Televizyon Yedek Parça. Arayanlar ve Satanlar Platformu

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,762
Evet arkadaşlar konu başlığından herkes içeriği anlamıştır.

Yasaların izin verdiği şeklini bilemem lakin TC kanunlarına uygun şekilde olmak ve bu başlığın suistimal edilmesine izin vermemek kaydı ile;

Sahibi oldukları LCD LED PLAZMA CRT PJ tv lerin, gerek paneli kırılıp geri kalan kısmı atıl hale gelmişse, Gerekse Paneli sağlam olup da özellikle ithal ürünlerde anakart vb gibi donanımların aşırı pahalı olması nedeniyle ıskartaya çıkan ürünleri gerek değiş tokuş, gerek ikinci el ve gerekse hibe yolu ile bu başlık altında değerlendirebilirsiniz.

Konu ilgili görecek olursa eğer; İlerleyen zamanda Sota Sota başkandan rica ederiz bölüm oluşturup branşlara ayırıp aradığınıza daha kolay ulaşabilmenizi de sağlamaya çalışırız.

Buna paralel bu gün birkaç donanım destek firması ile irtibat sağlayarak forumumuzdan bahsettim, Karşılıklı iyi niyet çerçevesinde üyelerimize ayrıcalık tanıyabilmeleri durumunda forumumuzdan kendilerine yönlendirme yapabileceğimiz bilgisini de paylaştım.

Olumlu/Olumsuz bir şekilde geri dönüş olduğunda yine konu hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim.

Konu başlığının işe yaraması ve suistimal edilmemesi dileklerimle. Hayırlısı olsun :ok

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
N Çevrimdışı

narkozcu

Yeni Üye
24 Eyl 2018
48
48
Adem Helvacı Ado Adem Ustam, vaktiniz oldu mu depo ve stoklarınıza Vestel Millenium 32" Wireless HD-DMP TFT-LCD TV için LVDS data kablosuna bakabildiniz mi? Sizde, usta arkaşlarınızda, veya nette
vestel-17MB15E-5-anakartli-32inc-lcd-tft-tv-lvds-kablosua7bca042be733261.jpg
 
Geri
Üst Alt