Teslim olan terörist

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu bölüm,forumun konu dışı bölümü, forum Kuralları dahilinde herkes istediği şeyi yazar çizer, uzatmak istemeyen de, forumun tavsiye bölümlerine takılır...

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
Görmeyene ne anlatılır geçiyom.

Aha istanbulu yabancıya borçlu eden ekrem.kimbilir ne karşılığı kredi almış

Ekrem iptal etmedi zammı çok pardon düzenlemeyi
He ya bol ulaşıma ucuzluk yapmış he çok indirim pardon bindirim yapmış efsaneyle kaçırmayın
Ekrem yapınca zam olmuyo düzenleme canım düzenleme

Allahtan chp hükümet değil olsa sendeki tuzu kuruluğun ceremesini millet çekecekti.
Bol zam görecektik çok pardon ekrem tabiriyle düzenleme.
16 milyona hizmete geldim dedi zamma gelmiş pardon düzenlemeye.

Vaybe içlerinde olup ekreme rapor tazyiklediğini bilmiyodum.
Ne kolay hüküm veriyorsun. İçlnde çocuğu rahatsız olup işinden edileni görmecek kadar kalın at gözlüğü takmışsınız.
Allah Korusun halkçı geçinip milleti mahveden chp hanedanlığını güçlendiren chp'den. Sahte işçi dostu!!! sahte Eyt'çi chp hükümette olsa,bir kaç gaz verenler hariç Eyt diye ortalığı inletenler avuçlarını yalar.
Tabirinle sahte eytçi onlar olur,ne yapcaktı madalyalarmı takıçaktı! yo yo HAKLISIN peşin hüküm verelim susturalım.
Öyle değilmi chp aslı bu.

Zamma yeni tabir soktular Düzenleme!
Ne yazmıştın
çıkıyor.Adamlar seçim zamanı ne derse akp de onu kopyalıyor.
İşte Ak parti'ye tavsiyem Zam yapmayın Düzenleme yapın bakın ekreme öğrenin zam yapmamayı, Düzenleme yapın düzenleme.
Zammın çözümü Düzenleme Ak parti'ye tavsiye olunur.gerçi seçim zamanı değil seçimi beklemeyin öğrenin chp'den zam yapmayıp düzenleme yapmayı :ok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Uzatmanın siyaset yapıp Tavsiye Formu dışına çıkmanın anlamı yok.

Son söz
... Allah görüyor duyuyor biliyor muhakkak...

Bilerek, bilmeyerek kim bu ülkenin zerre zararına çalışıyorsa, kimin kötülüğü zerre kadar değiyorsa Allah onları kahretsin,fırsat vermesin... Amin.
iyide sen şimdi hükümet zam yapmıyor hiç birşeye bir yılda %50 den fazla zam gelmedi mi diyorsun ?Sadece ekmerim su zammı mı görüyorsun?Yazdığım hiç bir cümlenin karşılığı açıklama yazmıyorsun ki .Ben adam işe gelmiyor napsın diyorum çocuğu rahatsız olup işinden edilen diyorsun.

Ben hükümet ödenek vermedi yapılması lazım metronun yurtdışından kredi bulmuş diyorum sen yurtdışına borçlu olacak istanbul diyorsun.o zaman hükümet versin ödenek niye böyle demiyorsun?Adamlar memleketin dağını taşını fabrikasını yabancılara sattıyor diyorum!!

yaş kaç samimi olarak söyle hele.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
yaş kaç samimi olarak söyle hele.
Akıl yaşta değil baştadır demişler... Bu baştaki insanlara bir şey anlatmayı bırakalı çok oldu... Emeğime yazık.

Neden?

Ekrem diye yazıyor mesela, yazması beni bağlamaz adı Ekrem olana Mahmut denmez tabi... Ama şimdi başka biri veya ben bir isim yazsam bu başta ne kadar şahıs varsa şirazeden çıkar... (çok gördüm)

Bu sebeple gerek yok, onlar yazıp söyleyince doğru biz aynı şeyi söyleyince vatan hayını...

:kas

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
Akıl yaşta değil baştadır demişler... Bu baştaki insanlara bir şey anlatmayı bırakalı çok oldu... Emeğime yazık.

Neden?

Ekrem diye yazıyor mesela, yazması beni bağlamaz adı Ekrem olana Mahmut denmez tabi... Ama şimdi başka biri veya ben bir isim yazsam bu başta ne kadar şahıs varsa şirazeden çıkar... (çok gördüm)

Bu sebeple gerek yok, onlar yazıp söyleyince doğru biz aynı şeyi söyleyince vatan hayını...

:kas
öyle hocam da yaşta çok şey katıyor insana misal geçen seneye göre , 5 yıl evlenmeden önceye kadar çok farklı düşünceler vardı.Yaş ilerledikçe insan farkına varıyor bazı şeylerin .O yüzden yaşını soruyorum.Yoksa babasından para alıp , gezip tozup , üniversite okuyorum diye kendini avutan 20 li yaşlardaki biriyle siyaset konuşmak gereksiz.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Ben hükümet ödenek vermedi yapılması lazım metronun yurtdışından kredi bulmuş diyorum sen yurtdışına borçlu olacak istanbul diyorsun
Hayret yenikapı şov israf şov paralarını içmi etmişler.

Ben adam işe gelmiyor napsın diyorum çocuğu rahatsız olup işinden edilen diyorsun.
7/24 tepelerinemi dikti seni ekrem.
Kişinin ekmeği ile oynamak insafın neresinde.
Ekrem çocuk şovu yapmayı bıraksın şimdi kreş yapıyormuş neymiş çocukları seviyomuş yersen.daha dün engelli çocuğun babasını çıkartan ekrem diyor.
Ekremin vaadi vardı işine gelmeyen vaad 5 aydır yapılmadı,işine gelen kısmını tepe tepe kullanıyor müthiş şovcu ekremde kabahat yok

bizim gibi salak oy verenlerde kabahat.
İşine gelen yaptığı kısımda indirim boyamasıyla bindirim yapacaktı akp mhp aptaltığı yüzünden zam pardon düzenleme yapılamadı.
Çocukları seviyom şovcusu ekrem önce işten çıkardıkları kişilerin çocuklarını sevip aç bırakmasın.
Vaadleri içinde olan çocuklara annelere ücretsiz otobüs sözünü tutsun
Yemişim şovcu ekremin çocuk sevgisini. sosyetik çocuklarını düşünmesin sadece vatandaşıda düşünsün hep bana hep bana demesin ekremin tuzu aşırı kuru vatandaşı düşünsün
Onu yapıyom şunu yapıyom şovuna gerek yok vaadin var yap. Vaad etmediğini zam pardon düzenlemeyle yolmasın halkı merak etme meşhür trolları cilalar ekremi zam yapmadığdan düzenleme yapıyor chp :hihi

IMG_20191212_134146.jpg

Son düzenleme:
meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
Hayret yenikapı şov israf şov paralarını içmi etmişler.

7/24 tepelerinemi dikti seni ekrem.
Kişinin ekmeği ile oynamak insafın neresinde.
Ekrem çocuk şovu yapmayı bıraksın şimdi kreş yapıyormuş neymiş çocukları seviyomuş yersen.daha dün engelli çocuğun babasını çıkartan ekrem diyor.
Ekremin vaadi vardı işine gelmeyen vaad 5 aydır yapılmadı,işine gelen kısmını tepe tepe kullanıyor müthiş şovcu ekremde kabahat yok

bizim gibi salak oy verenlerde kabahat.
İşine gelen yaptığı kısımda indirim boyamasıyla bindirim yapacaktı akp mhp aptaltığı yüzünden zam pardon düzenleme yapılamadı.
Çocukları seviyom şovcusu ekrem önce işten çıkardıkları kişilerin çocuklarını sevip aç bırakmasın.
Vaadleri içinde olan çocuklara annelere ücretsiz otobüs sözünü tutsun
Yemişim şovcu ekremin çocuk sevgisini. sosyetik çocuklarını düşünmesin sadece vatandaşıda düşünsün hep bana hep bana demesin ekremin tuzu aşırı kuru vatandaşı düşünsün
Onu yapıyom şunu yapıyom şovuna gerek yok vaadin var yap. Vaad etmediğini zam pardon düzenlemeyle yolmasın halkı merak etme meşhür trolları cilalar ekremi zam yapmadığdan düzenleme yapıyor chp :hihi

IMG_20191212_134146.jpg

yazmak kolay bul bakalım hangisine niçin karşı çıkmış ?

güncel olarak 3. köprü kesilen ağaçlardan tutunda , yap işlet devret modeline kadar ülkeye zarar.Ben gittim dayımla 2 saat gözlemledik üzerinden zorunlu araçlar dışından geçen vasıta yok .Daha geçen ulaştırma bakanı açıkladı yıl sonunda yap işlet devret modelinden zarar tahmin edilenden fazla çıktı diye.

3.havalimanı ise tam bir facia aynı şekilde lisans anlaşmaları sona ermediği için dhmi si tav a bilmem ne kadar uçuş başı para ödüyormuş.Yapıldığı alanın göç kuşları güzargahında yapılması , Atatürk Havalanında görülmediği kadar kuş kazaları görülmesi falan hiç yazmayacağım ara bul haberlerini .Ben gittim gördüm 2 kere girmesi çıkması ayrı dert , 2 saatlik otopark parası nasıl 20 küsür lira oluyor?Kesilen ve kesilmeye devam eden ağaçlar vs. ziyanlık.Kısaca avrupanın bile beğendiği Atatürk Havaalanı neyimize yetmiyordu da Allah ın dağ başına yaptılar İstanbul airportu ?Ulaşımı güç metro yok ...

yenikapı için adam belgeleriyle açıkladı lüks araçlar 2. seçim öncesi kiralamalar iptal edilmiş bir kısmıda satılmış.Aynı şekilde yeni kiralamalarda seçimden bir gün önce yapılmış kendi imzası dahi yok.

işten çıkarmalar ile ilgili olarak da çok fazla kişi seçim öncesi kasıtlı olarak vasıflı vasıfsız gereğinden fazla yapılmış.Adam ne yapsın hayır kurumu mu ibb ihtiyaç fazlasını çıkarmış.Hükümetin sattığı fabrikalar özelleştirmeler ile binlerce kişi işsiz kaldı bunlara değinmiyorsunuzda imamoğlu üzerinden siyaset yapıyorsunuz.Evet adam şov adamı bu yönüyle gerek ailece gerekse iş ortamında sürekli bende eleştiriyorum.Bakınız Mansur yavaş daha oturaklı biri sadece işini yapıyor işin şov tarafı ile zerre ilgilenmiyor kendisinin hukukçu olması bunda etkili.Ama istanbul ile ankarayı yönetme sorumluluk farklı şeyler.Biryerden sonra reklam şov olumlu olumsuz kararlar şart oluyor malasef.

İmamoğlu, “2 seçim sürecinde, 2 bin 700 civarında eleman alımı var. Bu kadar elaman alımı içerisinde sizin pozisyonunuz tek tek değerlendirilecek değil. Ne yazık ki bunu yapamam. Biz, hakkaniyetli işe alım sürecini yaşatmak zorunda olduğumuzu düşünüyoruz” dedi.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
İmamoğlu, “2 seçim sürecinde, 2 bin 700 civarında eleman alımı var. Bu kadar elaman alımı içerisinde sizin pozisyonunuz tek tek değerlendirilecek değil. Ne yazık ki bunu yapamam. Biz, hakkaniyetli işe alım sürecini yaşatmak zorunda olduğumuzu düşünüyoruz” dedi.
Bir daha ki seçim Ak parti kazanırsa tavsiyem ekrem gibi yapmaları nede olsa trolların hoşuna gidiyor ekremin hukuksuzluğu adını koymasını bilmiş bile.
Ekrem çocukları düşünüyormuşda kreş yapıyormuşda vaadini ötelemesin yapımı ay sürecek kreşten önce çıkması 1 gün sürecek çocuklara otobüs ücretsiz sözünü yapsın.
Rant çıkıyor diye öğrenciye suya indirimi biliyorda,çocuklara annelere ücretsiz sözünden dönek gibi davranmamalı.
Dini milli bayramda ücretsiz kısmını ak parti yapmıştı yeni değil.
Annelere çocuklara ücretsiz otobüs vaadi üzerinden aylar geçti uyuma ekrem

Ücretsiz servis hikaye,ne zaman uygulacak ses yok
Annelere ücretsiz ocakta demiş yemiş

İşsizlere ücretsiz demiş hüplemiş haksız değil chp geleneği halkı hüpletme

İmamoğlu Talimatı Verdi: Suya ve Öğrenci Akbiline İndirim, 12 Yaşına Kadar Ulaşım Ücretsiz
03.05.2019
Aylardır bekliyoruz talimatın uygulanmasını
Bizim trollar ses edermi :hihi

S91212-1628131.png

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
Bir daha ki seçim Ak parti kazanırsa tavsiyem ekrem gibi yapmaları nede olsa trolların hoşuna gidiyor ekremin hukuksuzluğu adını koymasını bilmiş bile.
Ekrem çocukları düşünüyormuşda kreş yapıyormuşda vaadini ötelemesin yapımı ay sürecek kreşten önce çıkması 1 gün sürecek çocuklara otobüs ücretsiz sözünü yapsın.
Rant çıkıyor diye öğrenciye suya indirimi biliyorda,çocuklara annelere ücretsiz sözünden dönek gibi davranmamalı.
Dini milli bayramda ücretsiz kısmını ak parti yapmıştı yeni değil.
Annelere çocuklara ücretsiz otobüs vaadi üzerinden aylar geçti uyuma ekrem

Ücretsiz servis hikaye,ne zaman uygulacak ses yok
Annelere ücretsiz ocakta demiş yemiş

İşsizlere ücretsiz demiş hüplemiş haksız değil chp geleneği halkı hüpletme

İmamoğlu Talimatı Verdi: Suya ve Öğrenci Akbiline İndirim, 12 Yaşına Kadar Ulaşım Ücretsiz
03.05.2019
Aylardır bekliyoruz talimatın uygulanmasını
Bizim trollar ses edermi :hihi

S91212-1628131.png

iktidarın da 17 yıldır vaadleri çok oldu ama görüyoruz.Hani ekonomi ucacaktı ? yerli araba yerli tank bir türlü göremiyoruz?

adam geleli 6 ay oldu olmadı yapılmayanlara takılmışsın adamın elinde sihirli değnek yok iktidar para vermiyor buna rağmen yapılanlara bir bak istersen.

ama sizin kafanız daki belediye başkanı bile İstanbul da 6 ay önce trafik sorunu yoktu dedi mi dedi.?

hani diyorsun ya suya düzenleme al oku bakalım.

Suyu az kullananlar indirimden az faydalandı, çok kullananlar yüksek oranda indirimden yüksek oranda faydalandılar. İSKİ'nin bütçesinin büyük oranı enerjiye gidiyor. Hiçbir zammın kaynağı İBB olamaz. Böyle bir ortamda 2020'yi konuşuyoruz, 2020 Aralık'ına kadar olacak zammı konuşuyoruz. Konuştuğumuz zam yüzde 20 ama bu rakam belki yarın farklı olacak. Bu zam olmadan İSKİ yatırım yapamaz, çalışamaz. Türkiye'de akaryakıta zam olmasın biz de yapmayalım. Biz bu indirimi önümüzdeki 5 yıl boyunca yapacağız demedik ki. Su zammı çok normal bir zamdır. Talep edilen zammın altında bir orandır. Zam yapmıyoruz demek, Türkiye gerçeklerine aykırı.

sen attığım adamın ağzından olanları okumuyorsun ki ben savunmak için savunmuyorum adamı bilâkis mansur yavaş daha değerli bir siyasetçidir gözümde ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

ayrıca 4 gün önce bimden 9.25 aknaz krem peyniri aldım , Allah ömür versin ninem gördü bana da alsana dedi dün aldım fiyatı 10.50 olmuş.Bunun gibi fiyatı bırakın 4 günü 1 ayda zam gelen elektrik su market fiyatları na değinmek istemiyorum tek tek.

Yani 4 günde bir ürüne 1.25 tl zam geliyor da adam 6 aydan fazla önce seçilmiş suya indirim yapmış ,yaptığı fiyattan %20 zam istemiş oda siyasal hukuksal şekilde kabul görmemiş bunu söyleyip duruyorsunuz.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Mesajlarımda hakaret yok,silinmiş
Neden ak partiyi savunan yok anlaşıldı.
O kadar yazı döktük emeğe saygısızlık.
Chp yi savunan saçma boş yazılar olanca duruyorken.
Ekremin ipliği saklandı.
Bundan sonra siyasi ne yazılsa engelleme yapılıyor öğrendik

Hani ekonomi ucacaktı ? yerli araba yerli tank bir türlü göremiyoruz?
Chp abd işbirliğiyle Uçmasını engelliyor.
chp istese de,istemese de Türkiye uçmalı.
Araba tank için uğraşıyor işte körlüğün ne alemi var.
Chp gibi bomba varken Atom bomba yemiş Japonya gibi kalkınamarız
Senin chp batık oy verenlerimizde anlasa

Son düzenleme:
meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
Mesajlarımda hakaret yok,silinmiş
Neden ak partiyi savunan yok anlaşıldı.
O kadar yazı döktük emeğe saygısızlık.
Chp yi savunan saçma boş yazılar olanca duruyorken.
Ekremin ipliği saklandı.
Bundan sonra siyasi ne yazılsa engelleme yapılıyor öğrendik

Chp abd işbirliğiyle Uçmasını engelliyor.
chp istese de,istemese de Türkiye uçmalı.
Araba tank için uğraşıyor işte körlüğün ne alemi var.
Chp gibi bomba varken Atom bomba yemiş Japonya gibi kalkınamarız
Senin chp batık oy verenlerimizde anlasa

he canım he ondan 2 büyük ili kaptırdınız.Aslında niçin İmamoğlu üstünden siyaset yaptınız belli . İmamoğlu reis ile aynı kaderi paylaşıyor ikiside belediye den geldi geliyor .Erken seçim cıtırtıları duyulsun hele, ali babacan , Davutoğlu geliyor.

17 yıldır uzay mekiği olsa yapılırdı be kardeşim geliyormuş diyorsun gelen 5 babayiğit firmanın arabası devletin değil.Tubitak ın milyonları yediği çakma proje yerli diye gösterdikleri saab model rafa kalkalı kaç sene oluyor haberin yok.

chp chp herşeyin sebebi cehape?

papazı istediler verdiler , böyle olacak şöyle olacak dediler yaptılar .Rusya ile aramız açıldı ekonomi dağıldı her seferinde tükürdüklerini yaladılar ah şu kahrolası chp hep gandinin oyunları bunlar.??

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
chp chp herşeyin sebebi cehape
Hah şimdi öğrenmişsin asıl mesele oy vermeden önce olmalıydı.
Biraz değişiklik olsun diye ekreme oy verince havamızı aldık.
Ekrem annelere çocuklara işsizlere otobüs bedava, ücretsiz servis vaadlerini yerine getirsin 17 yıllık ak parti masalı ankatma bana.
İbb ekremde ,ücretsiz sözünden 5 ay geçti binamı yapıyor bu

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
Hah şimdi öğrenmişsin asıl mesele oy vermeden önce olmalıydı.
Biraz değişiklik olsun diye ekreme oy verince havamızı aldık.
Ekrem annelere çocuklara işsizlere otobüs bedava, ücretsiz servis vaadlerini yerine getirsin 17 yıllık ak parti masalı ankatma bana.
İbb ekremde ,ücretsiz sözünden 5 ay geçti binamı yapıyor bu

