tost makinası tavsiyesi

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
P00602-1357192d8e0b9eea8a51ab.jpg

Biraz etrafı batırdık ama sonuç güzele benziyor :hihi
başkan bu ürün markası nedir?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Şu ürünleride bir araştırın bakalım fiyatları çok uygun.

Waks marka döküm tost makinesi

Taç Life marka döküm tost makinesi

ben n11 den taç lıfe fırın aldım.kutuyu kenara koydum diğer fırın çalıştığı için açmadım.5-6 ay sonra diğer fırınım bozuldu(zaten çan çekişiyordu ondan almıştım yeni fırını).taç lıfe fırının kutusunu açtım ne kullanma kılavuzu ne garanti kağıdı ne fatura hiç bir şey çıkmadı.ALLAHtan fırın sağlam sorunsuz çalışıyor.yani taç lıfe alırken düşünmek lazım.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
20200604_002439.jpg
20200604_001906.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sanayi tipi tost makinesinde mangal keyfi arkadaşlar mükemmel yapışma yok yağ yok zevkli oluyor leziz oluyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sanayi tipi tost makinesinde mangal keyfi arkadaşlar mükemmel yapışma yok yağ yok zevkli oluyor leziz oluyor
bu köftelerden bizde isteriz:hihi:hihi

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
arzum tost makinesini pleytleri eskidiği için yenilerine bakayım dedim bir tanesi 90tl bende yeni tost makinesi arayışına başladım alttaki tost makinesi kullanan varmı yada önerebileceği model varmı demir döküm pleytli olmasını istiyorum granit teflon vs istemiyorum

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
arzum tost makinesini pleytleri eskidiği için yenilerine bakayım dedim bir tanesi 90tl bende yeni tost makinesi arayışına başladım alttaki tost makinesi kullanan varmı yada önerebileceği model varmı demir döküm pleytli olmasını istiyorum granit teflon vs istemiyorum
Geçen bu markayı biri telaffuz etti bende merak edip yorumlara baktım, basarli ve uygun abi ? bence başka satıcıdan al bunda son kalmış teşhir fln kakalamasin lar ☺️

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
hocam gerçek döküm demir istersen atababa ve türevlerinden şaşma derim.Büfe tostu lezzetini eve taşıyor.

illa ev tipi olsun dersen dökümix var ama arzum tefal bilimum markalar bana göre oyuncak ve sağlıksız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt