Türk kahve makinesi tavsiye

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Çok para bakır cezve de daha güzel oluyor :hihi
Yok hocam parası çok değil parayı verip alacaklar var olduktan sonra azcık öperler :kiskis
Şak 400-500 TL iyi satıyorlar Cezvede ocak başında 2 dk yapılır türk kahvesi para var millette
kettle küçük hali bildiğin su ısıtıcısı mini gizli rezistans su ısıtıcı oldu sana türk kahve makinası 400 TL cik bedava

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,677
Yok hocam parası çok değil parayı verip alacaklar var olduktan sonra azcık öperler :kiskis
Şak 400-500 TL iyi satıyorlar Cezvede ocak başında 2 dk yapılır türk kahvesi para var millette
kettle küçük hali bildiğin su ısıtıcısı mini gizli rezistans su ısıtıcı oldu sana türk kahve makinası 400 TL cik bedava
Parayı harcayak yer bulamıyoruz
5-6K kredi kartı geliyor :slap

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Bunlar bence makyajlı makine.
Bütçe sarsmaz dersen Arçelik Telve'ye git.
Tabi minileri nasıl bilmiyorum. Benim bildiğim Telve çift cezveli olanlarıydı.
En yenileri 2000 olmuş. :kop

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Oğlum geçen sene anneler günü hediyesi olarak almıştı ,gayet güzel ,biz memnunuz ,bu arada "abi her şey de sende var" denmesin diyerekten bir de foto çektim şimdi ,neme lazım :kiskis

kahvee.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Oğlum geçen sene anneler günü hediyesi olarak almıştı ,gayet güzel ,biz memnunuz ,bu arada "abi her şey de sende var" denmesin diyerekten bir de foto çektim şimdi ,neme lazım :kiskis

kahvee.jpg
Can alıcı soruyu sorayım o zaman teraspy teraspy hocam memnunsun tabiki de bozuldu var say tamirde olmuyor
Yarın 400 TL verip aynı ürünü alırmısın?
Bence almazsın buna 400 TL verilmez hanım senin elin lezzeti başka mı dersin :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Can alıcı soruyu sorayım o zaman teraspy teraspy hocam memnunsun tabiki de bozuldu var say tamirde olmuyor
Yarın 400 TL verip aynı ürünü alırmısın?
Bence almazsın buna 400 TL verilmez hanım senin elin lezzeti başka mı dersin :kiskis
Örnekler çoğaltılabilir tabii,sadece kahve makinası ile olmaz örnek ,4000 tlik tv bozuluyor ve yenisi alınıyor ya ,bu neden alınmasın,veya 3500 tllik dolap ta olabilir örnek ,veya ne bileyim işte ,o zaman taş devrinde yaşamak lazım ki hiçbir şey bozulmaz :haha1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Örnekler çoğaltılabilir tabii,sadece kahve makinası ile olmaz örnek ,4000 tlik tv bozuluyor ve yenisi alınıyor ya ,bu neden alınmasın,veya 3500 tllik dolap ta olabilir örnek ,veya ne bileyim işte ,o zaman taş devrinde yaşamak lazım ki hiçbir şey bozulmaz :haha1
Beklediğim cevap bu değildi ama Emmi TV buzdolabı fırın bunlar ihtiyaç olmazsa olmaz Türk kahvesi için bir cezve ocak yeterli yapılışı basit kolay makineye ne hacet cezvede yıkanıyor bu makinanın hazneside yıkanıyor
ikisinde de kahvenin yapılışı aynı değişen birşey yok bence gereksiz bir ürün ama zevkler ve renkler tartışılmaz

Filtre kahve makinası espresso kahve makinesi olsa tamam itiraz etmem onlar alınır

Konu Türk kahvesi olunca makinesi biraz saçma aşırı gereksiz geldi düşününce birde fiyatı çok şişirmişler

Alana mani olmayayım Türk kahve makinası alan herkese hayırlı olsun. 40 yılda hatrı olsun ?

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Sadece kahve yapmak istiyorsanız Arçelik Telve derim. Muadili Grundig de alınabilir. İlk modelini yıllarca kullandık. Geçen yıl yeni tasarımlı olanından aldım, oldukça memnunuz.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Arçelik bu işin ehli fakat fiyatları uçtu gitti
Kahveyi güzel yapıyor ama dediğiniz gibi fiyat sıkıntılı. Daha uygun fiyata Grundig bulunabiliyor ama bütçe meselesi. Geçen yıl tekli Grundig 350 lira civarındaydı mağazalarda kalmadığı için Arçelik almıştım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,677
alakası yok üstelik 3 kat pahalı... Karaca daha iyi...
Günlük 1 bardak kahve içerim (fincan değil)
Her kahveyi de beğenmem damak tadıma uyan günlük çekim yapan madenciden alırım.

Arçelik telve 3190 kullanıyorum güzelim kahveyi berbat ediyor.

Arkadaşımın evinde okkayı gördüm
sağolsun kahveyi onda yaptı anlatılmaz yaşanır.
kıvamı,sıcaklığı,köpüğü 10 numaraydı.

Geri
Üst Alt