Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
559
Merhaba Bu Vestel TV lerde YouTube açılmama gibi durumlar söz konusu, Extra servis çağrılarak Bir yazılım yüklemesi yapılarak bu açılabiliyorMuş, yüklenen yazılım ekstra YouTube için özel yazılım mı yoksa cihazın güncel ana yazılımını yükleyip YouTube otomatik Açılmış mı oluyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Arkadaşlar Merhaba;

Hepinizden özür diliyorum zira sizlerle ilgilenemedim bu aralar.
Bu gün haftasonu, sabaha kadar da olsa, birikmiş bütün sorularınızı cevaplayacağım.

Beklettiğim için kusura bakmayınız. Uğrayıp size bilgi vermek istedim. Nasipse akşam görüşmek üzere :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba Bu Vestel TV lerde YouTube açılmama gibi durumlar söz konusu, Extra servis çağrılarak Bir yazılım yüklemesi yapılarak bu açılabiliyorMuş, yüklenen yazılım ekstra YouTube için özel yazılım mı yoksa cihazın güncel ana yazılımını yükleyip YouTube otomatik Açılmış mı oluyor
Seri numarasına özel TM bir yazılım veriyor lakin defalarca denedim her üründe %100 başarı sağlamıyor, hele ki MB9X ise :ok

C Çevrimdışı

Cahit

Yeni Üye
14 Tem 2018
5
41
Merhaba ado hocam, 10 gün önce Vestel 49ud8400 TV aldım. TV 2-3 kez açılmadı stand-by ışığı yanıp sönüyor, hiçbir tepki vermiyor. Sadece TV fişini söküp tekrar prize takınca açılıyor. Sorun ne olabilir? Sizce satıcıdan ayıplı ürün değişimi istemelimiyim?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Adem hocam selam ne zamandır işlerimin yoğunluğundan giremiyorum, bir ara denediğimde de site sorunluydu gördüğüm kadarıyla maşallah çok güzel olmuş şu anda, sadece bir merhaba demek istedim buralardayım ben de artık

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Merhaba Aragorn Aragorn, Önceden Belırtmek Suretıyle Planlı Bakım Calısması Yapmıstık (Sunucu ve SSL Degısımı) . Calısmasının Yapıldıgı Gune Denk Gelmıssındır. :ok

A Çevrimdışı

ayhansabuncugil

Yeni Üye
12 Tem 2018
7
48
SAYIN ADO : ben iki tv modeli arasinda kararsiz kaldim ;
V ILE
ARALARINDA 300 TL FIYAT FARKI VAR. EN COK MERAK ETTIGIM GORUNTU IYILESTIRME TEKNOLOJILERI FARKLI MI,VARSA COK MU? BIZ IZLERKEN ANLAYABILIR MIYIZ ? cevabiniz icin simdiden tesekkurler.
NOT:ACELE ETTIGIMIN FARKINDAYIM AMA KAMPANYA VAR KACMASIIN DERDINDEYIM, anlayisiniz icin sagolun.

L Çevrimdışı

Lucifer

Yeni Üye
15 Tem 2018
7
42
Merhaba ilk mesajımı forumu biraz gezip tozduktan ve hayranlık sonrası bir soru olarak yazıyorum.

Hocam bu vestel tv lerin hdr özelliği olup olmadığı ile ilgili bilgiyi illa sizden mi almak lazız yani limizde seri numarası vs. yokise misal vestelin veb sitesinde tv lere bakarak bu bilgiye erişim şansımız var mı acaba?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Merhaba Aragorn Aragorn, Önceden Belırtmek Suretıyle Planlı Bakım Calısması Yapmıstık (Sunucu ve SSL Degısımı) . Calısmasının Yapıldıgı Gune Denk Gelmıssındır. :ok
Sevgili Sato çok uzun yıllar malum forumda takıldık yeni düzene ayak uydurmak zaman alıyor ancak buraya da uyum sağlayacağız inşallah, selamlar...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Aragorn Aragorn, tesekkur ederim desteklerinizi icin
Kesintisiz yayini surdurebilmek icin elimden gelini yapiyorum
Gordunuz hatalari yada suda olsa daha iyi olur diyeceginiz herseyi
Istek ve Onerileri Bolumunden bana ulastirabilirsiniz.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem hocam selam ne zamandır işlerimin yoğunluğundan giremiyorum, bir ara denediğimde de site sorunluydu gördüğüm kadarıyla maşallah çok güzel olmuş şu anda, sadece bir merhaba demek istedim buralardayım ben de artık
Azizim hoşgeldin, çok sevindim artık seni daha sık göreceğime, ben de şu yoğun dönemi atlatayım, yine fikir alışverişleri ve istişare devam :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba ado hocam, 10 gün önce Vestel 49ud8400 TV aldım. TV 2-3 kez açılmadı stand-by ışığı yanıp sönüyor, hiçbir tepki vermiyor. Sadece TV fişini söküp tekrar prize takınca açılıyor. Sorun ne olabilir? Sizce satıcıdan ayıplı ürün değişimi istemelimiyim?
Serri ve versiyon verebilirmisin rica etsem :ok

Geri
Üst Alt