Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
20180810_192815.jpg

Öncelikle merhabalar. uzun zamandir buradan takip ediyorum. Benim bir derdim var. Ekte fotoğrafını yolladığım tv yi 3 aydır kullanıyoruz. Son zamanlarda kumandadan açtığımda açılmamaya başladı. Standby ışığı yanıp sönüyor. Sonra netflix icerği yüklenmemeye başladı. Bazen %89da bazen %58de ya da rastgele bir rakamda sabitlenip kalıyor. Source seçimi ile iligili sıkıntılarımız var. Misal hdmi 1de Digitürk var. acik olmasina ragmen görüntü alamıyoruz. Sourcelar arasında git gel de işe yaramıyor. Acma kapama bu saydıklarıma çözüm olmuyor. Mecbur fişini çekmemiz gerekiyor. Forumu taradım böyle sorunlarla karşılaşan da yok. Size sormak istedim. Yazılım mı sorun yoksa servise mi başvurayim. Teşekkürler iyi çalışmalar dilerim.
3.62.13.0 sürümü yükleyiniz, sorun devam ederse lütfen bilgi veriniz :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
hocam,2015 senesinde aldığım 32 inç vestel tv var modelini bilmiyorum buna yazılım atılır mı atılırsa hangi yazılım atılmalı sorunum seyrederken yayın gidiyor sinyal yok diyor kabloyu oynatınca yayın geliyor ama bir süre sonra gidiyor kablo saglam tuner girişinde bir sorun olabilir mi saygılar.
Tam model nedir azizim?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sevgili üstadım, geçen ay almış olduğum SEG marka çamaşır makinesinin garantisi 2 yıl, bu gün servise uğradım ve garanti uzatma şartlarını sordum, 160 lira karşılığında 4 yıl yani 2+4 =6 yıl garanti yapılabileceğini söylediler, garantiyi bu fiyatlara uzatmak bana mantıklı geldi ama yine de buradan danışmak istedim, adı üstünde tavsiye forumu ya o bakımdan... :cigara

Şimdiden teşekkürler. :kas
Alınabilecek kesinlikle en makul kararı almışsınız zira yeni nesil çamaşır makineleri 4 5 Yaşlarında rulman keçe gurubundan ses yapmaya başlar, ücretli hizmet alsanız 200tl, 4 yıl genel ek güvence ile her şey bedava :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
smart uygulamasına girdiğimde ekran böyle görünüyor. Servis talep ettim yazılım attı fakat düzelmediği gibi daha da bozuldu. 4 adet hdmi girişinden ikisi gözüküyor 3d özelliği çalışmıyor menülerdede yok ağır çekim görüntülerde ekran aşırı titriyor ve youtube a giremiyorum sizce yazılımsal mı yoksa donanımsal mı servis yazılım ile düzelmez ise tv yi alıp incelememiz gerekiyor dedi fakat güvenemedim sizce ne yapmalıyım adem bey
model 55ua9400 4k smart 3d
Muhtemel MB100 anakart vardır, hangi yazılım sürümündesiniz şu an?

Geri
Üst Alt