Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba Ado hocam, bu tv hakkında yorumunuz nedir? Tavsiye eder misiniz?

Benim bu tarz ürünlerin satıcılarına (Şahıs anlamında satıcı değil, satış prosedürleri nedeniyle ) maalesef güvenim yok zira ihraç kapsamda olan ürünlerin iç piyasadaki satışlarında bende müthiş bir güvensizlik var.

Satıcı tarafın işi satana kadar ben de farkındayım ve adamları da eleştirmek istemiyorum lakin ülkemizde öyle müthiş bir güvensizlik ortamı oluştu ki artık, insan ister istemez olası bir sorunda karşısında bir muhatap bulabilmek istiyor.

Haa güven veren tek kısmı, her ne şekilde olursa olsun arkasında VESTEL ve Yetkili Servisleri var ona lafım yok lakin yine de mümkünse iç piyasa üretimleri daha çok tercih ediyorum.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
merhaba forumda yeniyim bir kaç sorum olacaktı yardımcı olursanız çok sevinirim evkur da gezerken 4699 tl fiyatı olan phılıps 49pus7503 2018 model bir tv beğendim fiyat araştırması yaptım ve geçen gece vatan da 3500 tlye düştü sipariş ettim havale yoluyla ödeme yapacağım için 3 gün içerisinde havale yapmazsam sipariş iptal olacak kafam çok karıştı tv hakkında pek yorum bulamadım tvnin artı ve eksilerini bir türlü çözemedim fiyatı yüksek mi özellikler iyi mi phılıps markası güzel mi hiç bir fikrim yok inanın gaza geldim sipariş ettim ilk defa böyle bir tv alıyorum daha önce tüplü tv vardı :) ayrıca şu anda internet üzerinde tvnin en ucuz fiyatı 3869 tl yardımcı olursanız sevinirim sevgiler saygılar

Eğer verdiğiniz paraya göre aradığınız özellikleri ucuza mal edebildiğiniz bir ürün almışsanız doğru tv yi almışsınız demektir.

Konuya marka bazlı yaklaşmak burada çok makul değil zira henüz sizin izleyici profiliniz nedir onu bilemiyoruz.

Kulakları çınlasın can abimiz bu tv için ok vermişti, tabi ki eleştirdiği ve bizim de eleştirdiğimiz yönleri var lakin eleştirilmeyen tv olmadığını da hatırlatmak isterim size.

Söz konusu PHILIPS olduğunda bana en çok itici gelen kısmı kullanıcı dostu olmayan menüsüdür maalesef.

PHILIPS AKADEMİ ye gidip eğitim aldıktan sonra kullanabilirsiniz o ayrı konu :kiskis

Şaka bir yana ben o derece karmaşık ve bazı hakimiyetleri kendi tekelinde tutan bir yazılımı kabul etmek istemem açıkçası. İncelediğim PUS6262 ve daha başka modellerde beni en çok sinir eden ise kanal listesinde taşıma yapmanız için dahi normal yolları kullanamıyor olmamızdı. Vay efendim önce taşıyacağım kanalları favori etmeliymişim de sonra favoriler içerisinde sıralama yapmalıymışım da vs vs

Elbette üründen soğutmak amacıyla değil burada yazdıklarımız, Bizler nelere şahit olduysak, nelere maruz kalmışsak onları paylaşmaya çalışıyoruz elimizden geldiğince :)

Amaaaaaaaaa, Ambilıght dedin mi orada akan sular da duruyor işte benim için ;)

Y Çevrimdışı

yunus emre

Yeni Üye
14 Eki 2018
6
34
Eğer verdiğiniz paraya göre aradığınız özellikleri ucuza mal edebildiğiniz bir ürün almışsanız doğru tv yi almışsınız demektir.

Konuya marka bazlı yaklaşmak burada çok makul değil zira henüz sizin izleyici profiliniz nedir onu bilemiyoruz.

Kulakları çınlasın can abimiz bu tv için ok vermişti, tabi ki eleştirdiği ve bizim de eleştirdiğimiz yönleri var lakin eleştirilmeyen tv olmadığını da hatırlatmak isterim size.

Söz konusu PHILIPS olduğunda bana en çok itici gelen kısmı kullanıcı dostu olmayan menüsüdür maalesef.

PHILIPS AKADEMİ ye gidip eğitim aldıktan sonra kullanabilirsiniz o ayrı konu :kiskis

Şaka bir yana ben o derece karmaşık ve bazı hakimiyetleri kendi tekelinde tutan bir yazılımı kabul etmek istemem açıkçası. İncelediğim PUS6262 ve daha başka modellerde beni en çok sinir eden ise kanal listesinde taşıma yapmanız için dahi normal yolları kullanamıyor olmamızdı. Vay efendim önce taşıyacağım kanalları favori etmeliymişim de sonra favoriler içerisinde sıralama yapmalıymışım da vs vs

Elbette üründen soğutmak amacıyla değil burada yazdıklarımız, Bizler nelere şahit olduysak, nelere maruz kalmışsak onları paylaşmaya çalışıyoruz elimizden geldiğince :)

Amaaaaaaaaa, Ambilıght dedin mi orada akan sular da duruyor işte benim için ;)

sorumu cevapladığınız için çok teşekkür ederim adem abi sizin gibi değerli bilgiler veren birisiyle karşılaştığım için çok mutluyum

youtubedeki videolarınızıda takip ediyorum gerçekten çok yol gösterici

lakin ben bu philipse takıldım sanki sizinde yazdığınız gibi o ambilight özelliği yok mu beni yedi bitirdi resmen :)

ama menüler deki sorun dediğiniz gibi beni çok kasar çünkü çok takıntılı bir insanım ve çabukcu bir yapım var hemen her şey olup bitecek

şimdi ben menüde bir kanal düzenlerken bin türlü yol gezersem tv benim için keyif olmaktan çıkar ambilight özelliğini filan da göremez olurum :)

ve kumandası da çok kaba duruyor oda hoş olmamış çoluk çocuk yanlışlıkla kafamıza atsa kafamız yarılır inan :)

o yüzden yorumunuzu değerlendirip bir karara varacağım inşallah teşekkürler

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
sorumu cevapladığınız için çok teşekkür ederim adem abi sizin gibi değerli bilgiler veren birisiyle karşılaştığım için çok mutluyum

youtubedeki videolarınızıda takip ediyorum gerçekten çok yol gösterici

lakin ben bu philipse takıldım sanki sizinde yazdığınız gibi o ambilight özelliği yok mu beni yedi bitirdi resmen :)

ama menüler deki sorun dediğiniz gibi beni çok kasar çünkü çok takıntılı bir insanım ve çabukcu bir yapım var hemen her şey olup bitecek

şimdi ben menüde bir kanal düzenlerken bin türlü yol gezersem tv benim için keyif olmaktan çıkar ambilight özelliğini filan da göremez olurum :)

ve kumandası da çok kaba duruyor oda hoş olmamış çoluk çocuk yanlışlıkla kafamıza atsa kafamız yarılır inan :)

o yüzden yorumunuzu değerlendirip bir karara varacağım inşallah teşekkürler

Ben teşekkür ederim güzel kardeşim, ne zaman istersen yaz buradan, bazen geciksem de cevaplarım mutlaka.
Eğer çabukçu ve kafaya takan bir yapın var ise, imkanlarını zorla ve mümkünse XE serisi SONY araştır biraz ;)

A Çevrimdışı

Andromeda_Alien

Yeni Üye
15 Eki 2018
9
35
Merhaba;

Vestel 55FA9000 tv ye sahibim. Bu tv nin anakartı, paneli gibi özellikleri nelerdir söylermisiniz. Hangi yazılımı nereden yüklemem gerekiyor. Teşekkürler.

IMG_20181015_124247e567ae59e1760baa.jpg

Geri
Üst Alt