B Çevrimdışı

bllbyrktr

Yeni Üye
20 Ocak 2021
11
32
U serisinde nadir beğendiğim modeller vardır lakin U olmasının yanısıra bir de 58U olunca o tam bir saatli bomba oluyor artık ve ''aman uzak duralım'' diyorum kişisel olarak.

7805 çok ön planda bu aralar zira o özelliklerde o sınıfta en iyi fiyatla satılan ürünlerden birisi o.

Benim önermeye başlayacaklarım gereksiz bütçe zorlamanız neden olacaktır.
Eyvallah hocam teşekkür ederim

H Çevrimdışı

hakbaba

Yeni Üye
13 Ocak 2021
4
28
Phılıps cesaret işi o nedenle bu adamlar ssh politikalarını değiştirmediği sürece kolay kolay öneri önceliklerimde olmayacaktır.
Diğer ikisi arasında Sony baskın gelir.
Kafa karışıklığına son olarak yine buradan son bir tavsiye almak istedim. 65xf9005 hala alınır mı? 11 bin e kadar ne tavsiye edersiniz artık almam gerekiyor araştırdıkça insan kafayı yiyecek duruma geliyor ne dersiniz işi bilen birileri olarak gerçekten yorumlarınız değerli A Adem Helvacı Aragorn Aragorn

C Çevrimdışı

cagri2506

Aktif Üye
18 Ocak 2021
70
30
Detaya giremem lakin acelesi olmayanlar Şubat ortasını bekleyebilir 50'' uhd bir model için :kas
Aynı markanın yeni bir modeli çıkacak sanırım. Bir de hocam ben ilgili teknik desteği aradım bilgi almak için Nordmende'nin 50 inç olan modelinin Onvo modelinden daha yeni ve teknolojik olarak da daha ileri bir model olduğu söylendi özellikle panel ve anakartı daha iyi dedi. Sizin görüşünüz nedir. Yani şöyle Nordmende bizim üst segment ürünümüz Onvo ilk çıkardığımız modeldi ondan Nordmendeyi tavsiye ederim falan dediler.

E Çevrimdışı

emrullahkkr

Yeni Üye
19 Ocak 2021
9
24
Hmmm IPS bilgisinde hata var, TU8500 VA paneldir.

TU7000 kesinlikle tv dahi değildir, o bir göstergeçtir, muhtemelen 1965 lerden nostalji yapası gelmiş mühendis abimizin ve ortaya TU7000 çıkmış :)

Bahsettiğiniz açı için VA SVA PVA vs sonuçta dikey hizalama dizilimine sahip panel tipleri sizi üzer o konuda baştan uyarmak isterim. Bu falsosu dışında diğer tüm taleplerinizi karşılar 8500 :ok
Adem abi TU7 serisinin böyle olmasının sebepleri nedir çok merak ettim açıkçası. Cahilliğime verin :)

E Çevrimdışı

ekttt

Yeni Üye
17 May 2018
16
34
Samsung stokları yenilenecek derken r serileri de gelecek mi acaba? Yoksa t serisi mi gelecek sadece

C Çevrimdışı

cagri2506

Aktif Üye
18 Ocak 2021
70
30
49-50 inç boyutlarında smart olmayan uygun bir fiyatlı tv önerebilir misiniz bana ? Mi tv stick ya da amazon tv stick ile kullanmayı düşünüyorum

J Çevrimdışı

jetix1997

Yeni Üye
24 Ocak 2021
1
26
Merhabalar, yeni bir televizyon almak istiyoruz. Genel olarak standart bir kullanım ve arada dizi film izlemek ve oyun oynamak amacım. Salonumuza ideal boyutun 55 inch olduğunda karar kıldık. Bütçemiz 6-6.5 civarı. Son zamanlarda TCL C715 gözüme çarptı. QLED oluşu ve genel olarak özellikleri fiyatına göre ideal gibi görünüyor. Servis konusunda soru işaretleri olduğunu duydum. Sizce alınmaya değer bir televizyon mudur? Yardımcı olursanız sevinirim.

C Çevrimdışı

cancri

Yeni Üye
26 Ara 2020
2
35
Merhabalar,
Genellikle internetten dizi ve film izliyorum. İnternet paketim 35 Mbps. Görüntü kalitesinin iyi olduğu ve donma sorunu yaşamayacağım 6 bin TL ye kadar ürün tavsiyesine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler??

K Çevrimdışı

KZySa

Yeni Üye
17 Eki 2020
2
43
Merhabalar,

Sizin tercihiniz hangisi olurdu?
Hangi artılarından yada önceliklerinizden?

Sony 55XH9096———8899₺
Samsung 50Q80T——8999₺

E Çevrimdışı

Evren35

Yeni Üye
16 Ocak 2021
5
37
Merhabalar,

Ben hala eski, en az 15 senelik tüplü arçelik kullanıyorum. Eğer TV ler öyle kalsaydı düşünmeden gene arçelik alır geçerdim.
Ama malum, TV ler artık başka bir dünya olmuş.
.
Forumu okuduğum kadarı ile anakart ve panel en önemli 2 özellik sanırım bu yeni TV. Lerde.

İki model belirledim ama hala netleştiremedim
Toshiba 50ua3a63dt hoşuma gitti, hem özellik yönünden hem Android vs. Ama panel va diyor. 3 yıl garanti, arkada vestel servisi.
Diğeri ise LG 50nano796 modeli, ips ekran diyor, özelliklerde kağıt üzerinde neredeyse Toshiba kadar iyi görünüyor. 2 yıl garanti, arkada lg servisi.

Son 5 yıldır Notebook başta olmak üzere, full HD ips ekran kullanıyorum herşey, telefon, tablet, notebook. Full HD olmazsa olmazım. TV büyük olacağından 4k olmazsa olmaz oluyor.

Toshiba görüntü olarak yan açıdan, 30 derece gibi güzel görüntü verir mi yoksa lg ye mi bakayım direkt?, arda 1000 TL oynuyor en az... Para da kıymetli yani :)

Yada başka bir tavsiyeniz olur mu 4k lı, uzun süre baş ağrıtmayacak bir TV.
İlk Led televizyonu olacak.

Yerden dolayı max 50_55 inc bakıyorum. Daha büyüğü çok büyük olacak. Salon L şeklinde, bu sebepten yan açıda görüntü kaybı yaşamamak önemli.

Bu arada, forum çok güzel, çok tavsiye ve tartışma var, gerçekten adına yakışır bir forum. Yöneticilere de çok teşekkürler bu arada.

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Merhabalar,

Ben hala eski, en az 15 senelik tüplü arçelik kullanıyorum. Eğer TV ler öyle kalsaydı düşünmeden gene arçelik alır geçerdim.
Ama malum, TV ler artık başka bir dünya olmuş.
.
Forumu okuduğum kadarı ile anakart ve panel en önemli 2 özellik sanırım bu yeni TV. Lerde.

İki model belirledim ama hala netleştiremedim
Toshiba 50ua3a63dt hoşuma gitti, hem özellik yönünden hem Android vs. Ama panel va diyor. 3 yıl garanti, arkada vestel servisi.
Diğeri ise LG 50nano796 modeli, ips ekran diyor, özelliklerde kağıt üzerinde neredeyse Toshiba kadar iyi görünüyor. 2 yıl garanti, arkada lg servisi.

Son 5 yıldır Notebook başta olmak üzere, full HD ips ekran kullanıyorum herşey, telefon, tablet, notebook. Full HD olmazsa olmazım. TV büyük olacağından 4k olmazsa olmaz oluyor.

Toshiba görüntü olarak yan açıdan, 30 derece gibi güzel görüntü verir mi yoksa lg ye mi bakayım direkt?, arda 1000 TL oynuyor en az... Para da kıymetli yani :)

Yada başka bir tavsiyeniz olur mu 4k lı, uzun süre baş ağrıtmayacak bir TV.
İlk Led televizyonu olacak.

Yerden dolayı max 50_55 inc bakıyorum. Daha büyüğü çok büyük olacak. Salon L şeklinde, bu sebepten yan açıda görüntü kaybı yaşamamak önemli.

Bu arada, forum çok güzel, çok tavsiye ve tartışma var, gerçekten adına yakışır bir forum. Yöneticilere de çok teşekkürler bu arada.

Aceleniz yoksa Arçelik Oled TV lerde ciddi indirimler yapıyor..Takip edin derim..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri