Toshiba 55V6863DAT

H Çevrimdışı

hunter87

Yeni Üye
12 Nis 2019
20
37
örneğin 2000- 2500 civarı nispeten biraz daha özellikleri kırpılmış bir tv alıp buna ek olarak kaliteli bir tv box alırsam. aldığım tv de görüntü ses vb özellikler ekstradan daha da mı kaliteli oluyor. tv box olayı hakkında pek bilgim yok

selamlar; görüntü ve ses aldığınız tv nin kendisi ile direk kendisi ile alakalı. ses için ayrıca sondbar vb bağlanılarak ses işi değiştirilebilir ama görüntü için panele bakmak gerekli ki burda sizin zevk ve ihtiyaçlarınız devreye giriyor. burda önerilen harici kutular ise multimedya içerikleri, iptv vb. oynatımı için gerekli aletler.

Orhan90 Çevrimdışı

Orhan90

Yeni Üye
9 May 2020
34
34
işlemcinin x2 yada x4 olması cok bir sey değiştirir mi peki? yani smartta ne kadar uygulama var ki zaten

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Birde görüntü kalitesi olarak Vestel'in altında mı size U9500 serisine göre mesela
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aslında tv konusuna hiç hakim değilim pc de bile cok oynamıyor. Ben çekirdek sayısının önemini render alırken falan fark ediyorum.
Benim hep yazdığım bir konu idi çekirdek konusu ,özellikle smartta çok üst düzey bir uygulama olmadığından gereksiz bir olay ,çünkü smartı dış bağlantı ile alıyoruz ,androiddeki gibi apk yükleme olsa tamam :)

Orhan90 Çevrimdışı

Orhan90

Yeni Üye
9 May 2020
34
34
Benim hep yazdığım bir konu idi çekirdek konusu ,özellikle smartta çok üst düzey bir uygulama olmadığından gereksiz bir olay ,çünkü smartı dış bağlantı ile alıyoruz ,androiddeki gibi apk yükleme olsa tamam :)
evet genelde ac kapa yapıyoruz. Peki görüntü kalitesi için ne diyorsun bir vestelle es deger midir?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
evet genelde ac kapa yapıyoruz. Peki görüntü kalitesi için ne diyorsun bir vestelle es deger midir?
Tv tavsiyesi vermiyorum maalesef ama yeğenimde var ,çok memnun ,vestel üretimi zaten ,smartını kullanmıyor (hatta bana "daykom,bunu kapatabilirmiyiz" dedi) ,sevgili F fikoloji aşağıda bahsetmişti :

Orhan90 Çevrimdışı

Orhan90

Yeni Üye
9 May 2020
34
34
Tv tavsiyesi vermiyorum maalesef ama yeğenimde var ,çok memnun ,vestel üretimi zaten ,smartını kullanmıyor (hatta bana "daykom,bunu kapatabilirmiyiz" dedi) ,sevgili F fikoloji aşağıda bahsetmişti :

Ya bunda ses konusu iddialı sanırım o aklımı karıstırdı. Sanssızlık bugunde u 9500 siparişi verdim :) Kargoya verilmeden iptal edebilirim.Neyse F fikoloji görürse yardımcı olur umarım.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ya bunda ses konusu iddialı sanırım o aklımı karıstırdı. Sanssızlık bugunde u 9500 siparişi verdim :) Kargoya verilmeden iptal edebilirim.Neyse F fikoloji görürse yardımcı olur umarım.
U9500 ile Toshiba kıyas yaparsan ben mb130s ana kartları daha çok beğenmem + panel olarak panda yerine Samsung veya LG olması nedeniyle Toshiba derdim

Orhan90 Çevrimdışı

Orhan90

Yeni Üye
9 May 2020
34
34
U9500 ile Toshiba kıyas yaparsan ben mb130s ana kartları daha çok beğenmem + panel olarak panda yerine Samsung veya LG olması nedeniyle Toshiba derdim
Abi 58 için değil ya aslında 55U9500 siparişi verdim Lg panel çıkma ihtimali biraz geriyor. Yol yakınken iptal edip Toshiba'yı alabillrim. Ama smart kısmı stabil değil galiba az kurcaladım forumu :/

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Abi 58 için değil ya aslında 55U9500 siparişi verdim Lg panel çıkma ihtimali biraz geriyor. Yol yakınken iptal edip Toshiba'yı alabillrim. Ama smart kısmı stabil değil galiba az kurcaladım forumu :/
Vestel ve üretimleri smart stabildir fakat browser yaramaz.
Ayrıca hatirlatman iyi olmuş ben 58u9500 sandım ama değişecek birşey yok karma panel mb230 ana kart hmr değeri daha düşük vs vs ben yine Toshiba derdim ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri