Toshiba 50ul3a63dt Dolby+hdr10

hangiburak Çevrimdışı

hangiburak 

Yeni Üye
18 Eki 2020
22
28
49ll2a63dt modeliyle 50ul3a63dat modelinin birini ablamin evine birini de kiz arkadasimin evine aldik. Karsilastiricak olursam 49 inc olan model hem goruntu kalitesi bakimindan hem uygulama hizlari bakimindan daha ustun.

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
IMG_20201108_041821.jpg

bu üç model birbirine çok karıştırılıyor
hepsi benzer, va panel olmalasına rağmen tvler arasında farklar var
50ul3a63dt panda panel çift çekirdek
50ul3a63dta choot panel çift çekirdek
50ul3B63dt panel üreticisini bulamadım ama samsung veya boe olabilir 4 çekirdekli işlemci çift çekirdeklilerden çok daha seri ve hızlı tepki veriyor. Bu model sadece hepsi buradada satılmaktadır.
Bendeki model 50UL3A63DTA
Chot panel
17mb130t anakart
  • Renkler, Keskinlik, Ses, netflix, youtube, tasarım genel olarak tvden memnunum.ama eksiler var
  • chot panel hızlı sahnelerde göz yoracak derecede aşırı titreme yapıyor. Çözüm ayarlardan true microyu kapatıp, followu yüksek yapınca bu titreme kısmen düzeliyor. sadece kısmen.
  • Kumanda hassasiyeti kanal geçişleri tepkime süresi ağır bunun sebebi çift çekirdeğin 4k ya yetmemesi.
Gayet mükemmel bir tv olabilir miş. chot panel takılarak harcanmış yazık olmuş. benim gibi titiz biriyseniz yaklaşmayın
bunun dışında 43L2863DAT ve 24wl2a63dt model iki toshibaya daha sahibim.
Teknoloji işi şans işidir. toshiba tv alırken ilk öce şikayet varda mutlaka toshiba tv kelimesini aratın. özellikle servis kaynaklı ne olaylar, ne olaylar var aşşağıya bir tane örnek bırakıyorum.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Barkod da 2010 çerçeve içine alınmış, bunu sayının anlamı nedir? Bende gördüğüm de, dedim 2010 yapımı filan mı?. TV nasıl eksileri artıları?
? Güldüm ya ? çok iyi tespit 2010 da bu teknoloji varmiydi acaba ? neyse şaka bir yana gel açıklayalım neymiş.
Yaklaştın Ama yanlış okumuşsunuz.
20 yıl => 2020 demek
10 ise ay => 10.ay demek
2020 yılı 10. Ay üretimi.

H Çevrimdışı

Hyuran

Yeni Üye
27 Kas 2020
13
39
? Güldüm ya ? çok iyi tespit 2010 da bu teknoloji varmiydi acaba ? neyse şaka bir yana gel açıklayalım neymiş.
Yaklaştın Ama yanlış okumuşsunuz.
20 yıl => 2020 demek
10 ise ay => 10.ay demek
2020 yılı 10. Ay üretimi.
Dış güçler herşeyi yapar abi? bilgi için çok teşekkür ederim. Bilmediğim den soruyorum abi bu TV de herhangi bir film veya diziyi herhangi bir internet sitesinden izlememiz mümkün mü? Değilse ne gibi bir özellik olmalı da mümkün oluyor ve biz bunu hangi detay özelliği okuduğumuzda anlarız Adem abi,

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Dış güçler herşeyi yapar abi? bilgi için çok teşekkür ederim. Bilmediğim den soruyorum abi bu TV de herhangi bir film veya diziyi herhangi bir internet sitesinden izlememiz mümkün mü? Değilse ne gibi bir özellik olmalı da mümkün oluyor ve biz bunu hangi detay özelliği okuduğumuzda anlarız Adem abi,
İlk başlarda mümkün olabilir ama ,her tv tarayıcısında olduğu gibi bir süre sonra maalesef sıkıntılar başlıyabiliyor ,ya versiyon(tarayıcı) eskiyor,veya karşı taraf yazılımını değiştiriyor (kabaca yazdım) ,ama fiyatı uygunsa kaçırılmayacak bir tv diye hatırlıyorum :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt