Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

E Çevrimdışı

Enemy1980

Yeni Üye
29 Tem 2018
9
44
Adem Helvacı Ado hocam sabah bir mesaj atmıştım ama müsaitseniz bir fikir alsam aşağıya kopyaladım

Selamlar, Samsung Mu9000e benzer performansı olan 65inç vestel tv varmı ? 3 yıldır Vestel Ca 9550 kullanıyorum , mu9000 almayı düşünüyorum 2. Tv lazım oldu , netflix ve iptv kurabileceğim kaliteli bir 4k 65inç almak istiyorum bir tavsiye alırsam çok sevinirim

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam sabah bir mesaj atmıştım ama müsaitseniz bir fikir alsam aşağıya kopyaladım

Selamlar, Samsung Mu9000e benzer performansı olan 65inç vestel tv varmı ? 3 yıldır Vestel Ca 9550 kullanıyorum , mu9000 almayı düşünüyorum 2. Tv lazım oldu , netflix ve iptv kurabileceğim kaliteli bir 4k 65inç almak istiyorum bir tavsiye alırsam çok sevinirim

Selamlar;

Benbu soruyu az önce cevapladım ama, hangi konuda cevapladım hatırlayamıyorum :alala

Deimos Çevrimiçi

Deimos

VIP
6 Nis 2018
828
Rica ederim azizim her zaman beklerim :ok
Ben haftaiçi yaz dönemi neredeyse tüm gün yokum forumda, siz cevap yazınca Deimos Deimos abimizi etiketleyin lütfen, o wp den bana bildirir elimden geldiğince hızlı bakmaya çalışırım.

Deimos Deimos abi seni de böyle işlere aracı ediyoruz ama idare ediver lütfen :ok
Ne demek Ustam :ok

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Selamlar azizim;

Eğer bizim müdahalemiz ile sorun çözülmüyor ise uzman desteği almak gerekir. anakar MB100 olunca merak ettim tabi, Garanti devam ediyor mu? :alala
EVET ADEM HOCAM DEVAM EDİYOR.ANCAK SERVİS 1.34.25 SÜRÜMÜNÜN SON RESMİ SÜRÜM OLDUGUNU MÜDAHALE EDEMEYECEKLERİNİ SÖYLÜYOR.MÜŞTERİ HİZMETLERİDE MAALESEF O SERVİSE YÖNLENDİRİYOR.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
EVET ADEM HOCAM DEVAM EDİYOR.ANCAK SERVİS 1.34.25 SÜRÜMÜNÜN SON RESMİ SÜRÜM OLDUGUNU MÜDAHALE EDEMEYECEKLERİNİ SÖYLÜYOR.MÜŞTERİ HİZMETLERİDE MAALESEF O SERVİSE YÖNLENDİRİYOR.
Servis bir konuyu atlamış, son resmi sürüm o değil, Ayrıca opera browser hata çözümü için 2.7.0.0 özellikle çıkartılmış ve neredeyse 2 yıla yakın mazisi olan bir sürümüdür, bunun üstüne dahi resmi başka sürüm çıktı. Servisin çözüm üretemediğini beyan ederek teknik çözüm merkezinden yani fabrikadan bir yetkili ile görüşmek istediğinizi, servisin ise sizin dahi bildiğiniz resmi sürümleri bilmediğini beyan ediniz :ok

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Servis bir konuyu atlamış, son resmi sürüm o değil, Ayrıca opera browser hata çözümü için 2.7.0.0 özellikle çıkartılmış ve neredeyse 2 yıla yakın mazisi olan bir sürümüdür, bunun üstüne dahi resmi başka sürüm çıktı. Servisin çözüm üretemediğini beyan ederek teknik çözüm merkezinden yani fabrikadan bir yetkili ile görüşmek istediğinizi, servisin ise sizin dahi bildiğiniz resmi sürümleri bilmediğini beyan ediniz :ok
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ADEM HOCAM.MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYACAGIM.ÇOK SAGOLUN

F Çevrimdışı

furkanefe

Yeni Üye
31 Tem 2018
2
26
merhabalar genç girişimci olarak youtubeden yazmıştım size beni buraya siz yönlendirmiştiniz

Geri
Üst Alt