TRT'nin Dijital İçerik Platformu "Tabii", Yayın Hayatına Başlıyor

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Geçtiğimiz sene çalışmalarına başlandığı duyurulan TRT'nin yeni yerli dijital içerik platformu "Tabii", 7 Mayıs itibarıyla yayın hayatına başlıyor.

Son olarak Plus'ın da ülkemize gelmesiyle birlikte, dizi ve film sektöründeki dijital platformlar arasında rekabet bir hayli kızışmaya başladı. TRT Genel Müdürü, geçtiğimiz sene yaptığı açıklamayla rekabeti iyice kızıştıracak platform inşa edeceklerinin haberini zaten vermişti. Uzun bir hazırlık sürecinden geçen platformun hem adı hem de yayın tarihi belli oldu.

Dijitalleşmenin giderek arttığı günümüzde, dizi ve filmlerin yol haritası da dijital dünyada belirleniyor. Birçok dijital içerik platformu ülkemizde rekabet ederken, TRT'nin de bu rekabete katılacağı öğrenildi. TRT'nin yeni uluslararası içerik platformunun adı "Tabii" olarak belirlenirken, platformun 7 Mayıs itibarıyla izleyiciye açılacağı öğrenildi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Trtspor'dan başka kanalını maç zamanı hariç izlemiyoruz evde,sporu da Göz-Göz- için izliyorum,1.lige çıksın onu da silerim doğrusu.

Reset Çevrimdışı

Reset

Aktif Üye
20 Nis 2022
69
48
Oh oh netflix Amazon Disney exen gain blu puhu Apple derken tabii de geldi tabii. İyi oldu.

Köşebaşında korsan Cd satan ayaklı tezgahtan yeni filmleri alırdık, her makina açmazdı. Görüntü bildiğin kopya vcd kalitesiydi. Yazık ettik o yıllara o filmlere... Ama belki teknoloji buydu, belki imkanlar o şekildeydi. O sahneden bu sahneye geçişte artık filmin gidişatını elimizde kumanda ile kendimiz yönetir hale geldik. Çok da iyi oldu çok da güzel oldu tamam mı

K Çevrimdışı

Kurgu

Yeni Üye
20 Nis 2023
30
37
Oh oh netflix Amazon Disney exen gain blu puhu Apple derken tabii de geldi tabii. İyi oldu.

Köşebaşında korsan Cd satan ayaklı tezgahtan yeni filmleri alırdık, her makina açmazdı. Görüntü bildiğin kopya vcd kalitesiydi. Yazık ettik o yıllara o filmlere... Ama belki teknoloji buydu, belki imkanlar o şekildeydi. O sahneden bu sahneye geçişte artık filmin gidişatını elimizde kumanda ile kendimiz yönetir hale geldik. Çok da iyi oldu çok da güzel oldu tamam mı
Lakinki öyle değildir :)

Son düzenleme:
hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Netflix amazon bilmem ne hepsi propaganda yapmıyor mu? Bide ulaslararası yerli milli propaganda aracımız. Tek yönlü hükümet söylemi olarak bakmamak lazım olaya.

Reset Çevrimdışı

Reset

Aktif Üye
20 Nis 2022
69
48
Leyla ile Mecnunu istiyorum ben ama ilk haliyle. Hem de genç olarak. Çok şey mi istiyorum. Zamanı geri çevirmek hep genç kalmak. Dizide 3 tane Leyla değişti kardeşim ne yapıyor bu adam kızlara. Leyla dayanmıyor herife
Dizinin ilk sezonları müthişti

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
herşeyi buzlarlar trt dizilerinde öpüşme bile yasak sanki polen ile üreme yapıyoruz zihniyetleri bozuk herşey yasak işlerine gelmeyen herşeyi yayınlamıyorlar trt seçim propagandası yapıyorlar hepimizin kanalı sadecene tayip babann kanalı oldu.

T Çevrimdışı

topaz42

Aktif Üye
11 May 2020
103
54
Play Store'ye girip cep telefonuma apk'sını indirdim. Ama android TV'de Play storeye girince bulunmuyor. Bundan başka Android kutusu var. Onda da arattım. Onda da yok. Diğer digital platformlar gibi olan apk'sını nasıl bulacağız?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252
Play Store'ye girip cep telefonuma apk'sını indirdim. Ama android TV'de Play storeye girince bulunmuyor. Bundan başka Android kutusu var. Onda da arattım. Onda da yok. Diğer digital platformlar gibi olan apk'sını nasıl bulacağız?
senin istediğin apk olsun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri