Turkcell Mobil Fiyat-Paket Politikası :(

S Çevrimdışı

snl99 

Aktif Üye
19 Şub 2020
136
40
Bana uygun olan bütün paketlerde. Size uygun değil yazıyo, ?
Kriterler şu şekilde
1. Kullanımı artan....Özetle paket yükseltmek . Çıtayı her ay yükseltecen.

2. Müşteri hizmetleri arama sayısı?
Buradan yürücez ... Arayıp talepte bulunacaz işe yaramıştı daha önce 3 ay boyunca uygun paketler bana uyguna döndü.Günde 1-2 kez ararım ben bunları.(!)

3. Diğer hatlardan aranma süresi ,nedense! Mantık aranmaz.

İşe yaramazsa 3 aylık paket yüklerim. Aynı hesap. İnatlaştım, sanki dalga geçiyorlar.
Ve BTK ya şikayet .
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Netice alırsın
GSM lerim hakkından burası geliyor
??

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
mesela bir pakete taahhüt vermişsin. alt pakete geçemiyorsun. illa ki bir üst (daha fazla ödeme) paketine geçebiliyorsun. ttnet 'de öyle. bence saçmalığın daniskası.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
mesela bir pakete taahhüt vermişsin. alt pakete geçemiyorsun. illa ki bir üst (daha fazla ödeme) paketine geçebiliyorsun. ttnet 'de öyle. bence saçmalığın daniskası.
Bu saçmalık evet. Peki bu saçmalığı bilerek tarifeye geçmek?? Veya bu saçmalığın imzalandığı (onay verildiği) sözleşmeyi okumamak ne ifade ediyor??

* * *

Her şey tek taraflı değildir.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Bu saçmalık evet. Peki bu saçmalığı bilerek tarifeye geçmek?? Veya bu saçmalığın imzalandığı (onay verildiği) sözleşmeyi okumamak ne ifade ediyor??

* * *

Her şey tek taraflı değildir.
bir uygulama kurarken bile çıkan sözleşmeyi okuyor muyuz? kredi çekerken sözleşmeyi okuyor muyuz? tahminimce insanların %90 ı okumadan atıyor imzayı.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
bir uygulama kurarken bile çıkan sözleşmeyi okuyor muyuz? kredi çekerken sözleşmeyi okuyor muyuz? tahminimce insanların %90 ı okumadan atıyor imzayı.
Okunmuyor olması, bilinmiyor olması mazeret değildir... Hukukun ilk adımında "kanunu bilmemek mazeret değildir" der.

* * *

Bunları yazmamın amacı birilerini yermek veya övmek değil, "şuraya buraya yazın sonuç alırsınız" tavsiyesinin içinin boşluğunu anlatmak. Koca koca holdingler, kafasına göre at oynatamaz, her iş karşılıklı... Kişi hakkını hukukunu, hududunu bilmeli...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Okunmuyor olması, bilinmiyor olması mazeret değildir... Hukukun ilk adımında "kanunu bilmemek mazeret değildir" der.

* * *

Bunları yazmamın amacı birilerini yermek veya övmek değil, "şuraya buraya yazın sonuç alırsınız" tavsiyesinin içinin boşluğunu anlatmak. Koca koca holdingler, kafasına göre at oynatamaz, her iş karşılıklı... Kişi hakkını hukukunu, hududunu bilmeli...
Alt pakete geçti diye batacak bir şirket göstersene bana?
Koca koca holdingleri, isim vermedim, ne zihniyetli adamlar yönetiyor görüyoruz. :kiskis
Şuna kısacası yüksek kazanç hırsı desene, ne uğraşıyorsun. :hihi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Alt pakete geçti diye batacak bir şirket göstersene bana?
Koca koca holdingleri, isim vermedim, ne zihniyetli adamlar yönetiyor görüyoruz. :kiskis
Şuna kısacası yüksek kazanç hırsı desene, ne uğraşıyorsun. :hihi
Alt pakete geçilemeyeceği en baştan belli ama... :hmm uğraştığım şey herkesin hakkını, hukukunu hudutunu öğrenmesi, bilinçli olmasıdır... Yoksa, bana ne?

* * *

Forumda; telif hakkı doğuran paylaşımlar yasak mı? Evet... Bu açıkça duyurulmuş mu? Evet... Ben gelip böyle bir paylaşım yaparsam ne olur? Banlanırım di mi?

Sonra gidip, forumda paylaşım yaptım diye beni banladılar diyerek yaygara yapmam neyse bu tarz hukuki (alış veriş) sözleşmeler de aynı şeydir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt