A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı
Hocam geçenlerde bana kayıngiller için 39" bi Telefox önermiştiniz 999TL'ye.
O gün içinde Amazondaki tüm stokları yimişler ben ağzımı burnumu bulana kadar.
Piyasada ise 1200-1300 altında yok, Ben de gittim 1500e Vestelin 39FD5050'sini aldım
İyi mi ettim kötü mü bilmiyorum. Değmez derseniz siparişi iptal edecem, Yarından evvel kargoya veremezler.
Vestelin resmi sitesinde 1800küsür fiyatla satılıyor, 1500 iyi geldi, 6 taksit ve 75TL de bonus. (1400küsür oluyor bonusu da hesaplarsam)
İtiraz etmiyorum bu modele zira her şekilde Awox u havada karada tokatlar.
En önemlisi ise AUO panel ile üretilmiş bir model, benim için önemli bu.
MB140 anakart malum zaten MB82 nin devamı niteliğinde anakart.
Motion rate değerine takılı kalmıyorum çünkü biz çıtayı Awox seviyesinde belirlemiştik, bu fiyat bandı ile +1 yıl fazla garantisi ile her türlü mantıklı bir alışveriş olmuş :ok

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
İtiraz etmiyorum bu modele zira her şekilde Awox u havada karada tokatlar.
En önemlisi ise AUO panel ile üretilmiş bir model, benim için önemli bu.
MB140 anakart malum zaten MB82 nin devamı niteliğinde anakart.
Motion rate değerine takılı kalmıyorum çünkü biz çıtayı Awox seviyesinde belirlemiştik, bu fiyat bandı ile +1 yıl fazla garantisi ile her türlü mantıklı bir alışveriş olmuş :ok

Teşekkürler, bu muhabbetin üstüne bu televizyon içeri, kayınbabamın mekanına, av ve yaban tv ile bilimum belgesel kanalları için konumlanır. (Ben de onla takılıyorum zira) Tüm gün cüce yanlı açıp izlemeyen, akşamları kelime oyunu izleyen hanımağa için yarın konuşuruz, zira bu gün baya hırpalanmışsınızdır. Umarım sınavlarda da başarılı olursunuz. Bizim hatun da görevliydi dün ve bu gün.

Ekleme: Aboo, bi baktımda AUO demek AHVA demek, eee; o da IPS'in kardeşi demek. Şimdi bi daha sevindim.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

samedismayilov

Yeni Üye
2 Ara 2018
13
30
A Adem Helvacı Merhaba sevgili Adem abi ve forumdaşlarım. 2000-2500 bütçe ile canlı renk kalitesi olan, genellikle aksiyon filmi, belgesel izlemek amacıyla tv arıyorum. Ortalama 4 metre mesafeden izlenecek, karşıdan izlenecek. Ekran yanması gibi arızalar olmaması, teknik desteğinin iyi olması önemli. Marka takıntım yok. Erzurumda oturuyorum. Daha önce de bir kaç kez öneri almıştım sizden ama ne yazık ki, parayı denk getiremiyordum. Şimdi birikimim var. Yardımcı olursanız sevinirim.

D Çevrimdışı

death_system

Yeni Üye
4 Ara 2019
12
31

4 bin liraya kadar netflix, iptv, türkcell tv ve playstation kullanabileceğim bir wifi, uydu alıcı, tercihen bluetooth içeren televizyon arıyorum. Odamda sol taraftan ışık vuruyor olabilir gündüz saatlerinde. Bu ışık Ekranı görünmez yapmasın isterim. İzleme mesafen kabaca 2.5 metre falandır. Ekranı paramın yettiği kadar büyük olsa mutlu olurum.
Önerileriniz nelerdir? Bir kaç gün içinde almalıyım.
Teşekkür ederim

Y Çevrimdışı

ywz81

Yeni Üye
6 May 2018
14
43
yeniden merhaba,

regal 48R6520F aldım.

2 ayı geçmiş televizyonu alalı. hepsiburadadan karta ödül puan ile 1500 liraya mal etmiştim. vestel servis gelip duvara astı. görüntü kalitesi gayet iyi. konunun uzmanı değilim ancak şu şekilde tarif edebilirim: akraba ve komşuların evlerinden gördüğüm ekonomik televizyonlardan çok daha iyi. pahalı televizyonlardan aşağı değil. ses kalitesi konusunda olumsuz yorumlar okumuştum ama ben o konuda da gayet memnunum. evde henüz internet olmadığı için smart özelliklerini deneme imkanım olmadı. usb den video izledim. hatta denemek için 4 gb den daha büyük olan bir film yükleyip usb den çalıştırdım. gayet güzel oynatıyor. bu fiyatlara televizyon bakan varsa hiç düşünmeden alabilir.
başta Ado olmak üzere, uygun fiyata iyi bir televizyona sahibi olmama yardım eden herkese teşekkür ederim.

regal 48R6520F a klavye bağlamak istiyorum. Mümkün mü bu?

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Regal 32R4020HT ve Regal 32R4020H farkı nedir ağalar? HT yeni model olmasına karşın 150 TL gibi daha ucuz ve özelliklerine baktığımda bir fark göremedim. Valla HT olanını aldım gitti 800küsüre, iyi mi ettim, iyi b*k mu yedim, bilemedim.

D Çevrimdışı

death_system

Yeni Üye
4 Ara 2019
12
31
49ru7100
50ru7400
50ru7440
50pus7304

Netflix, playstation ve türkcell tv-iptv için hangisini önerirsiniz?

O Çevrimdışı

Oldboy

Yeni Üye
29 Kas 2019
15
34
Merhabalar. 49ud8200 mı 49fd7300 mı biri 4k biri fhd. Istanbul bilişimde ikisinin fiyatı aynı. 4k olani siparis ettim ama 1 aydır teslim edilmedi. Isin açıkçası vestelin model ve ekran çözünürlük kalitelerine güvenmiyorum. Sizce hangi modelin artisi cok.
Panel
Anakart modeli
Menüsü qui mı karbon mu ?
Beinconnect prime video vs yüklü mü ?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Merhabalar. 49ud8200 mı 49fd7300 mı biri 4k biri fhd. Istanbul bilişimde ikisinin fiyatı aynı. 4k olani siparis ettim ama 1 aydır teslim edilmedi. Isin açıkçası vestelin model ve ekran çözünürlük kalitelerine güvenmiyorum. Sizce hangi modelin artisi cok.
Panel
Anakart modeli
A Adem Helvacı F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
58ud8200 kullanıcısıyım, VA panel, memnunum 3.200tl ye almıştım. Smartı eh işte önemli noktalar var, görüntü kalitesi iyi, bir qled oled beklememek lazım zaten. Benim için yetiyor da artıyor, zaten bu ara bir yandan yüksek lisans bir yandan yeni işe girdim eğitim süreci oturup film izleyen hatun :)

Sana tavsiyem her halükarda güncel olanı alman. 8200 serisi bu senenin tv si al geç. Paneline dikkat et ama ips var va var 8200lerde karışık.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Panel
Anakart modeli
Aynı fiyat ise ben 4k tercih ederdim ki kartı muhtemelen MB130 olacaktır :ok

58ud8200 kullanıcısıyım, VA panel, memnunum 3.200tl ye almıştım. Smartı eh işte önemli noktalar var, görüntü kalitesi iyi, bir qled oled beklememek lazım zaten. Benim için yetiyor da artıyor, zaten bu ara bir yandan yüksek lisans bir yandan yeni işe girdim eğitim süreci oturup film izleyen hatun :)

Sana tavsiyem her halükarda güncel olanı alman. 8200 serisi bu senenin tv si al geç. Paneline dikkat et ama ips var va var 8200lerde karışık.
Aynen katılıyorum sevgili sarper28 :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt