Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

S Çevrimdışı

~Sosyolog~

Aktif Üye
20 Şub 2018
86
IMG-20180709-WA0000.jpg

Adem Helvacı Ado Hocam yeni gelen tv de bu kadar ışık sızması, sizce normal mi?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem bey merhaba.Son birkaç haftadır forumu takip ediyorum.En nihayetinde vestel 55 ud9400 modelini almaya karar verdim.Fakat kafam çok karıştı.Sizden ricam güncel durumda bu tv'nin alınabilecek seri numarasını rica edeceğim.Önceki konuları inceledim fakat hangi kod - anakart daha güncel anlayamadım.Va panel istiyorum mümkünse.
Gönül ister ki V10115598 alabilesiniz
Bulamazsanız V10117193

:ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
ADO BEY VESTEL 48UA9300 MODEL TV SAHİBİYİM.DAHA SMART BROWSERDAN PUHU TV GİRDİGİMDE VİDEOLARI AÇIYORDU.ŞİMDİ SAYFAYA GİRİYORUM ANCAK VİDEOLARI AÇMIYOR.ACABA YAZILIMSAL BİR SIKINTIDAN DOLAYIMI YOKSA FARKLI BİR NEDENDN DOLAYIMI AÇMIYOR.AYRICA SMART PORTAL MENÜDE SADECE TİVUBU VE BEİNSPORT VAR.NETFİLİX VEYA DİGER YENİ UYULAMALAR YOK.ACABA GÜNCELLENEBİLİRMİ.TEŞEKKÜR EDERİM

1.34.25 sürüm yazılımı yükleyerek denediniz mi?ADEM BEY BU SÜRÜMÜ KULLANIYORUM.BUNDAN FARKLI BİR SÜRÜM UYGULAYABİLİRMİYİM.DAHA GELİŞMİŞİ.TEŞEKKÜRLER

2.7.0.0 olması lazımdı
Eğer yüklememişsem haber verin lütfen.

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ADEM BEY.ÇOK SAGOLUN.FORUMDAKİ ACEMİLİGİME VERİN.TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

S Çevrimdışı

Serhat

Aktif Üye
23 Haz 2018
63
46
Üstadım GittiGidiyor da ürünü uygun fiyata buldum fakat bu seri numaralarına uymuyor, satıcı benimle seri no paylaşmadı. Ben kodları ilettim, baktirdi ellerindeki ürünlere uymuyormus. Bu durumda siparişi iptal edeyim, değil mi?
Soruyu şöyle düzelttim, sizin belirttiğiniz seri nolara sahip olmayan bir 49UD9300 hala Toshiba 50L2863DAT tan üstün müdür?
GittiGidiyor dakika satıcı ne yaptiysam güvenlik bahanesiyle seri nonun bir kısmını dahi paylaşmadı... Adem Helvacı Ado

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Soruyu şöyle düzelttim, sizin belirttiğiniz seri nolara sahip olmayan bir 49UD9300 hala Toshiba 50L2863DAT tan üstün müdür?
GittiGidiyor dakika satıcı ne yaptiysam güvenlik bahanesiyle seri nonun bir kısmını dahi paylaşmadı... Adem Helvacı Ado
Verdiğim kodlar üstündür, diğerleri altındadır.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Teşekkür ederim üstadım, bu durumda siparişi iptal ediyorum.
İptal edin azizim bence de, devlet sırrı saklıyorlar sanki. Onlar böyle saklayınca ben ister istemez 3 sene önce üretilip depolarda kıyıda köşede kalmış ürün gözü ile bakıyorum ister istemez :ok

S Çevrimdışı

Serhat

Aktif Üye
23 Haz 2018
63
46
İptal edin azizim bence de, devlet sırrı saklıyorlar sanki. Onlar böyle saklayınca ben ister istemez 3 sene önce üretilip depolarda kıyıda köşede kalmış ürün gözü ile bakıyorum ister istemez :ok
Adem Helvacı Ado Adem hocam aynı şeyi düşündüm. Yalnız bu durumda 9300 hinterlandimdan çıkmış oldu maliyet nedeniyle. Potada sadece Philips 49PUS6262 ve Toshiba 49L2863DAT kaldı. Toshiba da tek kaygim pixellence benzeri bir teknoloji olmaması, çünkü nihayetinde en çok FHD yayın izleyeceğim. Philips i hiç bilmiyorum. Vestel de alternatif başka bir ürün de bulamadım açıkçası. Siz ne dersiniz?

Geri
Üst Alt