Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

M Çevrimdışı

mdirgin

Aktif Üye
5 Eyl 2018
74
43
Sizin sürümün üzerinde 2.35.15 var ve daha yeni 2.35.40 ekledim foruma, ikisini de indirip yükleyebilirsiniz, hangisini daha çok beğenirseniz onu bırakabilirsiniz televizyonunuzda :ok

Adem Hocam Benim tv Toshiba olduğundan sizin belirttiğiniz 2.35.40 yazılımını yüklesem her hangi bir sıkıntı olurmu. Bu yazılım Vestel firmasının farklı markalarda MB110 anakartlı ürettiği tüm tv lerde kullanılıyormu.

Teşekkürler

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Fotoğraflar sana benziyor gibi abi :mutlu:cay

En son Manisa da VESTEL Servis akademi salonlarında eğitim verirken çekilmiş birkaç resmim vardı profilimde, yıllar önceden bir onu hatırlıyorum, eğer ona benzer bir içerikse doğru adrestir :kiskis

Ben bakamıyorum şu an zira şifremi vs hatırlamıyorum face kullanmadığım için. Bu pc de face yok, telefonda da yok, Sanırım ofisteki laptopta var ve şifreyi otomatik hatırla yapmışımdır, pc yi açınca oradan bakarım yarın mutlaka :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Hocam Benim tv Toshiba olduğundan sizin belirttiğiniz 2.35.40 yazılımını yüklesem her hangi bir sıkıntı olurmu. Bu yazılım Vestel firmasının farklı markalarda MB110 anakartlı ürettiği tüm tv lerde kullanılıyormu.

Teşekkürler
QUİ menü değişir onu belirteyim. Bunun dışında sorun olmaz.

TOSHİBA için görünen en güncel sürüm 35.14
VESTEL üretimler için 35.15
JVC için 35.16

karar sizin :ok

M Çevrimdışı

mdirgin

Aktif Üye
5 Eyl 2018
74
43
QUİ menü değişir onu belirteyim. Bunun dışında sorun olmaz.

TOSHİBA için görünen en güncel sürüm 35.14
VESTEL üretimler için 35.15
JVC için 35.16

karar sizin :ok
QUİ Menü dediğiniz tvnin kullanım menüsümü oluyor. ( cahilliğime verin )

Daha önce kullandığım arızalı çıkan 2863dat tv nin menüsü mavi tonlu güzel bir menüydü. Bu tv nin menüsü farklı geldi.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
QUİ Menü dediğiniz tvnin kullanım menüsümü oluyor. ( cahilliğime verin )

Daha önce kullandığım arızalı çıkan 2863dat tv nin menüsü mavi tonlu güzel bir menüydü. Bu tv nin menüsü farklı geldi.
evet qui olan o mavimsi renkli olan menü (Rica ederim azizim ne cahilliği)

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
34
Adem Helvacı Ado, 40ud8400, 43fd7500 ve 40fd7300 için panel bilgisi alabilir miyim (va,ips,eled,dled)?
regal 43r6520 ile telefunken 43tf6520 aynı televizyon mu? bu ikisi için aynı şekilde panel bilgisi alabilir miyim?

L Çevrimdışı

Lucifer

Yeni Üye
15 Tem 2018
7
42
Evet normal de gordugum de ayni yalnuz nasilsa tv bir muddet acik kaldiktan sonra oluyor sanki goruntu aktatiminda kullanilan kablonun bun da payi var midir kendileri bizatihi en alt seviye hdmi kablodurda ve son olarak bu durumu tv yi acip kapatmadan yani tv acikken test esilme sansim varmi
Bahsettiğiniz konu clouding ise gönül elbette ki bu görsele ''Normal'' demek istemiyor lakin sorun şu ki bizzat defalarca test edip yayınladım forumda da, Objektife yansıyan ile gerçekte olan birbirini tutmuyor o nedenle gerçekte gözünüzün ne gördüğünü biz bazen objektif anlayamayabiliyor ve teyit etme gereği duyuyoruz, şu görseldeki ile reelde karşılaştığınız %100 aynı mı?

ahmetekc Çevrimdışı

ahmetekc

Yeni Üye
12 Eki 2018
2
33
Bildiğim ve güvenemediğim üretimlerdendir maalesef.
Sizi anlamakla birlikte eğer, Navitech servisi mahallenizde tanıdığınız ve çok güvendiğiniz bir arkadaşınız ise alınız. Ancak satıştan sonra karşınızda muhatap bulamayacağınız, profesyonellikten ve hukuktan uzak kişi, kuruluş, marka, firmalardan uzak durmakta her zaman fayda vardır :ok

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Bu alanda Amazon güvencesine güvenerek alacağım(eğer alırsam) merak ettiğim eğer servise işimiz düşmezse, görüntü kalitesi konusunda tatmin eder mi ? Ips mi Va mı hz ve renk doygunluk durumu nedir? Bunları size sormamın sebebi diğer arkadaşlara da aradıklarında bulabilecekleri cevaplar sunabilmek. :)

Tekrar teşekkürler.

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
En son Manisa da VESTEL Servis akademi salonlarında eğitim verirken çekilmiş birkaç resmim vardı profilimde, yıllar önceden bir onu hatırlıyorum, eğer ona benzer bir içerikse doğru adrestir :kiskis

Ben bakamıyorum şu an zira şifremi vs hatırlamıyorum face kullanmadığım için. Bu pc de face yok, telefonda da yok, Sanırım ofisteki laptopta var ve şifreyi otomatik hatırla yapmışımdır, pc yi açınca oradan bakarım yarın mutlaka :ok

Aynen doğru adres abi :) ismim ilteriş :)

Y Çevrimdışı

yunus emre

Yeni Üye
14 Eki 2018
6
34
merhaba forumda yeniyim bir kaç sorum olacaktı yardımcı olursanız çok sevinirim evkur da gezerken 4699 tl fiyatı olan phılıps 49pus7503 2018 model bir tv beğendim fiyat araştırması yaptım ve geçen gece vatan da 3500 tlye düştü sipariş ettim havale yoluyla ödeme yapacağım için 3 gün içerisinde havale yapmazsam sipariş iptal olacak kafam çok karıştı tv hakkında pek yorum bulamadım tvnin artı ve eksilerini bir türlü çözemedim fiyatı yüksek mi özellikler iyi mi phılıps markası güzel mi hiç bir fikrim yok inanın gaza geldim sipariş ettim ilk defa böyle bir tv alıyorum daha önce tüplü tv vardı :) ayrıca şu anda internet üzerinde tvnin en ucuz fiyatı 3869 tl yardımcı olursanız sevinirim sevgiler saygılar

X Çevrimdışı

xenofx

Yeni Üye
8 Eki 2018
39
42
Panel hücre üreticisi LG
Panel Yapı tipi IPS
Anakart üreticisi VESTEL
Anakart modeli MB130P

:ok

cevabınız için teşekkür ederim. yazılım versiyonu 3.19.8.0 ve bunu otomatik olarak uydudan güncellemiyor. sitedeki mb130 yeni yazılımı var yayınlamışsınız. bunu çekirdek olarak yüklesem olurmu acaba ?

Geri
Üst Alt