Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
9400 veya 9650 ye bakmayım mı o halde
Bulunabilirliği size hangisi kolaysa şu koşullarda o daha makul.
Benim 9650 diye bir takıntım yok ancak gelmiş geçmiş en üst özellikli tv si bu VESTEL ailesinin 9 nedenle ön plana çıkarttım.

9650 mi yoksa AUO panelli 8800 mü derseniz ben kesinlikle 8800 derim o ayrı konu :ok

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
gittigidiyordaki satıcıya mesaj attım gelen cevap:ürünlerimiz kapalı kutudur bu şekil bilgilere ulaşamıyoruz yazmış.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
şimdi bir daha yazdım bakalım kutunun dışında yazıyormuş diye bakalım ne diyecek cevap gelirse yazacağım buraya.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
gittigidiyordaki satıcıya mesaj attım gelen cevap:ürünlerimiz kapalı kutudur bu şekil bilgilere ulaşamıyoruz yazmış.

Kimse kusura bakmasın, Mal satmak istiyorlarsa, bunun tüketicinin istediği şekilde olması gerektiğini kabullenmek zorundalar. Yoksa bizler sizlerin internet yerine daha güvenli ortamlardan alışveriş yapabilmeniz için alternatif yollar araştırmaya başlarız olur biter :ok

Aşağıda şimdi gidip açılmamış orijinal tv kutusundan kendi çektiğim resmi ekliyorum. Kare içine alıp ok ile işaretlediğim numaradır sizin için önemli olan.

ataseven-ozel-jpg.jpg

M Çevrimdışı

Maxim

Yeni Üye
8 May 2018
38
33
Merhaba beyler, burayi birisi tavsiye etti 3000 liraya kadar bir Tv ariyorum.Kaliteli, Smart ozellikleri vasat olmayan bir tv onerisi yapabilirmisiniz.
Tv de oyun oynanmayacaktir.
Dizi ,Film ve Tv kanallari izlenecek, Smart ozellikleri ile Youtube gibi mecralardan icerikler izlenecek.
Yardimci olursaniz sevinirim

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
140
Adem bey bende yazdım adamlar ne kodu nede seri no paylaşmıyorlar. Ben size sorayım ben bu 50ud8800 TV de hevc 265 desteği usb 3.0 ve optik ses çıkışı mevcut mu? Maç yayınlarında va panele göre performansı nasıl? Özellikle film izlemek ve maç seyretme açısından değerlendirme yaparmısınız

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
mesaj geldi:bu tarz bilgi paylaşımı yapılamıyor efendim.
sanki çok büyük bir sır istedik bende almıyorum senden.fiyatın uygun olsa bile ne demek bu alt tarafı kutunun dışındaki kodu söyleyeceksin.

albanez Çevrimiçi

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,377
8800 de sanırım CMO panel olanlar daha aydınlık Nit+Contrast daha yüksek olmalı

50 ler kesin CMO olur 49 lar AUO ağırlıklı olur,bunlar orta halli 50/60Hz paneller dir
Bu durum da CMO panel bir tık daha iyi olur!

F/P olarak bu seri bence alınabilir

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
140
Kimse kusura bakmasın, Mal satmak istiyorlarsa, bunun tüketicinin istediği şekilde olması gerektiğini kabullenmek zorundalar. Yoksa bizler sizlerin internet yerine daha güvenli ortamlardan alışveriş yapabilmeniz için alternatif yollar araştırmaya başlarız olur biter :ok

Aşağıda şimdi gidip açılmamış orijinal tv kutusundan kendi çektiğim resmi ekliyorum. Kare içine alıp ok ile işaretlediğim numaradır sizin için önemli olan.

Ekli dosyayı görüntüle 792
Adem bey bende yazdım adamlar ne kodu nede seri no paylaşmıyorlar. Ben size sorayım ben bu 50ud8800 TV de hevc 265 desteği usb 3.0 ve optik ses çıkışı mevcut mu? Maç yayınlarında va panele göre performansı nasıl? Özellikle film izlemek ve maç seyretme açısından değerlendirme yaparmısınız

LİMAN Çevrimdışı

LİMAN

Aktif Üye
2 Nis 2018
240
54
TV leri muhakkak teknoloji marketlerde test edin. Kağıt üzerinde görünen özelliklerle canlı izlemek çok farklı ki bu durumu yaşayan biriyim, 100hz 10 bit değerli bir kaç modelin nasıl çuvalladığını gördüm (Örneğin; Philips 8602 , LG800v gibi, Usb test videoları ve mağaza Türksat uydu yayınlarında), bazı modellerde bu kağıt üzeri değerler psikolojik tatmin gibi. Önce beklentilerinizi belirleyin sonra bütçe ve ona uyan modelleri test edin derim. Mesela, Mu9000 ile pus7303 test ettiğinizde aradaki fiyat farkına değer mi soruna değer yanıtı veriyorsanız alın. Ama önce hangi TV olursa olsun canlı izleyin.

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
213
53
Anlattıklarınız doğrultusunda size AUO panelli, O yoksa CMO panelli bir tv lazım.

Can abinin bu işteki duayenliğinin ispatı da bence şudur ki adamın ''İyidir'' dediği 50UD8800 TV de zaten iki panel ile yani AUO ve CMO ile üretilmiş :ok

V10112060 kodlu 50UD8800 bulursanız bu tv sizin tv niz demektir :ok

@hanturk06 cevabım sizin için de geçerlidir :ok
Adem Helvacı Ado hocam ben özellikle 55 istiyorum..55ud8800 de aynı panelmidir acaba..tavsiye edermisiniz

Geri
Üst Alt