Toshiba 55V6863DAT

A Çevrimdışı

Ayaz2018

Yeni Üye
31 Ağu 2019
12
36
Merhaba arkadaşlar,
55V6863DAT tv hakkında pek bir bilgi bulamadım nette.forumda da kaya değer bilgi yok. bu tv yi kullanan arkadaşlar bizleri aydınlatırsa sevinirim. ayrıca Ado ve Albanez üstatlar ve diğer konuya hakim arkadaşlar bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim. (ADO üstatın tavsiye ettiği mb130e anakartı ile bu tv özellikleri arasında fark var mıdır, yoksa eşdeğer kalitede midir?)

sitede
Başka model marka tv tavsiyesine de açığım.
Tv profilim, genelde film izlemek üzere
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Adem Helvacı ve albanez albanez üstatlar yardım pleaseee:sirit

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selam,
mb130s en güncel ve güzel kartlardan biridir 2019 üretimidir.
panel olarak 2 li üretimdir lg ve samsung olarak, genelde samsung va panel ile karşılaşıyoruz. HDR10+DOLBY VISION mevcut, qui menü var vestelin en güncel temasıdır. güzel bir ürün fiyatı makulse alınabilir

A Çevrimdışı

Ayaz2018

Yeni Üye
31 Ağu 2019
12
36
selam,
mb130s en güncel ve güzel kartlardan biridir 2019 üretimidir.
panel olarak 2 li üretimdir lg ve samsung olarak, genelde samsung va panel ile karşılaşıyoruz. HDR10+DOLBY VISION mevcut, qui menü var vestelin en güncel temasıdır. güzel bir ürün fiyatı makulse alınabilir
Öncelikle teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Toshiba vestel tarafından mı üretiliyor?
Fiyatı nette 3750 gözüküyor. Sizce uygun mudur, bu fiyata alınabilir mi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Öncelikle teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Toshiba vestel tarafından mı üretiliyor?
Fiyatı nette 3750 gözüküyor. Sizce uygun mudur, bu fiyata alınabilir mi
evet vestel isim hakkını aldı ve kendi üretiyor tabi aralarında anlaşma mevcut misal veriyorum toshiba diyorki şu özelliği koyma veya şu özelliği koy gibi.
ekran boyutu ve özellik olarak bence makul bir tv, 3 yıl garantiside mevcuttur.

A Çevrimdışı

Ayaz2018

Yeni Üye
31 Ağu 2019
12
36
evet vestel isim hakkını aldı ve kendi üretiyor tabi aralarında anlaşma mevcut misal veriyorum toshiba diyorki şu özelliği koyma veya şu özelliği koy gibi.
ekran boyutu ve özellik olarak bence makul bir tv, 3 yıl garantiside mevcuttur.
biraz önce farketim ki işlemci çekirdeği 4 sanıyordum ama 2 imiş. 4 olsaydı aynı özellikteki vestellere göre fiyat olarak daha alınası olabilirdi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
smart tv de 6 da olsa 8 de olsa çok verim beklenmemlidir :) (tabi vestele göre bunu söyledim)

ProCoderTR Çevrimdışı

ProCoderTR

Yeni Üye
7 Tem 2019
23
32
Merhaba Hocam Tavsiye Etmiyorum. Uygulama Olarak Nerdeyse Yararlı Hiçbir Uygulama Yok. Uygulama bulsanız bile çok yavaş çalışmakta. O fiyata philips android tvleri öneririm.

A Çevrimdışı

Ayaz2018

Yeni Üye
31 Ağu 2019
12
36
Merhaba Hocam Tavsiye Etmiyorum. Uygulama Olarak Nerdeyse Yararlı Hiçbir Uygulama Yok. Uygulama bulsanız bile çok yavaş çalışmakta. O fiyata philips android tvleri öneririm.
Philips 55PUS7503
bu modelde de forumlarda pek iyi şeyler yazılmamış. genelde toz probleminden şikayet var. alınası vestel tv lere bakıyorum 4000-5000 civarları. vestele bu kadar verene kadar philips alayım dedim ancak philipsle ilgili farklı modeller de olsa toz problemi vb sebeplerden pişman olanlar mevcut. bu da insanı düşündürüyor.

1.5 yaşında oğlum haftasonu tv panelini kırdı.ogün bugündür araştırıp duruyorum. hangi tv yi alayımda verdiğim paraya değsin.yani fiyat/performans olarak. ne menem bir şeymiş yahu bu tv satın alma süreci.gözümü kapatıp ne gelirse almak da istemiyorum.

ProCoderTR Çevrimdışı

ProCoderTR

Yeni Üye
7 Tem 2019
23
32
Philips 55PUS7503
bu modelde de forumlarda pek iyi şeyler yazılmamış. genelde toz probleminden şikayet var. alınası vestel tv lere bakıyorum 4000-5000 civarları. vestele bu kadar verene kadar philips alayım dedim ancak philipsle ilgili farklı modeller de olsa toz problemi vb sebeplerden pişman olanlar mevcut. bu da insanı düşündürüyor.

1.5 yaşında oğlum haftasonu tv panelini kırdı.ogün bugündür araştırıp duruyorum. hangi tv yi alayımda verdiğim paraya değsin.yani fiyat/performans olarak. ne menem bir şeymiş yahu bu tv satın alma süreci.gözümü kapatıp ne gelirse almak da istemiyorum.

Philips hakkında öyle bir söylenti var. Bir çok örnekte gördüm. Panel ve İşletim Sistemi Sağlam istiyorsanız LG Olabilir fakat biraz diğerlerine göre ücreti fazladır.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
3000 nireee 5000 nireee :) zaten biz smart la androidi kıyaslamayız, uygulamadan kasıt günümüzde her markada netfilix youtube, blutv, browser gibi uygulamalar mevcut. zaten smart dediğimiz budur. dahası isteniliyorsa tabiki android tercih olmalı, şöylede yapılabilir, tv özelliğine önem vermeyip, panel özelliğini göz önüne alınıp, sağlam bir android box almak

ProCoderTR Çevrimdışı

ProCoderTR

Yeni Üye
7 Tem 2019
23
32
3000 nireee 5000 nireee :) zaten biz smart la androidi kıyaslamayız, uygulamadan kasıt günümüzde her markada netfilix youtube, blutv, browser gibi uygulamalar mevcut. zaten smart dediğimiz budur. dahası isteniliyorsa tabiki android tercih olmalı, şöylede yapılabilir, tv özelliğine önem vermeyip, panel özelliğini göz önüne alınıp, sağlam bir android box almak

Piyasadaki en iyi sayılacak Mi Box S 4k var ama Dobly Vision Çalıştırmıyor.

A Çevrimdışı

Ayaz2018

Yeni Üye
31 Ağu 2019
12
36
Piyasadaki en iyi sayılacak Mi Box S 4k var ama Dobly Vision Çalıştırmıyor.
örneğin 2000- 2500 civarı nispeten biraz daha özellikleri kırpılmış bir tv alıp buna ek olarak kaliteli bir tv box alırsam. aldığım tv de görüntü ses vb özellikler ekstradan daha da mı kaliteli oluyor. tv box olayı hakkında pek bilgim yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt