Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Selamlar Azizim;

Elbette hatırladım sizi, Umarım iyisinizdir :ok

Cuma günü yazmışsınız, Cumartesi bir cevap gelmiş olacağını sanmıyorum o nedenle ben size yine de düşüncelerimiz yazayım, sonrasında herhangi bir şekilde servise hiç bir şey ile ilgili acil bir cevap vermeyin lütfen. Önce size önerilerini dinleyin, düşüneceğinizi söyleyin, benimle irtibat kurun ona göre ilerleyelim.

Bu arada önemli bir sorum var. İlk işlem için toplamda kaç lira bedel ödediniz?

Bundan sonraki süreç ile ilgili ise, hiç bir şekilde ücretli işlem yapılmaması, garanti dahilinde panel değişimi olması, panelş tedarik sorunu var ise ürün değişimi yoluna gidilmesi gerekmektedir ancak konu biraz karışık tabi ki. baka süreç bu şekilde ancak işin akışı detaylara göre değişiklik gösterebiliyor :ok

Sizden bilgi bekliyorum

Teşekkür ediyorum, ben de iyiyim.

C.tesi günü ses çıkmadı dediğiniz gibi. Herhalde P.tesi - Salı gibi bir hareket olur. O zaman bahsedilen işlem için 480TL ödeme yapmıştım.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Anladım hocam

mağazada hem 49 hem 50" kuzu kuzu yatıyordu karar veremedim. TV idare ediyor dedik sonra kaldık ortada encard ın taksit olayı varmıs sonradan jeton düştü sizin yorumları fln görünce ama baya gecikmişim ^_^

bu özelliklerde 2000TL ye tv yok sanırım suan degil mi ? marka takıntım yok

Ben üstüne basa basa çok bağırdım azizim bu fiyata bu8 özelliklerde tv gelemz diye.
Bir sürpriz yaparlarsa Eylül Ekim ayında belki, Şu sıralar ben TV kampanyası (Adıo kampanya değil gerçek fırsat) olacağını düşünmüyorum :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Teşekkür ediyorum, ben de iyiyim.

C.tesi günü ses çıkmadı dediğiniz gibi. Herhalde P.tesi - Salı gibi bir hareket olur. O zaman bahsedilen işlem için 480TL ödeme yapmıştım.

Tamamdır öncelikle ilk işlem için zaten oldukça yüklü bir ödeme yapmış, siz tüketici hatasından kaynaklanan yükümlülüğünzü yerine getirmişsiniz, İşlemi de Yetkili firma yapmış (Cof Değişmiş) ve o da üstüne düşeni yapmış.

Şuy an ise gerek AYNI yerden, gerekse FARKLI yerden olmasının hiç ama hiç önemi olmadan siz normal bir tüketici gibi normal bir arıza hizmeti alacaksınız buna kimse itiraz edemez, kaldı ki VESTEL de bu konuda zaten ''Fırsat buldum bir daha para alayım '' diye düşünmez ve garanti konusunda ayak diretmez düşüncesindeyim.

Dediğim gibi servisten veya MH den sizinle irtibat kurduklarında garanti dışında farklı bir öneri ile gelirlerse hiç çekinmeyin düşünmek ve/veya birilerine danışmak istediğinizi belirtin, süre isteyin lütfen işi oldu bittiye getirtmeyin :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
35CA506D-D19D-433E-8F5C-B96EC0B76F35.jpg
6221CA67-9090-4F09-936E-BAC4CE2F96FD.jpg

Adem hocam cevap için teşekkürler az biraz kullanışlı bir hal alsa ss iptv falan kullanabilsem bana yetecek gene bakarsınız sevinirim önerirseniz yaparız.
Aslında hıgh config bir ürününüz var, deneyebilirsiniz ancak var ise 3.6.6.y yerine 3.6.6.n ile deneme yapın önce :ok

C Çevrimdışı

compass3548

Yeni Üye
27 Tem 2018
25
33
Aslında hıgh config bir ürününüz var, deneyebilirsiniz ancak var ise 3.6.6.y yerine 3.6.6.n ile deneme yapın önce :ok
Adem hocam öncelikle yazılımı nerden bulabilirim. Hangisinde sorun yaşamam ? Yapmam durumunda istediğim standartlara ulaşabilirmiyim. Bana yol göstermeniz ricadır.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Tamamdır öncelikle ilk işlem için zaten oldukça yüklü bir ödeme yapmış, siz tüketici hatasından kaynaklanan yükümlülüğünzü yerine getirmişsiniz, İşlemi de Yetkili firma yapmış (Cof Değişmiş) ve o da üstüne düşeni yapmış.

Şuy an ise gerek AYNI yerden, gerekse FARKLI yerden olmasının hiç ama hiç önemi olmadan siz normal bir tüketici gibi normal bir arıza hizmeti alacaksınız buna kimse itiraz edemez, kaldı ki VESTEL de bu konuda zaten ''Fırsat buldum bir daha para alayım '' diye düşünmez ve garanti konusunda ayak diretmez düşüncesindeyim.

Dediğim gibi servisten veya MH den sizinle irtibat kurduklarında garanti dışında farklı bir öneri ile gelirlerse hiç çekinmeyin düşünmek ve/veya birilerine danışmak istediğinizi belirtin, süre isteyin lütfen işi oldu bittiye getirtmeyin :ok

Anladım hocam, gelecek cevaba göre tekrar sizinle iletişime geçebilirim o zaman.

Yardımınız için teşekkür ederim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Anladım hocam, gelecek cevaba göre tekrar sizinle iletişime geçebilirim o zaman.

Yardımınız için teşekkür ederim.

Rica ederim azizim her zaman beklerim :ok
Ben haftaiçi yaz dönemi neredeyse tüm gün yokum forumda, siz cevap yazınca Deimos Deimos abimizi etiketleyin lütfen, o wp den bana bildirir elimden geldiğince hızlı bakmaya çalışırım.

Deimos Deimos abi seni de böyle işlere aracı ediyoruz ama idare ediver lütfen :ok

C Çevrimdışı

canciger

Aktif Üye
5 Ocak 2018
163
slm hocam ardımcı olursanız sevinirim tavsiye istiyorum va panel tercihimdir.

Hitachi 55HT1800UD

Vestel 55UD9300

Vestel 55UD8400

Geri
Üst Alt