şaka yapıyorum yaw sende ciddiye aldın nasıl herşeyin sebebi CHP olsun?:deli1:deli:clap2:clap:hoba1:haha:haha:kiskis:krotey:krotey:sirit:rock:nanik:nanik:mutlu:slap:slap:hihi:sopa:haha1:gul:cal:cal:cal:yumruk

şaka bir yana seni babanı falan işten mi çıkardılar hep yazıyorsun çocuğu hasta falan ? Öyle bir durum varsa forum olarak yardımcı da oluruz kimse düşmanımız değil.Olmadı elbet tanıdık vs. iş bulunur çare alınır öyle bir durum varsa ciddi söyle.İşsizlik kötü şey , Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inş annem kanser hastasıyken babamı işten çıkardılar ilaçları burs paramla aldık , okuldan sonra işe gittim , okulda öğle araları kısmi zamanlı çalıştım ,babam kömür odun taşıdı.Baştan tarla ev var diye yeşilkart vermediler sonra tanıdık doktor falan aldık ama anacığım 5 sene dayanabildi.Bakma şimdi çok şükür Allah benim ömrümden alsın eşime versin düzenim ,var üniversitesi de kadrolu çalışanım sana göre tuzum kuru belki ama herkesin derdi var.Senin savunduğun hükümet toz etti insanları.Bak sabah gördüm Elbistan termik santrali yasa ertelendi diye 2 olan aktif baca sayısını 4 tam kapasite külü tutmadan çalıştırmaya başlamışlar.Sabah adam diyor babam kanserdi ,ben kanserim çocuğum damı olsun diyor.Daha bugün çok sevdiğim hocamın kanser olduğunu öğrendim. Trakya kanser içiyor yiyor ergene nehri kanser akıyor.Buna kim sebep oluyor biliyor musun o çok savunduğun akp hükümeti sebep oluyor.Termik santrallere devlet teşviği filtre takılsın diye 4 sene önce paraları hibe edilmiş santral sahipleri bu paraları yemişler devlet te sevdiklerine rant uğruna denetim yok rüşvet çok.Ergeneyi kirleten fabrikalar belli sembolik ceza kesilip geçiştiriliyor kaç senedir .

çorlu tren kazasında torunu ölen adam çıkmış bağırıyor ağlıyor.Sebep olan müdür ,bakan çalışanlar hayatlarına devam ediyorlar.İçinde akp li yakını olsa o ulaştırma bakanını asardılar.

söyleyecek söz çokta anlayana bundan sonra yazmam ama işsizlik ,sağlık sorununuz varsa çekinmeyin yazın elbet sorununuz çözülür.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
meebbe meebbe Domestos Domestos abilerim cahile laf anlatmak zordur. Hele Siyaseti sadece akp tarafından bakıp yorumlayanlara laf anlatmak daha zor. Tartışma çıkarmaktan başka bir iş bilmezler. Araştırma yapmazlar. Anca yandaş gazetelerin sayfalarından bakarak araştırma yaptık derler Boş verin kendi pisliklerinde boğulsunlar. Devran döndüğü zaman kimin ne halt olduğu belli olacak zaten. Boşuna aklınızı ve parmaklarınızı yormayın seviliyorsunuz.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
meebbe meebbe Domestos Domestos abilerim cahile laf anlatmak zordur. Hele Siyaseti sadece akp tarafından bakıp yorumlayanlara laf anlatmak daha zor. Tartışma çıkarmaktan başka bir iş bilmezler. Araştırma yapmazlar. Anca yandaş gazetelerin sayfalarından bakarak araştırma yaptık derler Boş verin kendi pisliklerinde boğulsunlar. Devran döndüğü zaman kimin ne halt olduğu belli olacak zaten. Boşuna aklınızı ve parmaklarınızı yormayın seviliyorsunuz.
sizin gibi aklı başında aklı hür okuyup araştıran insanlar iyiki varlar hocam.Sende seviliyorsun??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt