Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ustad cevaplarin icin tesekkur ederim tv dun aksam teslim edildi aksam tv yi kapatirken gozume birsey ilisti fotograf taki durum normal mi yoksa bir kusur mu var birde ekrani temizlemek icin ne kullanmaliyiz

20181010_221938.jpg
Bahsettiğiniz konu clouding ise gönül elbette ki bu görsele ''Normal'' demek istemiyor lakin sorun şu ki bizzat defalarca test edip yayınladım forumda da, Objektife yansıyan ile gerçekte olan birbirini tutmuyor o nedenle gerçekte gözünüzün ne gördüğünü biz bazen objektif anlayamayabiliyor ve teyit etme gereği duyuyoruz, şu görseldeki ile reelde karşılaştığınız %100 aynı mı?

M Çevrimdışı

mdirgin

Aktif Üye
5 Eyl 2018
74
43
Adem Hocam Merhaba

Toshiba 43L2863 televizyonum arıza yapınca vestel bana 43L3763 tv gönderdi. Yeni gelen tv den çok memnun kaldım.

Yeni tvmin seri numaralarını teknowest kardeşimize göndermiştim, ve kendisinden bu televizyonun son güncel yazılımını rica etmiştim. Teknowest kardeş baktı ve televizyonunuz değişim tvsi dedi ve bilgi veremedi. Fabrikadan istenmesi gerekir dedi.

Sizden ricam benim televizyonun son güncel yazılımını gönderebilirmisiniz. İy günler dilerim.

7AC78ED0-DD6E-4465-A84F-BAA1473C0C24.jpg
73447979-35D1-404A-8279-A99EBE3AD57D.jpg

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Hayır ama yakınım :ok

Önceden Fethiyede yaşıyordum Tuzla mahallesinde. Ondan önce Milasta, Ondan önce yine Fethiye de, Ondan önce Bodrumda Turgutreiste, Ondan önce İzmir Buca, Ondan önce Kuşadası, Ondan önce Didim, Ondan önce yine Kuşadası, Ondan önce İzmir, Ondan önce Eskişehir :kiskis

Bi gün görüşelim planlama yapıp abi :) Fethiyede yaşıyorum bende :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Hocam Merhaba

Toshiba 43L2863 televizyonum arıza yapınca vestel bana 43L3763 tv gönderdi. Yeni gelen tv den çok memnun kaldım.

Yeni tvmin seri numaralarını teknowest kardeşimize göndermiştim, ve kendisinden bu televizyonun son güncel yazılımını rica etmiştim. Teknowest kardeş baktı ve televizyonunuz değişim tvsi dedi ve bilgi veremedi. Fabrikadan istenmesi gerekir dedi.

Sizden ricam benim televizyonun son güncel yazılımını gönderebilirmisiniz. İy günler dilerim.

7AC78ED0-DD6E-4465-A84F-BAA1473C0C24.jpg
73447979-35D1-404A-8279-A99EBE3AD57D.jpg
TEKNOwest teknovest in verdiği bilgide bir eksik veya yanlışlık yok azizim bu ürün için , bağlı bulunduğunuz yetkili servisin fabrikadan yazılım talep etmesi gerekmektedir. Ayrıca full yazılımı neden istiyorsunuz ki tv den memnunsanız? :alala

Derseniz ki ''Full şart değil çekirdek lazım'' o zaman başka onu hallederiz. Servis menü ekranını da paylaşırsanız sevinirim bu arada :ok

ahmetekc Çevrimdışı

ahmetekc

Yeni Üye
12 Eki 2018
2
33
TEKNOwest teknovest in verdiği bilgide bir eksik veya yanlışlık yok azizim bu ürün için , bağlı bulunduğunuz yetkili servisin fabrikadan yazılım talep etmesi gerekmektedir. Ayrıca full yazılımı neden istiyorsunuz ki tv den memnunsanız? :alala

Derseniz ki ''Full şart değil çekirdek lazım'' o zaman başka onu hallederiz. Servis menü ekranını da paylaşırsanız sevinirim bu arada :ok

Hocam merhabalar param yok elimdekiyle en iyisini almaya çalışıyorum, Navitech 49 inch 4k TV ler renk ve kalite bakımından nasıldır, hiçbiryerde güvenilir bilgi bulamadım.

Şimdiden teşekkürler

M Çevrimdışı

mdirgin

Aktif Üye
5 Eyl 2018
74
43

Teşekkürler Adem Hocam, hakkınızı helal edin lütfen.

93D3AFD6-519D-4F75-9601-7F78A8842989.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hocam merhabalar param yok elimdekiyle en iyisini almaya çalışıyorum, Navitech 49 inch 4k TV ler renk ve kalite bakımından nasıldır, hiçbiryerde güvenilir bilgi bulamadım.

Şimdiden teşekkürler

Bildiğim ve güvenemediğim üretimlerdendir maalesef.
Sizi anlamakla birlikte eğer, Navitech servisi mahallenizde tanıdığınız ve çok güvendiğiniz bir arkadaşınız ise alınız. Ancak satıştan sonra karşınızda muhatap bulamayacağınız, profesyonellikten ve hukuktan uzak kişi, kuruluş, marka, firmalardan uzak durmakta her zaman fayda vardır :ok

Geri
Üst Alt