Televizyon Yedek Parça. Arayanlar ve Satanlar Platformu

T Çevrimdışı

tatsumaru

Yeni Üye
1 Tem 2021
12
43
Arkadaşlar Merhaba;

Kenan Karaman kardeşimizin başına gelen talihsizlik neticesi 55XF9005 tv paneli kırılmıştır ve incelemek, kurcalamak, üzerinde testler yapmak, sonrasında uygun görülen kişilere parçalarını değerlendirilebilmek üzere tv yi hibe etmiştir.

Daha önce bu şekilde tv hibe eden rfve rfve gibi kardeşlerimiz de olmuştu bildiğiniz üzere.

Yine bu vesile ile sağ elin verdiğini sol elin görmemesi gerekir düsturundan hareketle hareketle ismini vermeyeceğim bir çok kardeşimize yardımcı olmamıza vesile olan bu düşüncedeki tüm kardeşlerimize bir kere daha huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. :ok
merhaba Adem bey benimde garantisi 2,5 ay önce bitmiş sony 55xf9005 tvim var. TV kumanda sinyalini algılamıyor. Kumandayı diğer Sony tvimde denedim. Gayet güzel çalışıyor. Bahsettiğiniz tvnin ilgili parçası sağlam şekilde elinizde duruyorsa ücreti mukabilinde talip olurum. şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

nurol788

Yeni Üye
1 Haz 2020
30
60
Hmmm B49 bende yok C Canberi ustaya bir soralım

Ustacım ses ver :ok
Dün arızanın nerden olduğunu daha tespit edemedik diyen servisi bugün aradım.Bir saat sonra geri döndüler.
Ledler arızalı elimizde yok depoya yazdık onlardan yok diye cevap gelirse sizi isterseniz çağrı merkezimizle ücretli değişim için yönlendirelim dediler.
Ben fenerle baktığımda hiç bir hareket görüntü yoktu ekranda.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Dün arızanın nerden olduğunu daha tespit edemedik diyen servisi bugün aradım.Bir saat sonra geri döndüler.
Ledler arızalı elimizde yok depoya yazdık onlardan yok diye cevap gelirse sizi isterseniz çağrı merkezimizle ücretli değişim için yönlendirelim dediler.
Ben fenerle baktığımda hiç bir hareket görüntü yoktu ekranda.
Bazı panellerde (Mesela bazı IPS türlerinde) bu durum mümkün olabiliyor.
Bir yetkili servis dostumu ziyaret ettiğimde, fabrikadan kendisine fatura edilen bir tv olduğunu ve kontrol etmemi rica etti. Gittim baktım gerçekten ama gerçekten 10 dakika inceledim kesinlikle görüntü yoktu. Fener mener hikaye hiç bir şekilde görüntü alamadık dışarıdan bakma veya aydınlatma çabası ile. Ne zaman ledler değişti o zaman görüntü geldi.

N Çevrimdışı

nurol788

Yeni Üye
1 Haz 2020
30
60
Bazı panellerde (Mesela bazı IPS türlerinde) bu durum mümkün olabiliyor.
Bir yetkili servis dostumu ziyaret ettiğimde, fabrikadan kendisine fatura edilen bir tv olduğunu ve kontrol etmemi rica etti. Gittim baktım gerçekten ama gerçekten 10 dakika inceledim kesinlikle görüntü yoktu. Fener mener hikaye hiç bir şekilde görüntü alamadık dışarıdan bakma veya aydınlatma çabası ile. Ne zaman ledler değişti o zaman görüntü geldi.

Peki adem bey servisin bu televizyonun led barlarını bulamadığını belirtmesi gerçekçi midir?
Yoksa iş yapmaya gönülleri mi yok ?
Garantisi olmayan televizyonumu direk ücretli değişime yönlendirmek istiyorlar gibi.

O Çevrimdışı

Opethic

Yeni Üye
3 Tem 2021
1
41
Adem usta selamlar. LG 32LK430 televizyonum var ve sanırım artık uzun zamandır kullanımdan dolayı ışık sorunu var. Görüntü var fakat cok aydınlık değil ışığı kısılmış gibi. Buna uygun led bar nedir hangisidir yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
merhabalar bir arçelik televizyon var arkadaşımda,

ekranın üst kısmında kırık ve göçük oluşmuş. arka panel etiketini de ekliyorum. buna panel bulabilir miyiz ve izmirde masrafı ne kadar olur acaba?

teşekkürler.

A Adem Helvacı P PANELCİ HAYDAR

WhatsApp-Image-2021-08-05-at-12.58.38-1.jpg

O Çevrimdışı

onur46

Aktif Üye
7 Şub 2019
134
36
MERHABA REGAL TV İÇİN ANAKART LAZIM VARMDIR ELINDE OLAN YARDIMLARINIZI RİCA EDERİM
10083858 23158177 28 50INC
27082279 CMOHJ1--LE1C1

250.jpg

H Çevrimdışı

Hakan aydoğan

Yeni Üye
24 Haz 2021
9
38
Arkadaşlar 55 ub 6300 Vestel tv resimdeki gibi durumu renk mavi led bar değişimi mi gerekli bilgi verebilirmisiniz cihaz 4 yıllık başkaca sorunu yok

E9DA99CC-9168-4471-BDF5-962BDCA7B601.jpg

O Çevrimdışı

onur46

Aktif Üye
7 Şub 2019
134
36
Arkadaşlar 55 ub 6300 Vestel tv resimdeki gibi durumu renk mavi led bar değişimi mi gerekli bilgi verebilirmisiniz cihaz 4 yıllık başkaca sorunu yok

E9DA99CC-9168-4471-BDF5-962BDCA7B601.jpg
TV NIN ARKA TARAFINDAN BAKIN ISIKLAR MAVI YANIYORDUR MUHTEMELEN.. O YUZDEN LED BAR DEĞİŞİMİ GEREKLİ ARKASINDAN BAKABILIRMISINIZ ISIK SIZMASI VARDIR

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt