Teslim olan terörist

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
dalgasına vuruyodumda olay büyümeye başladı. fuzuli yatırımlara para harcayacak durumu kalmadı memleketin. İmamoğlunun temel atma töreni utançlıkta ankara eski belediye başkanı ibrahim melih gökçek neden şehrin farklı kesimlerine dinozor dikti? Başkente 7-8 senedir otobüs alımı yapılmadı. Dalga geçiyodu o parayla 4 otobüs alınırdı diye. Bilkent şehir hastanesi açıldı 1 sene oldu olmadı polikliniklerin tavanı akıtmış hep kendi gözlerimle gördüm. İnanmıyorsan gidip bakabilirsin. Böyle tonlarca yazarım ama sen ve senin gibiler her boku 77 den beri başa geçemeyen chpye attığınız için doğruları anlatmaktan yorulduk. Boş yapmaya devam edeceksen bizi yorma terket burayı

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Chp'yi senden öğrenecek değilim ? chp bitti. Hele ekremin temel atmama töreni saçmalığı utandırdı ?
Savunma demeyeyim ama
Şimdi ki iktidar chp hanedanından iyi.
Millet chp'ye iktidar vermedi hanedanlığın kaymağını yiyor
Asıl biten sizin akp oldu. ATM memurlarını görüyoruz teker teker postalanıyor bunlardan birisi de sen olduğuna inanıyorum. Bu ülkenin yıllarca balını kaymağını siz yediniz. Siz değil miydiniz, adam hem yapıyor hem çalıyor diyen.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Chp'yi senden öğrenecek değilim ? chp bitti. Hele ekremin temel atmama töreni saçmalığı utandırdı ?
Savunma demeyeyim ama
Şimdi ki iktidar chp hanedanından iyi.
Millet chp'ye iktidar vermedi hanedanlığın kaymağını yiyor
he şöyle rengini öğrenmek için sordum zaten.

1. yazdığım gibi anlayabilirsen 1977 den beri ülke yönetiminde olmayan bir partiyi suçlayamazsın ,suçlayamazsınız.Chp kendi iç yönetiminde başarısızlıklar , parti başkanı ancak kendi seçmeni tarafından eleştirilebilir.Oy vermediğin partiyi neye göre eleştiriyorsun?

2. hanedan diyorsun başımızdakilerle karşılaştırıyorsun galiba ? Ülkeyi kendi malları gibi yöneten , herşeyi kendi bildiği gibi yapan chp öyle mi diyorsun yani?

3. imamoğlu olayına hiç gitmeyelim istersen adam alnının akıyla oyunu arttırarak aldı mı aldı? Akp seçmeni bile oy verdi mi verdi?

senin deyiminlen temel atmama töreninş niçin yaptı az google kullanmayı bilsen onu buraya yazmazdın.Adam diyorki elindeki bilimsel raporlara dayanarak yeni tesise ihtiyaç yok israf olur , uzunca yıllar İstanbul'un ihtiyaç ını karşılabilir dedi.Aç oku araştır.

4.şimdiki iktidar iyi diyorsun da önce yaşını , ne iş yaptığını , cebinde ne kadar olduğu söyle hele ona göre konuşalım.Eğer baba parası yiyen şımarık bebeysen senle tartışacak vaktim yok.

haber okuyormusun bilmem ama bügün temsa ile yörsan gibi 2 büyük şirket konkordato ilan etti Önce istersen ne anlama geliyor öğren sonra son 17 yılda ülkede neler gitmiş neler gelmiş.Kaç tane devlet fabrika açmış kaç tane satmış öğren.Yap işlet devret model i ile devletin yapması gereken yatırımlarla ,üstünden hiç geçmeyen vatandaşın bile cebinden kaç para çıkıyor bir hesapla bakalım derim.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
O zaman söylermisin hakaret nerde yapmışım.
Sonra da kalkmış birisi boş yorum ban sebebi yazmış.
Kendi çalıp oynamayı bırakmalı.
Sen kalk osmanlı da hata var de,cumhuriyette yok de.
Bırakın bunu.
Trolun biri diye bana diyorsan umut abi ayıp ediyorsun.
Sessiz kalacak değildik. Her dönemin kendisine göre hataları var.
Kafasına göre kendisini dolu,karşıdakine boş yorum diyenin kendi yorumları boş.
Adem abi,belli etti hiç bir partili değilim diye,bende öyle.
Trolll başkasıysa neyse. Kendi yazınıza uymadı diye Troll demek boş yorum demek ban demek ayıptır. Kendi yazıp karşısındakinin yazma özgürlüğüne darbe demek oh gelsin demokrasi demek kendim çalıp oynarım demek yakışmıyor.
Hakaret yok küfür yok.
Benimki doğru diyen kişi burayı babasının çiftliğimi sanıyor.
Yazdıysan karşı cevabı hor görmeyeceksin,at gözlüğü takmanını anlamı yok.
Umarım forum taraflı şekilde yapılmaz,hem benim dediğim olsunculuk olmaz.
Burada görünen o ki chp kafasına göre yazılıyor.Akp kafasına göre yazanı görmedim.
ben buraya siyaset için gelmedim bu yüzden siyasi konuya girilmesin istedim.

Bu ülkede benim fikirlerime hitap eden bir siyasi oluşum yok. Eski Anavatan partisi yok, Eski DYP yok, Eski CHP zaten yok. DSP bitti. Sol görüşlü birisiyim. Alışılmışın dışında, her sol görüşlüyü alkolik ve uyuşturucu müptelası, terörist olarak kabul eden zihniyetin kabul etmek istemediği şekilde Kutsal kitabını okuyan, Dinimi başkasından öğreneceğime, Allahın kimsenin tekeline değil, Herkese gönderdiği kutsal kitabı okuyarak Rabbın bize ne demek istediğini anlamaya çalışan ama aynı amanda günahını üstlenecek şekilde sorgulamaktan da çekinmeyecek bir solcuyum ben.

Çok şükür Atatürkçüyüm. Onun ilke ve inkılaplarından zerre kadar sapmadım ve sapmam.
Elhamdülillah Müslümanım. Dindarım ama dincileri, Din çıkarcılarını sevmem.
Kemalistim ama Atatürk resimli çay fincanları satarak Kemalizm kapitalizmi yapan Halk tv gibi arenalardan nefret ederim. Aynı zamanda Ahaber beyinsizliğinden de nefret ederim.
Reyizi sevmem, Kılıçdaroğlundan hazetmem, MHP nin Allah tepesinden baksın der (İçimizdeki milliyetçliği çürüttü) Diğer terörist parti temsilcilerini Allah Belasını versin derim.

Şimdi sen Akp lisin diye seni sevmeyeyim mi?

Bana ne arkadaş Akp liysen. İnsanmısın? bana bir zararın Ülkeme bir zararın var mı? Yok, o zaman bana ne ha Akp li olmuşsun Ha Saadet partili ha Komünist parti. Ama Çalan particielere bin bela okuyorum o ayrı konu. Toprağıma göz dikenin gözünü oyarım o ayrı konu.

Bana ne Aleviysen?

Beni ne ilgilendirir Hristiyansan

ÇALMIYORSAN cebimden, bana ne hangi mezhepten isen?

Vatana ihanet etmiyorsan kimi ne ilgilendirir hangi derneğe üye isen?

Kim karışır hangi tarikata gönül verdiğine, kanunlara karşı gelmiyorsan.?

Yani bu ülkede ATATÜRK sadece CHP nin, DİN de sadece AKP nin tekelinde değil bu kafalardan ve bu düşüncelerden kurtulalım artık.

Siyaset yapmayın konusunun sebebi işte bu;

Ülkemizde çok ciddi bir kutuplaşma ve çok ciddi anlamda karşılıklı bir gerginlik var ve bu gerginlikten nemalanan bir kesim var maalesef.

Dolayısı ile yapmaya çalıştıklarını yapmayı başardıkları için bakınız bu konudaki örnekte olduğu gibi siyasi görüşleri birbirine uymayanların birbirine tahammülü de kalmamış ülkemizde.

Sen kimsin kardeşim?

Rüstem.

Tamamdır ben seni Rüstem olarak seviyorum. Akp li Rüstem veya Chp li Rüstem olduğun için değil, İNSAN Rüstem olduğun için seviyorum.

Ötesi yok. Boşuna kırmayın birbirinizi, bizim burada birbirimizi yediğimizi görerek keyif alan, Allahın belası bir kesim var. Güldürmeyin, sevindirmeyin lütfen bu şeref yoksunlarını :ok

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46

1. yazdığım gibi anlayabilirsen 1977 den beri ülke yönetiminde olmayan bir partiyi suçlayamazsın ,suçlayamazsınız.Chp kendi iç yönetiminde başarısızlıklar , parti başkanı ancak kendi seçmeni tarafından eleştirilebilir.Oy vermediğin partiyi neye göre eleştiriyorsun?

2. hanedan diyorsun başımızdakilerle karşılaştırıyorsun galiba ? Ülkeyi kendi malları gibi yöneten , herşeyi kendi bildiği gibi yapan chp öyle mi diyorsun yani?

3. imamoğlu olayına hiç gitmeyelim istersen adam alnının akıyla oyunu arttırarak aldı mı aldı? Akp seçmeni bile oy verdi mi verdi?

senin deyiminlen temel atmama töreninş niçin yaptı az google kullanmayı bilsen onu buraya yazmazdın.Adam diyorki elindeki bilimsel raporlara dayanarak yeni tesise ihtiyaç yok israf olur , uzunca yıllar İstanbul'un ihtiyaç ını karşılabilir dedi.Aç oku araştır.

4.şimdiki iktidar iyi diyorsun da önce yaşını , ne iş yaptığını , cebinde ne kadar olduğu söyle hele ona göre konuşalım.Eğer baba parası yiyen şımarık bebeysen senle tartışacak vaktim yok.

haber okuyormusun bilmem ama bügün temsa ile yörsan gibi 2 büyük şirket konkordato ilan etti Önce istersen ne anlama geliyor öğren sonra son 17 yılda ülkede neler gitmiş neler gelmiş.Kaç tane devlet fabrika açmış kaç tane satmış öğren.Yap işlet devret model i ile devletin yapması gereken yatırımlarla ,üstünden hiç geçmeyen vatandaşın bile cebinden kaç para çıkıyor bir hesapla bakalım derim.
Oy

????. Boşuna vakit kaybetmeyim senin renk ne,madem rengi öğrendin.
Ekremi savunma ihtiyacım yok,ona kalsa metrolar içinde israf der. Yapılmamış yerin israfını demek kolay istanbulun ihtiyacını istanbulda olmayan bilmez.
Kanal istanbula da karşı ,chp'nin işi gücü türkiyenin gelişmesine engel olmak görünüyor.
Rengin chp ise çıkar at gözlüğünü ben çıkardım.
[SUP]işi gücü yararlı şeylere israf demek oldu ekremin [/SUP]
:ciks yenikapı şovu ardından araba almak israf,işçi çıkarıp çıkarılanların ekmeği ile oynamak sonra utanmadan kariye ibb kurup aaaa işçi lazım başvurun demek sahte işçi severlik demek.
Bu yüzden chp benim için bitti sen uyu.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Asıl biten sizin akp oldu. ATM memurlarını görüyoruz teker teker postalanıyor bunlardan birisi de sen olduğuna inanıyorum. Bu ülkenin yıllarca balını kaymağını siz yediniz. Siz değil miydiniz, adam hem yapıyor hem çalıyor diyen.
Arkadaş bana ne ak partiden,benim için biten senin için devam eden işçi düşmanı işine gelince halkı gelmeyince zamcı ekremden chp'den bahsediyorum. Zam yapıyor ekremcimiz zam değil düzenleme yapıyormuş ALLAHtan iktidarda chp yok yoksa zam yerine bol bol düzenleme görürdük.
Chp'yi savunma bana

