Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

H Çevrimdışı

Hakan198965

Yeni Üye
10 Nis 2018
42
35
s. a vestel smart ta youtube engell veya sifre koyabilirmiyim veya kaldırabilirmiyim cocuk varda bende jvc 49 inc var yardımcı olurmusunuz rica etsen

C Çevrimdışı

cetinarda

Yeni Üye
31 May 2018
41
50
Merhaba, kumanda olmadığında görev görür. Kullanım kılavuzundaki görüntü;
Adem Helvacı Ado

kontrol.jpg
Teşekkürler:ok

A Çevrimdışı

anisobth

Yeni Üye
8 Tem 2018
4
35
ado bey bana da yardımcı olacak mısınız yazılım atmayla ilgili verdiğiniz linkten dosyayı indirip zipten çıkardım ama içinde sadece upgrade_loader diye bi dosya var onu flashın içine atıp denedim ama malesef olmuyor

S Çevrimdışı

Serhat

Aktif Üye
23 Haz 2018
63
46
Sorun şu ki VESTEL üretimleri %99 glare paneldir bu da 3 üncü maddeyi negatif etkiler.

Aynı zamanda smart ve internet ile ilgili belli başlı olumsuz geri dönüşler alabilyoruz bu konuda size %100 garanti vermek doğru olmaz o da 1 inci maddeyi negatif etkiler.

En önemlisi ise ghosting efekti olmdan seyir keyfini alabilmek için biraz daha ince eleyip sık dokumak gerekebilir. 2 inci önceliğiniz bu olduğundan dolayı gönül istiyor ki 100hz donanımsal hızı olan ve yazılımı daha da stabil ürünler bakabilelim. Fakat siz de biliyorsunuz ki bahsi geçen modellerde bu 3 madde için de size %100 garanti vermek mümkn değil.

Yine de tercihiniz olan modeller arasından seçim yapacak olursak eğer 50U5863DAT modeli CMO panel ile MB130S anakart kombinasyonunda 10 bitlik panel + HDR ve DV desteği görsel olarak daha ayrıcalıklı bir sonuç doğuracak diye düşünüyorum. smr değerinin 1700hz olmasına da güveniyorum ancak sizin kullanıcı kriterlerinizi göz önünde bulundurarak bizzat bir inceleme/test olanağım henüz olmadığını hatırlatmak isterim :ok

8800 ü Can abinin daha önce önerdiğini de şuraya dip not olarak yazayım ;)
V10117610 veya V10116478 kodları bulursanız bu listeden 9300 galip çıkar. Zira HDR + WCG + DV + 1800hz ile SAMSUNG VA panel size tatmin edici sonuç verecektir

Bu kodları bulamazsanız eğer, V10111109 kodlu olanı bulmalısınız. yine 1800hz ve WCG var ancak HDR DV bu modelde yok bilginiz olsun :ok
Anlaşıldı Merkez :ok
Üstadım GittiGidiyor da ürünü uygun fiyata buldum fakat bu seri numaralarına uymuyor, satıcı benimle seri no paylaşmadı. Ben kodları ilettim, baktirdi ellerindeki ürünlere uymuyormus. Bu durumda siparişi iptal edeyim, değil mi?
İptal edin azizim bence de, devlet sırrı saklıyorlar sanki. Onlar böyle saklayınca ben ister istemez 3 sene önce üretilip depolarda kıyıda köşede kalmış ürün gözü ile bakıyorum ister istemez :ok
Adem Helvacı Ado Adem hocam aynı şeyi düşündüm. Yalnız bu durumda 9300 hinterlandimdan çıkmış oldu maliyet nedeniyle. Potada sadece Philips 49PUS6262 ve Toshiba 49L2863DAT kaldı. Toshiba da tek kaygim pixellence benzeri bir teknoloji olmaması, çünkü nihayetinde en çok FHD yayın izleyeceğim. Philips i hiç bilmiyorum. Vestel de alternatif başka bir ürün de bulamadım açıkçası. Siz ne dersiniz?
Adem Helvacı Ado

P Çevrimdışı

Power_3lu3

Yeni Üye
11 Tem 2018
10
Bu arada, 49R7020U REGAL size özelliklerini verdiğim model.
Bunun haricinde LG49UJ630 ve 49UJ710 incelemenizi tavsiye ederim :ok

mrb Adem Helvacı Ado bey konunun başında bir arkadaşa bu ürünleri önermişsiniz önerilerinize arştırdım 49uj710 bulamadım yazım hatası olabilir mi 49uj701v var bahsettiğiniz bu mu iki lg arasında kaldım 701v de akılı kumandayla geliyor .
630v ile 701v arasında kaldım sizin öneriniz var mı? Başka üründe olabilir teşekürler 2000tl-3000tl arası

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

~Sosyolog~

Aktif Üye
20 Şub 2018
86
Adem Helvacı Ado Hocam iyi günler, biraz önce misafirlikten geldim, tv yi açmaya çalıştım açılmıyor, fişi çekip taktığımda vestel yazısı gelip kapanıyor, açmaya çalıştığımda açılmıyor, sebebi nedir hocam? :alala

P Çevrimdışı

Power_3lu3

Yeni Üye
11 Tem 2018
10
mrb Adem Helvacı Ado bey konunun başında bir arkadaşa bu ürünleri önermişsiniz önerilerinize arştırdım 49uj710 bulamadım yazım hatası olabilir mi 49uj701v var bahsettiğiniz bu mu iki lg arasında kaldım 701v de akılı kumandayla geliyor .
630v ile 701v arasında kaldım sizin öneriniz var mı? Başka üründe olabilir teşekürler 2000tl-3000tl arası
Ado@ usta biraz önce lg49uj630v yi kipada görme şansım oldu döngüde 1080p görüntü onatıyorlar görüntü çok kötü sadece 630v değil diğerleride kötü bazılarının içindeki karecikler belli,biz hd yayınları uhd de kötü mü izleriz uhd yerine full hd bir tv mi baksam evde 43inç vestel hdredy bir tv var benim tv bu devlerden daha iyi gösteriyor yenilik için youtube wi-fi internetten filim izleyen biri olarak telefon yansıtma lg ses sistemi bluetooth dan bağlanmalı teknolojiyle aram iyidir aktif kullanmayı severim uğraşmayı da siz ne önerirsiniz uhd tv dsmart yada dijitürk gibi bir modül olmazsa çok mu kötü olur hd daha mı iyi kafa karıştı satıcı çocuğa bu kayıt kötü olmasın diyorum hayır diyor evde böyle izlersin vs tekrar tşkr

A Çevrimdışı

ayhansabuncugil

Yeni Üye
12 Tem 2018
7
48
SAYIN ADO : ben iki tv modeli arasinda kararsiz kaldim ;
V ILE
ARALARINDA 300 TL FIYAT FARKI VAR. EN COK MERAK ETTIGIM GORUNTU IYILESTIRME TEKNOLOJILERI FARKLI MI,VARSA COK MU? BIZ IZLERKEN ANALAYABILIR MIYIZ ? cevabiniz icin simdiden tesekkurler.

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
ADEM BEY 48UA9300 TV MB100 KARTLI TELEVİZYONUMA 1.34.25 UYGULAMA YERİNE DEDİGİNİZ GİBİ 2.7.0.0 VE 2.15.14 ÇEKİRDEK YAZILIMLARIN HER İKİSİNİDE YÜKLEYİP DENEDİM.BROWSERDA YER İMLERİNE KAYITLI PUHU TV UYGULAMASINA GİRDİM.VİDEOLARI AÇTI.ANCAK OPERA BROWSERDA KLAVYE ÇIKMIYOR.ARAMA YAPAMIYORUM.SİZCE İLK KURULUMMU YAPMAMMI LAZIMDI.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.

P Çevrimdışı

Power_3lu3

Yeni Üye
11 Tem 2018
10
49R7020U REGAL tv hd yayınlarında beni üzer mi fiyat olarak alınabilecek tv, internette hiç araştırması yok 2.149 peşin fiyatı var umarım indirim geçmeden cevap alabilirim tşkr

S Çevrimdışı

stevennaughton

Yeni Üye
29 Haz 2018
34
29
Adem Helvacı Ado bey maç izlerken böyle kararmalar oluyor trt 4kda özellikle, yani anlık diyeyim sanki kanalı değiştirir gelir ya böyle ekranın oynak kısmında oluyor o.Daha önceden yine sormuştum ama yanıt alamamıştım.Yardımcı olursanız sevinirim.

A Çevrimdışı

ayhansabuncugil

Yeni Üye
12 Tem 2018
7
48
V ILE
ARALARINDA 300 TL FIYAT FARKI VAR. EN COK MERAK ETTIGIM GORUNTU IYILESTIRME TEKNOLOJILERI FARKLI MI,VARSA COK MU? BIZ IZLERKEN ANALAYABILIR MIYIZ ? arkadaslar; kim olursa cevabiniz icin simdiden tesekkurler.

Geri
Üst Alt