 20 lirayken kalktı 35 yaptı Ben de 1000 dakika konuşma 1000 sms ve 30 gb internet paketi ile Telekoma geçtim Telekomun artısı şu oldu Bir yıllık kullanımlarım paketlerdekinden düşük olunca bir yılın sonunda konuşma fiyatından yüzde 50 smsten de yüzde 15 indirim verdi Böylelikle paket fiyatı 14.90 a düştü son zamlarla da 19.48 oldu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt