M Çevrimdışı

Mehmet Ali Sel

Yeni Üye
8 May 2018
16
26
Hocam dediğiniz gibi forumlarda kafayı yyiyenlerdenim en son burayı keşfettim güvenilir buluyorum o yüzden marka soruyorum siz de bu markayı yorumlarsaniz mutesekkir olurum lg 43lj594v

S Çevrimdışı

shekero

Yeni Üye
8 May 2018
12
44
Merhaba,
3000 ile 3500 tl arası Tv bakıyorum..
55vlx8650 ile 55ud9650 arasında karar vermeye çalışıyorum..
Yorumlayabilir misiniz acaba..
Ya da başka tv önerisi de olabilir..
Teşekkürler

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Valla Sota Sota kardeşim dün akşam düşünmedim değil :deli1 bu gün Let's _be_ honest Let's _be_ honest a söyleyeyim o daha iyi bilir bu işleri diye düşünüyordum :haha1 durum içler acısı anlayacağın :tara

Aynen, 3 yıl oldu, bu konuda arkadaşlara yardımcı olabilirim:krotey:polis:nanik:gul Ne yapayım tam tv bozuldu diyorum, hoppala canlanıyor. Haydi 1 sene daha devam. Şimdi de dünya kupası sonunu bekliyorum, ondan öncesi çok zor:haha1 Zaten yaz geldi, kim tv başında vakit geçirecek:tara

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,377
Biz de 2 panel var ikisi de FHD hala!
3.panel bakıyorum epeyi zamandır ve herhalde 2 yıl oldu hala 3.paneli de alamadım gitti yaw:ara

4K takıntım henüz yok! ama artık sıkı bir FHD panel de kalmadı! üreticiler %99 UHD panel çıkarıyorlar artık!
ben hala 2.el de şöyle sıkı bir FHD panel bulsam diyorum ama bulamadım gitti onu da!

Yani bende bir şey alamıyorum hala,bütçe de taksitler v.s derken hep şişik yaw! yoksa basıp alırım bir tane panel
ama bütçe sıkıştırmaktadır,hoş gönlüm de yok o kadar basmaya!

Hatta bir ara kendi kendime ülen şuradan sıkı bir tane OLED "FHD" bulup alayım dedim ve hala da diyorum bunu!
5 kağıda bulunuyor ama onun da hem LGE olması hem de Oled olması sebebiyle risk faktörü çok yüksek
üstelik panel FHD olduğu için SD&HD de fazla çuvallamıyor! resim kalitesi çok çok iyi Contrast+Black de mükemmel:ok
Motion da UHD lere göre biraz daha iyi yani bu panel beni keser arkadaş,bütçe sorunum olmasa 4,5/5 kağıdı basar
bu paneli alırım ileride de bunun UHD siin alırım diye hep düşünüyorum,ev de zaten 2/3/4 panel şart oldu gibi!
birisi UHD olur diğerleri de FHD oldumu idare eder,artık öyle tek panelle olmuyor,bizim Salon Hanıma ait yaw
gün boyu o ne isterse onu izliyor ben seneler dir o paneli kullanamıyorum be yaw:hoba1

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,377
Bahsettiğim LGE nin OLED FHD paneli şudur; 55EG9A7V serisi dir ve sanırım 2017 model(2016 çıkışlı olabilir)
panelin üzerinde ayrıca Harman-Kardon speak. vardır(üst seviye değil tabi ki ama ses kalitesi çok iyi!)
Curved değil Flat TV dir!

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba,
3000 ile 3500 tl arası Tv bakıyorum..
55vlx8650 ile 55ud9650 arasında karar vermeye çalışıyorum..
Yorumlayabilir misiniz acaba..
Ya da başka tv önerisi de olabilir..
Teşekkürler

9650 için V10117200 kodlu ürünü buluyorsanız alın, yoksa almayın kardeşim.
8650 için eğer yukarıdaki kodluyu bulamazsanız GRUNDİG VESTEL i her türlü tokatlar.
Yukarıdaki kod VESTEL bulursanız GRUBNDİG den 1 tık veya belki biraz daha az olmak kaydı üle üstün gelir.

:ok

H Çevrimdışı

hanturk06

Yeni Üye
4 Şub 2018
30
Alıp ne izleyeceksiniz azizim ? Ona göre yorum yapalım. Can abi de bir şeyler yazar ben de yazarım, kararı kendiniz verirsiniz :ok
üstad genel olarak tivibu izlenecek film spor ve ulusal kanallar... can abinin bahsettiği 50ud8800 nasıl veya sizin önerdiğiniz şu piramitin tepesi olan mı alınmalı yoksa alternatif marka ve model öneriniz var mı ?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
50ud8800 -49 ud 8800 arasında fark varmı acaba.benim istediğim iyi doğal görüntü veren bir panel olsun.smart olmasada olur. hımediapro mediaplayer 4k takacağım.dahi uydu alıcısı olmasada olur(zaten sevmiyorum dahili alıcıları)technisat 4k uydu alıcısı takacağım.kısacası bana panel lazım lüzümsuz özellikler lazım değil.maç seyredilecek-film izlenecek.bu 8800 benim işimi görür derseniz almayı düşünüyorum.ado ve albanez usta ne dersiniz.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
50ud8800 -49 ud 8800 arasında fark varmı acaba.benim istediğim iyi doğal görüntü veren bir panel olsun.smart olmasada olur. hımediapro mediaplayer 4k takacağım.dahi uydu alıcısı olmasada olur(zaten sevmiyorum dahili alıcıları)technisat 4k uydu alıcısı takacağım.kısacası bana panel lazım lüzümsuz özellikler lazım değil.maç seyredilecek-film izlenecek.bu 8800 benim işimi görür derseniz almayı düşünüyorum.ado ve albanez usta ne dersiniz.

Anlattıklarınız doğrultusunda size AUO panelli, O yoksa CMO panelli bir tv lazım.

Can abinin bu işteki duayenliğinin ispatı da bence şudur ki adamın ''İyidir'' dediği 50UD8800 TV de zaten iki panel ile yani AUO ve CMO ile üretilmiş :ok

V10112060 kodlu 50UD8800 bulursanız bu tv sizin tv niz demektir :ok

@hanturk06 cevabım sizin için de geçerlidir :ok

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975

bu fiyat iyi ama dediğiniz kodu satıcıya sorsam cevap gelirmi acaba yoksa gözümü karatıp alsammı.
bu kod nerde yazıyor acaba cihazın arkasındamı satıcıya mesaj atacağımda.

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

bu fiyat iyi ama dediğiniz kodu satıcıya sorsam cevap gelirmi acaba yoksa gözümü karatıp alsammı.

V10110710 %100 AUO panel
V10110423 %50 AUO - %50 CMO
V10112060 %50 AUO - %50 CMO

Başka da üretim yok zaten.

Bence koduna vs bakmadan almanızda bir sakınca yok. yine de karar sizin tabi ki :ok

H Çevrimdışı

hanturk06

Yeni Üye
4 Şub 2018
30
Anlattıklarınız doğrultusunda size AUO panelli, O yoksa CMO panelli bir tv lazım.

Can abinin bu işteki duayenliğinin ispatı da bence şudur ki adamın ''İyidir'' dediği 50UD8800 TV de zaten iki panel ile yani AUO ve CMO ile üretilmiş :ok

V10112060 kodlu 50UD8800 bulursanız bu tv sizin tv niz demektir :ok

@hanturk06 cevabım sizin için de geçerlidir :ok
9400 veya 9650 ye bakmayım mı o halde

Geri
Üst Alt