Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47

Regal 43RH0EF 43" 108 Ekran Uydu Alıcılı Full HD LED TV​

bu televizyonun panel üreticisi ve tipi nedir, direct LED mi birde anakart modeli nedir.​

Panel seri no varsa onunla yoksa modeli yazarak şu başlığa sorun lütfen

S Çevrimdışı

sadankaz

Yeni Üye
10 Mar 2021
3
30
Hocam önceki tv im 55Q60R idi. Şimdiki ise 55UN7400. Sorun olduğu için iade ettim. Güzel tv idi.Aslinda Adem Helvacı Adem Helvacı üstadın dedikleri çıkıyor. Burada mesele tv kullanım amacımız. Ayda kaç kez film izliyorsun? Pc ye kaç kez bağlıyorsun? Netflix,uydu kanalları ne kadar izliyorsun? gibi sorulara cevap bulunca seçimde kolaylaşıyor.
Samsung tv ler daha yapay renklere sahipti.Daha canlı görünüyordu. Lg daha pastel renklere sahip. Lg nin kumandasını çok sevdim. Gerçekten güzel bir kumanda ve çok işlevsel tıpkı mouse gibi. Hocam philips in 8505 i ızledim gerçekten güzeldi ama philips i eledim. Çünkü philips in yedek parça sorunu var. Mesela tv i aldık ve çokta güzel ama 2 yıl sonra sıkıntı olursa ortada kalırız çünkü yedek parça yok.
55TU8000 ve 8500 ü teknosada gördüm hoşuma gitmedi. Sarımsı görünüyordu. Samsung Ru serisi güzel ama fiyat uçmuştu. Sony görüntü kalitesi çok iyi diyorlar ama o kadar para vermek yerine 5-6 bin tl arası tv almak istediğim için ondan da vazgeçtim. Yerli urunlerden toshiba ,vestel vs var ama nornalde 3700 tl olan tv leri 5200 tl ye satıyorlar. Ondan da vazgeçtim.Lg ler ips panele sahip. Nanacell olan 55nano796 ile 55UN serisi hemen hemen aynı fiyataydı. Albanez üstat demişti ki ips alıyorsanız direct led olsun. Hem 796 için çok fazla eleştiri vardı. Ben de UN7400 u seçtim memnunum tv den. Film moduna alınca hem ses hem görüntü değişiyor. Smart bölümü de güzel. Tabii siyahları Sony gibi değil o kadar beklemeyin. Bu kadar hocam :)
Döktürmüşsün çok teşekkür ederim ?

Tesla Çevrimdışı

Tesla

Aktif Üye
2 Ara 2020
88
Kabul etmeme gibi bir durum soz konusu olamaz diye dusunuyorum. Cunku cihazi sifir aldim montaj icin gelen elemanlar calistiramadi zaten. 3-5 telefon trafigine girdiler bugun 3. Kurulumda ayni hatayi almislar ve mecbur olarak degisim olacakmis. Ilk basta kumanda arizaliysa dedim cihazi goturmenize gerek yok ertesi gun kumanda gelsin yeter dedim
Ama tv ne wifi goruyo ne bt goruyor o yuzden mecbur degistiriyorlarmis. Walla 1 haftadir nevrim dondu.
Hocam değişim yapsınlar. Temiz sorunsuz tv niz gelince keyfiniz yerine gelir. Biraz daha sabredin bence.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Panel seri no varsa onunla yoksa modeli yazarak şu başlığa sorun lütfen

Baktım hocam orada yok bu modelin bilgisi.

K Çevrimdışı

kingodisco

Yeni Üye
10 Ara 2019
7
32
merhaba arkadaşlar birkaç tv arasında kaldım fiyatlar hemen hemen aynı aralarında tercihde bulunmam gerekiyor hangısını önerirsiniz.

samsung 55tu8500-- lg 55nano796yada 816- sony 55xh8196

günlük kullanım youtube netflix için olacak.

O Çevrimdışı

onurmavi

Yeni Üye
12 Mar 2021
2
32
Merhabalar öncelikle sizi yeni keşfetmenin hem üzüncünü hem de sevincini yaşıyorum. Adem abinin videoları gerçekten gerçek doğru ve dobra. Forumunuzun da yeni üyesi olarak ilk sorumu sormak istedim. Evlenicez, yeni evimize nişanlımla 65" lik 4k tv bakıyoruz. Ve kafayı yemek üzereyiz. Her mağaza farklı bir markayı övüyor. 8000 tl bütçemiz var ve bu bizim gerçekten büyük bir mebla riske atmak istemiyoruz. Bu fiyata alınabilicek en iyi fiyat performans ürünü nedir. Size çok güveniyoruz. Artık gerçekten kafamız çok karıştı. Okursanız yardımcı olursanız çok seviniriz. İyi çalışmalar dilerim..

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

RMZNH

Yeni Üye
26 Şub 2021
23
71
55UD8200 55'' 139 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV

Vestel 55UD8400 55" 139 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV

Hangisi tavsiye olunur. 8200 D-led diyor bir sitede doğru mudur.

O Çevrimdışı

onurmavi

Yeni Üye
12 Mar 2021
2
32
Merhabalar öncelikle sizi yeni keşfetmenin hem üzüncünü hem de sevincini yaşıyorum. Adem abinin videoları gerçekten gerçek doğru ve dobra. Forumunuzun da yeni üyesi olarak ilk sorumu sormak istedim. Evlenicez, yeni evimize nişanlımla 65" lik 4k tv bakıyoruz. Ve kafayı yemek üzereyiz. Her mağaza farklı bir markayı övüyor. 8000 tl bütçemiz var ve bu bizim gerçekten büyük bir mebla riske atmak istemiyoruz. Bu fiyata alınabilicek en iyi fiyat performans ürünü nedir. Size çok güveniyoruz. Artık gerçekten kafamız çok karıştı. Okursanız yardımcı olursanız çok seviniriz. İyi çalışmalar dilerim..

V Çevrimdışı

veysi62

Yeni Üye
9 Mar 2021
11
43

SA Adem Hocam sorum size ve tüm formdaki kardeşlere hayırlı geceler diliyorum. 55" ekran televizyon alacağım. Öncelikle Vestel 55UA9800 Televizyon ile Regal 55R754UA9 55" 4K ANDROID TV arasında çok mu fark var. Zorladığım zaman 4500 geçmeyecek bir bütçem var. Regal biraz kafama yattı. Hatta ONVO TV almayı düşündüm ( Onvo OV55-9000 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K UHD Smart LED TV). Fiyat olarak bana cazip geldi. Fakat ONVO bir güvensiz geldi biraz vazgeçtim. Diğer özellikleri yanında bluetooth özellik benim için önemli. Bana ne tavsiye edersiniz. Gönül de Vestel 55UA9800 Televizyondan yana. Fiyat yüksek olmasına rağmen. Sizden istirhamım Bu üç tvnin panel ve anakartları hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Hangisi alınmalı? Yoksa 4k bir tv, alıp arkasına tv box takmak mı mantıklı?​

Sayın By_Trol By_Trol sayın F fikoloji tavsiye hakkında yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler

V Çevrimdışı

veysi62

Yeni Üye
9 Mar 2021
11
43
A Çevrimdışı

anelka

Yeni Üye
13 Mar 2021
1
42
Merhabalar; yakın zamanda Teknosa internet sitesinden aldığım LG 50un8100 TV'de problem çıktı. İade ettim. Yeni TV arayışım var.

Arçelik 50 b 880 b TV ile ilgili görüşleriniz nedir? Alınır mı? İnternet sitesinde 5100 TL magazada 4900 tl. 4900 TL verilir mi?

Geri
Üst Alt