Toshiba 55V6863DAT

Orhan90 Çevrimdışı

Orhan90

Yeni Üye
9 May 2020
34
34
Vestel ve üretimleri smart stabildir fakat browser yaramaz.
Ayrıca hatirlatman iyi olmuş ben 58u9500 sandım ama değişecek birşey yok karma panel mb230 ana kart hmr değeri daha düşük vs vs ben yine Toshiba derdim ?
Birde ses konusunda arada dağlar var sanırım. Neyse ben iptal edip toshibaya döneyim en iyisi ?

V Çevrimdışı

vitekop

Yasaklı Üye
23 Eki 2018
33
39
merhaba.. bu tv yi almak istiyorum fiyatı 3300 tl şuanda.. halen alınabilir mi.. şuan jvc var bimden aldığım jvc 50vu73t.. hangisi sizce..

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
Merhaba arkadaşlar Hepsiburada dan indirimli 3300 TL Toshiba 55v6863 TV aldım ürün hakkında detaylı inceleme bulamadım ama iyi olduğu kanaatindeyim bu konularda yeniyim panel olayını merak ediyorum Samsung demişler ama LG de oluyor Muş yani genel olarak yorum istiyorum ? teşekürler

X Çevrimdışı

xfenk 

Yeni Üye
25 Haz 2019
36
Bu model hakkinda cok fazla bilgi yok maalesef. Bende 49 inc olanını aldım hala kargolanmasini bekliyorum.

Gelince göreceğiz artık nasıl bir tv

Orhan90 Çevrimdışı

Orhan90

Yeni Üye
9 May 2020
34
34
Bende de Auo panelli 65 var 3 yılı devirdim memnun edecektir sizi, pandayla mukayese edilmeyecek bir firma, bugün Adem usta bir Samsung Led değiştirme videosu yayınladı o tvnin paneli Auo mesela
Ya bunu duydugum harika oldu. Ips panel cıkacak diye baya korkuyordum. Servis yarın kurulumu yapacak umarım sorunsuz sıkıntısız birsey cıkar. Sizin adınıza da cok sevindim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Merhaba arkadaşlar Hepsiburada dan indirimli 3300 TL Toshiba 55v6863 TV aldım ürün hakkında detaylı inceleme bulamadım ama iyi olduğu kanaatindeyim bu konularda yeniyim panel olayını merak ediyorum Samsung demişler ama LG de oluyor Muş yani genel olarak yorum istiyorum ? teşekürler
Tvnin barkodunu "panel" konusunda paylaşmalısın ki panelle alakalı bilgi kesin alasın (paylaştı isen ,bu mesajımı dikkate alma lütfen ) :ok

Geri
Üst Alt