G Çevrimdışı

GökselSaraçoğlu 

DeDe
Aktif Üye
19 Haz 2019
137
57
vatanda 3484 TL den satılıyor şuan ama sizin fiyat da iyi :)

Almadan önce dört kere sayfayı yeniledim bi 3597 TL bi 3509 TL. En son 3509 TL'yi yakalayınca aldım gitti. İlk gözüme takılması, yanlış değilsem eğer ya D dallas ya da 1 10vil arkadaşın bir yorumunda görmem üzerine oldu. Hemen forumlarda , sitelerde karşılaştırmalara bakarken, falan derken fiyat bu şekilde olunca sipariş ettim gitti, mediamarket 25 TL daha ucuza vermiş ?

N Njord372 D dallas 1 10vil teşekkür ederim

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A [IMG alt="Adem Helvacı"]https://tavsiyeforumu.com/data/avatars/s/0/363.jpg?1527372547[/IMG] A Adem Helvacı Lütfen hemen bir panel yapıverin yoksa cıngar çıkacak.Yerli ve milli olsun apple tablet ekranı gibi olsun,gerçek 100hz 200hz 300hz seçenekli olsun,wcg olsun,jbl hoparlörü olsun jbl connect li olsun,dolby atmos dtsx'li olsun,hdr10 plus dolby vision Ai li olsun 1500 nitli olsun, nit seçenekleri olsun,contrast 5000 falan olsun,ama az enerji tüketmeli olsun ?
Muz yiyelim ama çilek tadı gelsin yazmayı unutmuşsunuz :))

(Cem Yılmaz büyük ustanın kulakları çınlasın)

1 Çevrimdışı

10vil

Aktif Üye
7 Kas 2019
138
43
merhaba iyi günler herkese canlar... karar verdik yeni maceram 55q70r olacak..xf 9005 ile arasında kalmıştık,valide q70r nin ayak yapısını daha çok beğendi.. samsung q 70r iyi fiyata denk gelen olursa link bıraksın arkadaşlar.. bakalım bugün vatan 6799 a tekrar çekecekmi fiyatı.. birazda tırsmaım değil bu fiyattan..çok indirmişler fiyatı niyekine..

L Çevrimdışı

LynXMaSTeR 

Aktif Üye
16 Ocak 2020
144
merhaba iyi günler herkese canlar... karar verdik yeni maceram 55q70r olacak..xf 9005 ile arasında kalmıştık,valide q70r nin ayak yapısını daha çok beğendi.. samsung q 70r iyi fiyata denk gelen olursa link bıraksın arkadaşlar.. bakalım bugün vatan 6799 a tekrar çekecekmi fiyatı.. birazda tırsmaım değil bu fiyattan..çok indirmişler fiyatı niyekine..

genelde gece oluyor indirimler

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Merhaba arkadaşlar, Regal 50R5020U modelini önerir misiniz nasıl bir tvdir?
Ps4, iptv ile maç izleme ve netflix için kullanılacak. Arada tv kanallarına da bakarım.

1 Çevrimdışı

10vil

Aktif Üye
7 Kas 2019
138
43
genelde gece oluyor indirimler
evet.. dün gece ful indirimdi vatanda bakalım bugun neolacak..q70r aynı fiyata inerse alcam..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ps4, iptv ile maç izleme ve netflix için kullanılacak. Arada tv kanallarına da bakarım.
bütcen nedir kardeşim ben yardımcı olmaya çalışayım..

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
evet.. dün gece ful indirimdi vatanda bakalım bugun neolacak..q70r aynı fiyata inerse alcam..

bütcen nedir kardeşim ben yardımcı olmaya çalışayım..
Merhaba hocam bütçem 1700-1800 civarı o yüzden 2.el tvlere yöneldim. Bahsettiğim regali de sahibindende buldum yorumları iyi gibi ama sizce nasıldır alınır mı?

1 Çevrimdışı

10vil

Aktif Üye
7 Kas 2019
138
43
Merhaba hocam bütçem 1700-1800 civarı o yüzden 2.el tvlere yöneldim. Bahsettiğim regali de sahibindende buldum yorumları iyi gibi ama sizce nasıldır alınır mı?
regali bilmiyorum.. şu nasıl sence ksç inç bakıyorsun..

bunada bak bu daha iyi olur..4k yok bunda ama çok sağlam tabanca gibi tvdir..

bak burda daha ucuz awox..

1000 tl daha çıkabilirsen..3 sene garantisi var sağlam tv buda.. 4k çözünürlükte..

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30

bunada bak bu daha iyi olur..4k yok bunda ama çok sağlam tabanca gibi tvdir..

bak burda daha ucuz awox..

1000 tl daha çıkabilirsen..3 sene garantisi var sağlam tv buda.. 4k çözünürlükte..
Hocam 47-50 inç arası olabilir awox pek önerilmiyor sanırım paneli kalitesiz falan diyorlar. Regal vestel üretimiymiş ondan baktım daha kalitelidir diye.

1 Çevrimdışı

10vil

Aktif Üye
7 Kas 2019
138
43
Vestel hic ilgimi cekmedi.. Taniyan varsa cihazi yardim etsin arkadaslar..2. El alma bence..garantili sifir bir makina al..sokul paralari nekadar cikabilirsin daha? saglam bir panel alalim sana..garantilisinden

1 Çevrimdışı

10vil

Aktif Üye
7 Kas 2019
138
43
samsung 55q70r 7500 tl.. samsung 65 nu 8000 8000tl şeçim hangisi olmalı.. 65 inç olan 7.8 ay teşhirde kalmış 2 sene garanti test edebilirsin alırken diyor burda yaşadığım ildeki samsung bayi ..panelden 1 tane var ellerinde dükkanda duvarda asılı...temiz dükkan öyle elle herkesin kurcalayacağı bir yerde durmuyor tv yukarıda kumandası ortalıklarda yok, jelatınleri üzerinde çizik dahi yok..dediği gibi alırken gostıng ve ölü piksel tesiti yapılacak...hangisi mantıklı olur 55 q70r mı 65 nu 8000 mi..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Selamlar, Uzak durmanız tavsiyemdir

Yeri gelmişken bir açıklama da yazayım sonra kafalar karışmasın.

Bu tv tavsiye işi tv üretimlerine, tv üretimleri materyallere, materyaller koşullara, koşullar da piyasaya göre her zaman değişkendir.

Yani bu gün sizlere ''Samsung iyi'' diyorsak, Samsung her zaman iyi olacak veya her modeli kusursuz iyi anlamı taşımamalı.

SONY efsane dediğimizde yine SONY nin her üretiminin kusursuz olduğu sonucu da çıkartmamalı.

AWOX iyi veya kötü demek yine marka genellemesi adına hatalı olur, aynı zamanda dönemsel olarak da bu söylemler değişkendir.

Yani burada bir gün size Samsung iyi diye yazdığımızda 3 gün sonra başka birisi ile yazışırken Samsung kötü dendiğini görürseniz yadırgamayın.

Bu durum bizim kararsızlığımızdan kaynaklı değil, kişilere, durumlara, koşullara göre sonucun değişken olmasından kaynaklıdır.

Bunları şu sebeple yazdım;

Vestel önerirken Regal önermemek garip gelebilir size. Regal önerirken Hilevel önermemek veya Hilevel önerirken 3 gün sonra Sakın Hilevel almayın demek yine ne yazık ki takip ettiğim/ettiğimiz durumlara göre değişkenlik gösterebiliyor.

Regalden uzak durun dedim zira Regal'i cazip kılan, marka kalitesi olarak Vestel ile %100 aynı olmasına rağmen rakamsal anlamda bazı durumlarda %30 lara varan fiyat avantajı sağlardı. ESKİDEN

Sonra Zorlu holding de bazı kararlar alındı, Arçelik'in Beko'su gibi Vestelin de Regalini ikinci ana marka yapma kararı aldılar.

Tamam karar alsınlar, kurumsal iyileşmeye gitsinler eyvallah gayet güzel adımlar bunlar lakin, Önce markanın logosu, sonra Renkleri değişti, sonra fiyat anlayışını değiştirdiler ve kendilerini bir halt sanıp ''Biz REGALİZ aaabi'' triplerine girdiler. Gören de sanki Pioneer oldular zannedecek iki kıçı kırık renk değiştirdiler diye.

İşte teknoloji olarak HİÇ BİRŞEY üretmeyen, sadece ve sadece Vestel'i takip eden ve azaltılmış özelliklere ship modeller piyasaya sunan, Kasıntı müdürleri ortada kendilerini bir şey zannederek dolaşan bu REGAL markasının fiyat cazibesi de kalmadığı için boşu boşuna para vermenizin hiç ama hiç bir anlamı yok.

Evet garanti süresi kısa lakin gidin SEG alın, HİLEVEL alın, kampanyaları takip ederek TOSHİBA alın, JVC alın zincir marketlerden ama MARKA hastalığına tutulmuş REGAL den uzak durun.

Sadece kişisel öneridir bunlar, nihai karar sizindir elbette.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt