MMTECH Çevrimdışı

MMTECH 

Aktif Üye
24 Mar 2020
101
31
Samsung 40d6000 televizyonum oldukca eskidi 55 inc 4k bir televizyon almaya karar verdim.. bir süre önce youtube da adem helvacının videolarına rastladım.. bu sayede tvler ve panel teknolojileri hakkında da fikir sahibi oldum.. ancak karar vermek zordu.. velhasıl su iki tv ye kadar eleme surecini tamamladim..
Sizden ricam sudur.. bu asagida verdigim iki televizyondan hangisini evinize alirdiniz? Neden? Cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim..

Samsung 55q80t
Philips 55pus9435
Q80T, çok daha fazla özellik, daha iyi ses, Direct Led FALD panel olması en büyük farkı zaten.

M Çevrimdışı

mendirec

Yeni Üye
3 Ocak 2021
1
37
Merhaba arkadaşlar, annem için TV bakıyorum.
50 inch civarı ve 3000 TL civarında, D-led özellikli VA panel olmasını istiyorum. Forumda bir arkadaşımız Telefox, Quax, Awox, Dijitsu gibi markaları önermemiş, en azından Vestel üretimi altında olan markalara alınması konusunda tavsiye vermişti.
Bunlardan farklı olarak Onvo markasını öğrenmek istiyorum. Adem Helvacı Adem Helvacı bir konuda bu markanın Sakai marka panel kullandığını belirtmiş. Ne dersiniz alınır mı?

Yoksa Hi-Level gibi Vestel üretimi bir TV mi? Başka önerileriniz varsa da yazabilirsiniz.
Şimdiden teşekkürler.

M Çevrimdışı

mayyk22

Yeni Üye
3 Ara 2020
19
39
Yine merhaba. 55Q80T almıştım perşembe günü. Mağazadan aldığım tv için hem media markt taki eleman hem de vatandaki elemana sordum iade olayını.
" Bizde iade yok internet alışverişinizde iade hakkınız var" dediler. Vatandan aldığım bu Samsung tv yi iade hakkım var mı? Bilgisi olan aydınlatabilir mi?

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Yine merhaba. 55Q80T almıştım perşembe günü. Mağazadan aldığım tv için hem media markt taki eleman hem de vatandaki elemana sordum iade olayını.
" Bizde iade yok internet alışverişinizde iade hakkınız var" dediler. Vatandan aldığım bu Samsung tv yi iade hakkım var mı? Bilgisi olan aydınlatabilir mi?
Neden iade etmek istiyorsunuz

dtyakup Çevrimdışı

dtyakup 

Aktif Üye
4 Kas 2020
280
37
İade etmek istediğimden değil.Daha kurulum yapılmadı. Beğenmezsem ya da herhangi bir aksilik durumunda diye dedim
Sadece beğenmediğiniz için iade etmeniz zor. Ama ürün kusurlu ayıplı çıkarsa servis raporu ile birlikte iadeyi kabul edebilir satıcı. Yine kabul etmezse servis raporuyla beraber thh ye basvurarak iade edebilirsiniz.

A Çevrimdışı

aslanz61

Yeni Üye
4 Ocak 2021
4
36
arkadaşlar herkese merhaba.yaklaşık 2 aydır ben de tv arayışı içerisindeyim ancak son 1 ayda yaşadıklarım artık tv almaktan vazgeçme noktasına getirdi beni
daha önce benim için her yönüyle efsane olan SONY KDL50W805C tv kullanıyordum ancak panel atması sonucu emekliye ayrıldı.sonrasında 55 inç morio sipariş ettim ancak gelen ürünü servis ile açtığımızda ön camın iç kısmında leke oldugunu farkedip değişim için geri gönderdim.değişim yerine iade yapınca tekrar aynı tv den sipariş verdim ama ne göreyim.bu sefer ekranın farklı yerinde aynı lekeden var.bunu da iade sürecini başlattım.sanıyorum ki o parti ürünlerde bu hata var.şimdi awox bakıyorum ancak aynı marka oldugu için şüphelerim var.axen alan arkadaşım servisin daha saygılı ve işini doğru düzgün yaptığını söyledi.illa android olmasına gerek yok büyük ihtimal tv box ile kullanacağım çünkü morio tv de ki netflix mouse okuyla hareket ettiriliyor ve güncellme yapınca artık çalışmıyor.bu tip tv lerin işletim sistemlerinden çok birşey beklememek lazım diye düşünüyorum.onun için smart özelliği olmasa da 50 - 55 inç civarı tv önerilerinizi bekliyorum max 3000 tl civari bütçede.cevaplar için herkese şimdiden teşekkürler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sadece beğenmediğiniz için iade etmeniz zor. Ama ürün kusurlu ayıplı çıkarsa servis raporu ile birlikte iadeyi kabul edebilir satıcı. Yine kabul etmezse servis raporuyla beraber thh ye basvurarak iade edebilirsiniz.
15 gün içerisinde hiçbir sebep göstermeden iade yapılabiliyor internet alışverişlerinde diye biliyorum

O Çevrimdışı

oğulcan esen

Yeni Üye
4 Ocak 2021
2
23
herkese selam. REGAL 55R754U - REGAL 55R7560UA - VESTEL 55UD9281 modelleri arasından hangisi seçmemi önerirsiniz ? ya da iyi bildiğiniz 4500-4600 civarlarında bir televizyon varsa önerir misiniz ? televizyon çoğunlukla ulusal kanalları izlemek, maç izlemek ve nadiren youtube için kullanılacak. şimdiden teşekkür ederim.

C Çevrimdışı

cacazx

Yeni Üye
27 May 2020
7
40
merhaba;
ben hdr+wcg özelliği beraber barındıran 50 inc 4k vestel veya vestel üretimi bir tv arıyorum. hangi modellerinde wcg var acaba?

B Çevrimdışı

Bilgehan

Yeni Üye
20 Ara 2020
19
32
Merhabalar ben iki kere regal 65R7540UA almıştım ikisindede ölü piksel hatası çıktı sonra Vestel 65U9500 önerdiler oda geldi ondada aynı problemler var sonra son olarak ellerinde bi tane kaldığı söylenen Toshiba 65UL3063DT seçtim onuda deneyeyim diye geldi ondada aynı sorun çıktı. Ben şimdi ne yapmalıyım hangi televizyonu seçmeliyim araştırmalarıma göre toshiba aralarında en iyisi. (Sizde fikrinizi söylerseniz sevinirim) Toshiba kalmadı yok derlerse (öyle bi hakları var mı bilmiyorum) ne gibi bir yol izlemeliyim ne istemeliyim mağduriyetimin giderilmesi için. Ben çözüm merkezine hangi modelleri söyleyebilirim önerebilirim tv seçerken. Bilgilendirirseniz sevinirim. F fikoloji Adem Helvacı Adem Helvacı

Geri
Üst Alt