Türk kahve makinesi tavsiye

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Günlük 1 bardak kahve içerim (fincan değil)
Her kahveyi de beğenmem damak tadıma uyan günlük çekim yapan madenciden alırım.

Arçelik telve 3190 kullanıyorum güzelim kahveyi berbat ediyor.

Arkadaşımın evinde okkayı gördüm
sağolsun kahveyi onda yaptı anlatılmaz yaşanır.
kıvamı,sıcaklığı,köpüğü 10 numaraydı.
Canım kahve çektikti şimdi Başkan hemen yaptırıyorum
Eski usul cezvede kısık ateşte ağır ağır pişecek az şekerli bol köpüklü yemimişim makinasını cezve olur o ?

kahve böyle olur orijinal :kiskis
WhatsApp-Image-2021-09-06-at-18.31.34.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
eski usul bişecekse kumda pişirmen gerekir :ok

Eline sağlık görüntüsü güzel sayılır.
közde bakır cezvede kumda da süper olur sen işi biliyon işe gitmiyon :kiskis küçük fincan kesmiyor başkan nescafe kupası anca o neden ile görüntüye takılmamak lazım muazzam olmuş kahve aroması kokusu müthiş içerken kahvenin dadı damakta kalıyor kahve içtiğini alınyorsun anlatılmaz yaşanır ben yapmadım yapanın eline sağlık ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,552
közde bakır cezvede kumda da süper olur sen işi biliyon işe gitmiyon :kiskis küçük fincan kesmiyor başkan nescafe kupası anca o neden ile görüntüye takılmamak lazım muazzam olmuş kahve aroması kokusu müthiş içerken kahvenin dadı damakta kalıyor kahve içtiğini alınyorsun anlatılmaz yaşanır ben yapmadım yapanın eline sağlık ?
Bildiğimiz yanıldığımıza yetmez :kas
Deneme yanılma yoluyla öğreniyoruz. Kum ocağı masraflı olmasa aklımda ama yer kaplaması-enerji tüketimi işi bozuyor.

Elimizi biraz bollaştıralım (daha ocak zammını bile alamadık) Okka ve akıllı süpürge şart oldu.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Ürün geldi, üründe bı kaç çizik var bunun için satıcı ile iletişime geçtim gelen cevaba göre pişirme deneyimini de aktaracağım. Puzik Puzik belirttiği gibi ilk cezbedici noktası çelik olmasıydı

IMG_20210915_135202.jpg

IMG_20210915_135346.jpg

IMG_20210915_135151575d646da2685023.jpg

Detaylar la gerekirse konu açarız
Hayırlı olsun,umarım sorun çözülür. Çelik olması temizlik kolaylığı ve lezzet açısından büyük bir artı. Diğer makinelerdemi böyle sadece bu mu böyle bilmiyorum ama kaşığı baya bir kahve alıyor :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt