Türk kahve makinesi tavsiye

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bir dip not daha gireyim dikkatten kaçmasın, hup var hüps var. Hüps olan sütlü kahvede yapabilir, sıcak çikolata fln da yapıyor

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
uyanık seni hanıma hediye mi yoksa kendine mi alıyon kahve makinasını :kiskis

Niye hep mutfak aleti hediye alınıyor hanımlara ?

Evlilik yıl dönümü güzel bir kolye saat yüzük yada elbise canta kişisel kullanım için olan sey hediyedir

Mutfak aleti genel ev kullanımı için hediyeden sayılmaz ama hanımlar bunu hep yer :kiskis

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
uyanık seni hanıma hediye mi yoksa kendine mi alıyon kahve makinasını :kiskis

Niye hep mutfak aleti hediye alınıyor hanımlara ?

Evlilik yıl dönümü güzel bir kolye saat yüzük yada elbise canta kişisel kullanım için olan sey hediyedir

Mutfak aleti genel ev kullanımı için hediyeden sayılmaz ama hanımlar bunu hep yer :kiskis
Benim hanım pek takı kolye vs sevmez fakat benimde aklımda kolye vardı fiyatta sorduk, fiyatı duyunca boşver bişey alma dedi, ev kredisi ödediğim için pahalı bişey alınca çok üzülüyor. Mecbur onun işini kolaylaştıracak şey bakıyorum, mevcut kahve makinesi normal simbo fişe takılan kaşıkla karıştırıyor aklım hep onda kaçak maçak olmasın diye ☺️

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dip not: Türk kahvesi cezvede güzel olur bakır cezve alsan daha iyi bence makinada türk kahvesi iyi olmuyor

Bakır cezve kahve takımı bence daha iyi kahve makinası alacaktım ama senin elinin lezzeti bir başka dersin mesela

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Biz validelere Korkmaz marka aldık, baya güzel pişiriyor ayrıca cezveleri çelik. Marka gözetmeksizin buna dikkat etmenizi önerirm.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,417
Dip not: Türk kahvesi cezvede güzel olur bakır cezve alsan daha iyi bence makinada türk kahvesi iyi olmuyor

Bakır cezve kahve takımı bence daha iyi kahve makinası alacaktım ama senin elinin lezzeti bir başka dersin mesela

Bakır cezve iyidir güzeldir lakin belirli periyod da kalaylanması gerekir.
Aksi durumda bakır nedeniyle zehirlenirsiniz.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Evet çelik olan listeye yazıldı. Fiyat nedir model var mı
Hocam biz bir annemize aşağıdaki modelin kırmızısını diğerine rose gold rengini aldık. İkisinede gittiğimizde içeri gayet lezzetli bol köpüklü kahveler yapıyor ama biraz büyük sanırım kaşığı,çok koymak gerekebiliyor. Başka şikayet duymadım kendilerinden :)

Korkmaz Kahvekolik Kahve Makinası Rosa A860-06

Kendi sitesine yada Amazona bir bakın derim.

CnB1981 Çevrimdışı

CnB1981 

Aktif Üye
4 Nis 2019
82
42
Bir dip not daha gireyim dikkatten kaçmasın, hup var hüps var. Hüps olan sütlü kahvede yapabilir, sıcak çikolata fln da yapıyor
Selam, Biraz dibi tutuyor sütlü yapınca, 2 bardak yapılacaksa 1 bardak su 1 bardak süt ile yapılması öneriliyor ancak yinede dibinde biraz tutma oluyor, onun dışında yeterli bir ürün başka sorun göremedik, yaklaşık 4 aydır kullanıyoruz bizde, trendyol dan ilk aldığımız teşhir gönderilmişti zor bela iadesini yaptırdık, sonra Karaca kendi sitesinden aldım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri