Toshiba 50ul3a63dt Dolby+hdr10

S Çevrimdışı

Shazbotnando

Yeni Üye
20 Haz 2020
14
37
Servis menü resmini ekliyorum

1234.jpg

U Çevrimdışı

Uğur.U

Yeni Üye
13 Haz 2020
24
43
Bir önceki sayfada ve açılan diğer konularda hep MB130T yazmışlar. Okudunuz mu :)

S Çevrimdışı

Shazbotnando

Yeni Üye
20 Haz 2020
14
37
Mb130e anakart var buda 4 çekirdek mi acaba
Birde kanal geçişleri nail ve 4k görüntü izlerken donma veya gölgelenme varmı

Çekirdek sayısını bilmiyorum maalesef. Kanal geçişleri orta-hızlı denebilir. 4k youtube'dan test ettim sıkıntı yok, trt 4k da güzel fakat sinyal kalitem kötü olduğu için bazı anlar donup mozaikleniyor gibi. Hareketli görüntülerde (hızlı kamera dönmesi gibi) takılma true motion kapalı ise hissediliyor fakat açılıp yüksek yapınca bardağa süt dolduruyormuş yumuşaklığında hissediliyor ve kasılma ortadan kalkıyor.

U Çevrimdışı

Uğur.U

Yeni Üye
13 Haz 2020
24
43
Resimdeki en üst satır var ya; SERVICE MENU yazan ve devam eden.. Onun en sonuna yazıyorlar panel bilgilerini. (1.5 GB) yazan yerin hemen solu. Siz Video Settings yazan yerin sağındaki "130E" yazan kısmı yakalamışsınız sanırım :)

Siz de Toshiba almayı mı düşünüyorsunuz?

O Çevrimdışı

ozcan0816

Yeni Üye
19 Haz 2020
8
36
Resimdeki en üst satır var ya; SERVICE MENU yazan ve devam eden.. Onun en sonuna yazıyorlar panel bilgilerini. (1.5 GB) yazan yerin hemen solu. Siz Video Settings yazan yerin sağındaki "130E" yazan kısmı yakalamışsınız sanırım :)

Siz de Toshiba almayı mı düşünüyorsunuz?

Evet nasipse alıcam fakat hala hi level la arasında kararsız kalmış durumdayım.
Ekran yenileme hızı sitelerde toshiba için 100 hz diyor fakat bununla ilgili kimse açıklama yapmıyor. Ben alırsam hem normal TV video izlemek için hemde pc den oyun oynamak için almayı düşünüyorum ikisi arasında kaldım.

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
38
Evet nasipse alıcam fakat hala hi level la arasında kararsız kalmış durumdayım.
Ekran yenileme hızı sitelerde toshiba için 100 hz diyor fakat bununla ilgili kimse açıklama yapmıyor. Ben alırsam hem normal TV video izlemek için hemde pc den oyun oynamak için almayı düşünüyorum ikisi arasında kaldım.
nereden alabiliriz hocam gelmesini mi bekliyecez yada a101 lere sorsak suanda varmidir magzalarda acaba.

O Çevrimdışı

ozcan0816

Yeni Üye
19 Haz 2020
8
36
nereden alabiliriz hocam gelmesini mi bekliyecez yada a101 lere sorsak suanda varmidir magzalarda acaba.

Dağıtıma sürecinde olduğu için bazı mağazalara erkenden gelmiş ve alan arkadaşlar var. Hatta burdan alan arkadaşlar paylaşım yapıyorlar bölgenizdeki mağazalara bakıp sormakta fayda var.

S Çevrimdışı

Shazbotnando

Yeni Üye
20 Haz 2020
14
37
Dağıtıma sürecinde olduğu için bazı mağazalara erkenden gelmiş ve alan arkadaşlar var. Hatta burdan alan arkadaşlar paylaşım yapıyorlar bölgenizdeki mağazalara bakıp sormakta fayda var.
Aynen bu ürün yeni gelmiş 25 haziran ilanında satılacakmış. Ben 55" hi-level için 18 haziranda gittim o kapılınca depodan bunu gösterdiler ve aldım.

O Çevrimdışı

ozcan0816

Yeni Üye
19 Haz 2020
8
36
Aynen bu ürün yeni gelmiş 25 haziran ilanında satılacakmış. Ben 55" hi-level için 18 haziranda gittim o kapılınca depodan bunu gösterdiler ve aldım.
Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın.
Sizden ricam TV nin kitapçıkta yazan teknik özellikler kısmının ve desteklediği cözünürlükler kısmının fotoğrafını çekip atma şansınız varmı.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
101 de satisa sunulan 55 inclik toshibalar 2 cekirdekli diye biliyorum. yanlisim varsa duzeltin.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu arada bahsettigim urun toshiba 55v6863

2 cekirdekli diye biliyorum.
Nayır ☺️
Buda mb130s ana kart 4cekirdek 1.5gb ram

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
38
58 inc olani mi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Nayır ☺
Buda mb130s ana kart 4cekirdek 1.5gb ram
tesekkur ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt