Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
selamlar daha önce yardımcı olgunuz bir arkadaşlarla aynı problemi yaşamaktayım,sorunu yazılım linki vererek çözmüşsünüz ama eski olduğu için drivedaki dosya silinmiş tekrar yükleme şansınız olursa süper olur.
iligli konu : https://tavsiyeforumu.com/konu/nexo...elleme-yardimi-nasil-yapilir-ne-yapilir.1845/
Full yazılım istemiştir, vermişizdir sorun çözülmüştür. bir süre sonra siliyorum yazılımları. Bu durumda yeniden seri numarası vermeniz gerekir. :ok

Sorun şu ki full yazılımlara şu an destek verebilecek zamanım yok, sizin probleminiz nedir tam olarak?

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
ÖNCELİKLE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.ACİL ŞİFALAR DİLERİM.
TELEVİZYONUN SERİ NO:7478340500128.

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
ÖNCELİKLE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.ACİL ŞİFALAR DİLERİM.
TELEVİZYONUN SERİ NO:7478340500128.
ADO BEY VESTEL 48UA9300 MODEL TV SAHİBİYİM.DAHA SMART BROWSERDAN PUHU TV GİRDİGİMDE VİDEOLARI AÇIYORDU.ŞİMDİ SAYFAYA GİRİYORUM ANCAK VİDEOLARI AÇMIYOR.ACABA YAZILIMSAL BİR SIKINTIDAN DOLAYIMI YOKSA FARKLI BİR NEDENDN DOLAYIMI AÇMIYOR.AYRICA SMART PORTAL MENÜDE SADECE TİVUBU VE BEİNSPORT VAR.NETFİLİX VEYA DİGER YENİ UYULAMALAR YOK.ACABA GÜNCELLENEBİLİRMİ.TEŞEKKÜR EDERİM

A Çevrimdışı

anisobth

Yeni Üye
8 Tem 2018
4
35
Full yazılım istemiştir, vermişizdir sorun çözülmüştür. bir süre sonra siliyorum yazılımları. Bu durumda yeniden seri numarası vermeniz gerekir. :ok

Sorun şu ki full yazılımlara şu an destek verebilecek zamanım yok, sizin probleminiz nedir tam olarak?

hocam tvyi fişe takıyorum kendi kendine açılıp kapanıyor,sürekli kırmızı stand by ışığı yanıp sönüyor,sanki boot edemiyor gibi ve cihazın garantisi de bitti.seri nosunu vesteltvde aratıyorum her türlü kombinasyonu denedim ama malesef çıkmıyor.seri noyu fotograf olarak yükledim hocam

Screenshot_2.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
ADO BEY VESTEL 48UA9300 MODEL TV SAHİBİYİM.DAHA SMART BROWSERDAN PUHU TV GİRDİGİMDE VİDEOLARI AÇIYORDU.ŞİMDİ SAYFAYA GİRİYORUM ANCAK VİDEOLARI AÇMIYOR.ACABA YAZILIMSAL BİR SIKINTIDAN DOLAYIMI YOKSA FARKLI BİR NEDENDN DOLAYIMI AÇMIYOR.AYRICA SMART PORTAL MENÜDE SADECE TİVUBU VE BEİNSPORT VAR.NETFİLİX VEYA DİGER YENİ UYULAMALAR YOK.ACABA GÜNCELLENEBİLİRMİ.TEŞEKKÜR EDERİM

1.34.25 sürüm yazılımı yükleyerek denediniz mi?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
hocam tvyi fişe takıyorum kendi kendine açılıp kapanıyor,sürekli kırmızı stand by ışığı yanıp sönüyor,sanki boot edemiyor gibi ve cihazın garantisi de bitti.seri nosunu vesteltvde aratıyorum her türlü kombinasyonu denedim ama malesef çıkmıyor.seri noyu fotograf olarak yükledim hocam

Screenshot_2.jpg

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
ADO HOCAM YAZILIM YÜKSELTME V.0.1.34.25 UYGULAMA SÜRÜMÜ V.0.1.28.0 GÖZÜKÜYOR TV DE

I Çevrimdışı

ismail030

Yeni Üye
9 Tem 2018
1
33
Adem bey merhaba.Son birkaç haftadır forumu takip ediyorum.En nihayetinde vestel 55 ud9400 modelini almaya karar verdim.Fakat kafam çok karıştı.Sizden ricam güncel durumda bu tv'nin alınabilecek seri numarasını rica edeceğim.Önceki konuları inceledim fakat hangi kod - anakart daha güncel anlayamadım.Va panel istiyorum mümkünse.

S Çevrimdışı

Serhat

Aktif Üye
23 Haz 2018
63
46
V10117610 veya V10116478 kodları bulursanız bu listeden 9300 galip çıkar. Zira HDR + WCG + DV + 1800hz ile SAMSUNG VA panel size tatmin edici sonuç verecektir

Bu kodları bulamazsanız eğer, V10111109 kodlu olanı bulmalısınız. yine 1800hz ve WCG var ancak HDR DV bu modelde yok bilginiz olsun :ok
Üstadım GittiGidiyor da ürünü uygun fiyata buldum fakat bu seri numaralarına uymuyor, satıcı benimle seri no paylaşmadı. Ben kodları ilettim, baktirdi ellerindeki ürünlere uymuyormus. Bu durumda siparişi iptal edeyim, değil mi?

U Çevrimdışı

UzunEsmer

Aktif Üye
3 Tem 2018
115
44
Adem bey bana bu menüden hangisini azaltırsam “S” tiz sesini kısmış olurum? Çok rahatsız ediyor tıslamalar konuşmada

D33EC8D9-7E8D-49DF-B15B-06ADED61F1B5.jpg

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49

1.34.25 sürüm yazılımı yükleyerek denediniz mi?ADEM BEY BU SÜRÜMÜ KULLANIYORUM.BUNDAN FARKLI BİR SÜRÜM UYGULAYABİLİRMİYİM.DAHA GELİŞMİŞİ.TEŞEKKÜRLER

Geri
Üst Alt