Yani bu ülkede ATATÜRK sadece CHP nin, DİN de sadece AKP nin tekelinde değil bu kafalardan ve bu düşüncelerden kurtulalım artık.
Adem bey konuda din geçtiğinden yazayım dedim.
Evet yüzde100 atatürk chp'nin değildir bıraksın atatürk üzerinden geçinmeyi katılıyom.
Ancak Ak partinin tekelinde olmadığı gibi Chp'nin tekelinde de değildir.
Kafamıza göre din olmaz sen hangi mezheptensin bilmem Hanefi mezhebim ne derse o.
Gerisi kafamızdan uydurma saygılar

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Oy

Ekremi savunma ihtiyacım yok,ona kalsa metrolar içinde israf der. Yapılmamış yerin israfını demek kolay istanbulun ihtiyacını istanbulda olmayan bilmez.
Kanal istanbula da karşı ,chp'nin işi gücü türkiyenin gelişmesine engel olmak görünüyor.
:ciks yenikapı şovu ardından araba almak israf,işçi çıkarıp çıkarılanların ekmeği ile oynamak sonra utanmadan kariye ibb kurup aaaa işçi lazım başvurun demek sahte işçi severlik demek.

Arkadaş bana ne ak partiden,benim için biten senin için devam eden işçi düşmanı işine gelince halkı gelmeyince zamcı ekremden chp'den bahsediyorum. Zam yapıyor ekremcimiz zam değil düzenleme yapıyormuş ALLAHtan iktidarda chp yok yoksa zam yerine bol bol düzenleme görürdük.
Chp'yi savunma bana

Evet yüzde100 atatürk chp'nin değildir bıraksın atatürk üzerinden geçinmeyi katılıyom.
Kafamıza göre din olmaz sen hangi mezheptensin bilmem Hanefi mezhebim ne derse o.

Valla ben dinimi bizim hocaların anlattığı değil, Kitabımızda yazdığı gibi uyguladığımdan beri gayet rahatım.
Siyasetin girdiği, Hocaların propoganda yaptığı camilere 1 yıldan beri girmediğimden dolayı rahatım. Bıkmıştım artık imamların parti elemanı gibi çalışmasından.
Evimde okur evimde kılar evimde duamı ederim.
Kaldı ki hepsi Rabbım ile benim aramda. Ne benim kılmadığım namazdan dolayı sen cehenneme girersin, Ne Mert'in tutmadığı oruçtan ben cehenneme girerim, O nedenle kimin hangi din ırk veya mezhepten olduğuna da ben takılı kalmam.

Saygı bizden değerli kardeşim.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Valla ben dinimi bizim hocaların anlattığı değil, Kitabımızda yazdığı gibi uyguladığımdan beri gayet rahatım.
Adem bey ölçü hanefi olmam sebeb hanefiye göre,hanefi mezhebi ebü hanife hazretleri tabiki kitabımıza göre anlatmıştır. Aksi halde ikimizde kitabımıza göre farklı uygularız çeyrek beynimizle. Bu yüzden TV konuzunda tavsiyene uyarım ama bu konu da değil.
Adem abi TV'e yazılım da sen bile demiyormusun ben ve tavsiye ettiklerim kişiler dışındakine uymayın diye
Umarım yanlış anlatmadım saygılar umut beye de

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem bey ölçü hanefi olmam sebeb hanefiye göre,hanefi mezhebi ebü hanife hazretleri tabiki kitabımıza göre anlatmıştır. Aksi halde ikimizde kitabımıza göre farklı uygularız çeyrek beynimizle. Bu yüzden TV konuzunda tavsiyene uyarım ama bu konu da değil.
Adem abi TV'e yazılım da sen bile demiyormusun ben ve tavsiye ettiklerim kişiler dışındakine uymayın diye
Umarım yanlış anlatmadım saygılar umut beye de
Ben demem abim öyle şeyler, Ben sadece nasıl yapılmasını gerektiğini izah ederim, ''Benim ve söylediklerim dışımda kimseye uymayın'' demek çok iddialı ve ego kokan bir cümle olur bana göre.

Ayrıca Din konusunda ahkam kesecek kadar yüksek bilgiye sahip değilim, kendim dahi yaratan ne demek istemiş öğrenmeye ve anlamaya çalışıyorken :) O nedenle yukarıda yazdıklarım sadece kendimi ifade etmek adına yazılmış satırlardır yoksa kimseye '''siz de böyle yapın' anlamında değil, haddim de olmaz zaten.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Bizim askerler canavarda akarda erdoganda iş yok bi tutturmuşlar sivil hassasiyeti ibreti alem için taş üstünde taş baş üstünde baş bırakma bak gör ozaman terör merör kalıyormu
Bu seferde malum kısım havlayacak siviller oluyor diye.malum kısım demirtaş denen yahudi kırması ile kol kola gezenler arka cıkmasa bu p**lere çoktan bitmisti...

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Bu seferde malum kısım havlayacak siviller oluyor diye.malum kısım demirtaş denen yahudi kırması ile kol kola gezenler arka cıkmasa bu p**lere çoktan bitmisti...
Orası öyle dogru diyosunda ben rütbeli olsam benim askerimin ayağına taş değecek köyu yakarım istedikleri kadar havlasınlar ?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Oy

Chp'yi savunma bana

yahu yaşın kaç söylemedin hala?

evet chp liyim ama anne baba tarafım koyu chp li olduğu için değil aklıma vicdamına uyduğu için. Ben futbol takımı tutar gibi parti tutmam bak ne dedim yukarıda Kılıçdaroğlu için diyorsan haklısın dedim.

şimdi madde madde yazayım sana.

İmamoğlu metrolara da israf der dedin ya ahanda şu haberi oku sırf başarısız olsun diye iktidarın vermediği ödeneği bak adam nereden bulmuş.

İstanbul un ihtiyaçlarını niye 25 küsür yıldır malum görüş ,17 yıldır var olan iktidar çözememiş?

kanal İstanbul dünya iklimini riske eden , denizler in ekosistem i için tehlikeli boş bir proje.Yüksek miktardaki harcama ülkenin gerçek ihiyaçları için harcanabilir Daha bu sabah gördüm 13 ilin işsizlik sorununu çözecek bir miktar bu.Sen daha anadolu yakasından avrupa ya iki saatte geçiyorsun yapılırsa vay halimize .10 tane köprü yapılacakmış .İşin askeri risklerine değinmiyorum bile Edirne de iki düşman ülkeye komşuyuz bir olup saldırdıklarında bile takviye kuvvetlerin gelmesini engeller.Trakyayı Türkiyeden koparması bile facia.

chp sayesinde halk yararına kanunlar çıkıyor.Adamlar seçim zamanı ne derse akp de onu kopyalıyor.

çıkan işçilerin atm memuru çalışanı olduğunh duymadın heralde.İşe gelmeyen adama ne yapacaktı madalya mı takacaktı?

zamcı ekrem diyorsun su zammının iptal olduğunu ,ulaşım ve su olmak üzere birçok şeyde indirim yaptığını niye söylemiyorsun?

ülke genelindeki zamlara niye değinmiyorsun sen markete demi gitmiyor sun?Faturaları baban mı ödüyor?

seninle din muhabbet ine girmeyeceğim zira akp geldiğinden beridir dehist oldum çok şükür.Ayrıca dinlerdeki mezhep olayına karşıyım Allah inanıncı olan herkes , ahlak kurallarına ,vicdanına bağlı herkes aynıdır benim gözümde .Kutuplaşmadan yana değil birliktelik ten yanayım .İçimdeki insan sevgisinden dolayı hümanist imdir.Öncelik insandır insanlıktır benim için.

Bu ülkede benim fikirlerime hitap eden bir siyasi oluşum yok. Eski Anavatan partisi yok, Eski DYP yok, Eski CHP zaten yok. DSP bitti. Sol görüşlü birisiyim. Alışılmışın dışında, her sol görüşlüyü alkolik ve uyuşturucu müptelası, terörist olarak kabul eden zihniyetin kabul etmek istemediği şekilde Kutsal kitabını okuyan, Dinimi başkasından öğreneceğime, Allahın kimsenin tekeline değil, Herkese gönderdiği kutsal kitabı okuyarak Rabbın bize ne demek istediğini anlamaya çalışan ama aynı amanda günahını üstlenecek şekilde sorgulamaktan da çekinmeyecek bir solcuyum ben.

Çok şükür Atatürkçüyüm. Onun ilke ve inkılaplarından zerre kadar sapmadım ve sapmam.
Elhamdülillah Müslümanım. Dindarım ama dincileri, Din çıkarcılarını sevmem.
Kemalistim ama Atatürk resimli çay fincanları satarak Kemalizm kapitalizmi yapan Halk tv gibi arenalardan nefret ederim. Aynı zamanda Ahaber beyinsizliğinden de nefret ederim.
Reyizi sevmem, Kılıçdaroğlundan hazetmem, MHP nin Allah tepesinden baksın der (İçimizdeki milliyetçliği çürüttü) Diğer terörist parti temsilcilerini Allah Belasını versin derim.

Şimdi sen Akp lisin diye seni sevmeyeyim mi?

Bana ne arkadaş Akp liysen. İnsanmısın? bana bir zararın Ülkeme bir zararın var mı? Yok, o zaman bana ne ha Akp li olmuşsun Ha Saadet partili ha Komünist parti. Ama Çalan particielere bin bela okuyorum o ayrı konu. Toprağıma göz dikenin gözünü oyarım o ayrı konu.

Bana ne Aleviysen?

Beni ne ilgilendirir Hristiyansan

ÇALMIYORSAN cebimden, bana ne hangi mezhepten isen?

Vatana ihanet etmiyorsan kimi ne ilgilendirir hangi derneğe üye isen?

Kim karışır hangi tarikata gönül verdiğine, kanunlara karşı gelmiyorsan.?

Siyaset yapmayın konusunun sebebi işte bu;

Ülkemizde çok ciddi bir kutuplaşma ve çok ciddi anlamda karşılıklı bir gerginlik var ve bu gerginlikten nemalanan bir kesim var maalesef.

Dolayısı ile yapmaya çalıştıklarını yapmayı başardıkları için bakınız bu konudaki örnekte olduğu gibi siyasi görüşleri birbirine uymayanların birbirine tahammülü de kalmamış ülkemizde.

Sen kimsin kardeşim?

Rüstem.

Tamamdır ben seni Rüstem olarak seviyorum. Akp li Rüstem veya Chp li Rüstem olduğun için değil, İNSAN Rüstem olduğun için seviyorum.

Ötesi yok. Boşuna kırmayın birbirinizi, bizim burada birbirimizi yediğimizi görerek keyif alan, Allahın belası bir kesim var. Güldürmeyin, sevindirmeyin lütfen bu şeref yoksunlarını :ok
ağzına sağlık hocamda tek bir görüşünüze katılmıyorum bir kişinin akp li olması ,bizi bu günlere mahkum etmelerinde zerre katkısı olanlara ne saygım ne de sevgim var.Babam olsa sevmem yani.Ben ki insan sevgisini her zaman önde tutmuş biri olarak söylüyorum bunu. Kendini , başkasını ,çocuğunu , geleceğimizi düşünmemeleri , cahillik ,körü körüne inanış sebepleri...

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Kol kola gezme mevzusuna sonuna kadar katılıyorum... Hele hele sahnede megri megri diye anırıp, devletin televizyonuna kırmızı bülten ile aranan itleri havlatanlar...

Neyse... Allah görüyor duyuyor biliyor muhakkak...

Bilerek, bilmeyerek kim bu ülkenin zerre zararına çalışıyorsa, kimin kötülüğü zerre kadar değiyorsa Allah onları kahretsin, fırsat vermesin... Amin.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
İstanbul un ihtiyaçlarını niye 25 küsür yıldır malum görüş ,17 yıldır var olan iktidar çözememiş?
Görmeyene ne anlatılır geçiyom.
İmamoğlu metrolara da israf der dedin ya ahanda şu haberi oku sırf başarısız olsun diye iktidarın vermediği ödeneği bak adam nereden bulmuş.
Aha istanbulu yabancıya borçlu eden ekrem.kimbilir ne karşılığı kredi almış
zamcı ekrem diyorsun su zammının iptal olduğunu ,ulaşım ve su olmak üzere birçok şeyde indirim yaptığını niye söylemiyorsun?
Ekrem iptal etmedi zammı çok pardon düzenlemeyi
He ya bol ulaşıma ucuzluk yapmış he çok indirim pardon bindirim yapmış efsaneyle kaçırmayın
Ekrem yapınca zam olmuyo düzenleme canım düzenleme

ülke genelindeki zamlara niye değinmiyorsun sen markete demi gitmiyor sun?Faturaları baban mı ödüyor?
Allahtan chp hükümet değil olsa sendeki tuzu kuruluğun ceremesini millet çekecekti.
Bol zam görecektik çok pardon ekrem tabiriyle düzenleme.
16 milyona hizmete geldim dedi zamma gelmiş pardon düzenlemeye.

çıkan işçilerin atm memuru çalışanı olduğunh duymadın heralde.İşe gelmeyen adama ne yapacaktı madalya mı takacaktı?
Vaybe içlerinde olup ekreme rapor tazyiklediğini bilmiyodum.
Ne kolay hüküm veriyorsun. İçlnde çocuğu rahatsız olup işinden edileni görmecek kadar kalın at gözlüğü takmışsınız.
Allah Korusun halkçı geçinip milleti mahveden chp hanedanlığını güçlendiren chp'den. Sahte işçi dostu!!! sahte Eyt'çi chp hükümette olsa,bir kaç gaz verenler hariç Eyt diye ortalığı inletenler avuçlarını yalar.
Tabirinle sahte eytçi onlar olur,ne yapcaktı madalyalarmı takıçaktı! yo yo HAKLISIN peşin hüküm verelim susturalım.
Öyle değilmi chp aslı bu.

Zamma yeni tabir soktular Düzenleme!
Ne yazmıştın
çıkıyor.Adamlar seçim zamanı ne derse akp de onu kopyalıyor.
İşte Ak parti'ye tavsiyem Zam yapmayın Düzenleme yapın bakın ekreme öğrenin zam yapmamayı, Düzenleme yapın düzenleme.
Zammın çözümü Düzenleme Ak parti'ye tavsiye olunur.gerçi seçim zamanı değil seçimi beklemeyin öğrenin chp'den zam yapmayıp düzenleme yapmayı :ok

Uzatmanın siyaset yapıp Tavsiye Formu dışına çıkmanın anlamı yok.

Son söz
... Allah görüyor duyuyor biliyor muhakkak...

Bilerek, bilmeyerek kim bu ülkenin zerre zararına çalışıyorsa, kimin kötülüğü zerre kadar değiyorsa Allah onları kahretsin,fırsat vermesin... Amin.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri