MMTECH Çevrimdışı

MMTECH 

Aktif Üye
24 Mar 2020
101
31
50PUS7805 Vatanda 4500₺, kartına göre aşağıdakilerden de faydalanırsın, bence bu paraya bu olur, MVA panel var, IPS kadar geniş açı sunmaz ama başka da pek seçenek yok zaten.

200₺ ziraat bankkart
100₺ garanti
%5+%5 bonus kart

M MuhammedSari84

Y Çevrimdışı

Yasin.S

Yeni Üye
20 Ara 2020
13
33
merhabalar smart tv özelliği olmayan bir tane 4k ------ bir tane fullhd tv tavsiyenizi istiyorum .
şuan lg marka tv var smart özelliği var diye almıştım zamanında ama internete girmeyi bırak youtube ye bile giremiyorum desteğini kestiler 1 tane mesaj atıp o yüzden gereksiz bir şeye ek ücret vermek istemiyorum
teşekkürler

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
merhabalar smart tv özelliği olmayan bir tane 4k ------ bir tane fullhd tv tavsiyenizi istiyorum .
şuan lg marka tv var smart özelliği var diye almıştım zamanında ama internete girmeyi bırak youtube ye bile giremiyorum desteğini kestiler 1 tane mesaj atıp o yüzden gereksiz bir şeye ek ücret vermek istemiyorum
teşekkürler
lg tv nize android box alıp kullanabilirsiniz

Tesla Çevrimdışı

Tesla

Aktif Üye
2 Ara 2020
88
H hain.kostok Tesla Tesla A Arda Esen
merhaba,
Q60R değişim/iade işini ne yaptınız acaba? Ben hala bir tv alamadım da. q60r de seçenekler arasındaydı.
yalnız bugün şöyle birşey dikkatimi çekti. biliyorsunuz QR serisi 2019 yılına ait ve nerdeyse sadece samsungun kendi sitesinde satışta. Q60R'yi de siz burdan almıştınız diye hatırlıyorum. Hatta, acaba, iade edilen TV'ler mi burda satılıyor, diye bişeyler de konuşulmuştu. Bugün dikkatimi çekti ki, daha 1-2 gün öncesine kadar samsungun resmî satış sitesinde satışta olmayan

55Q80R
65Q90R
65Q70R
65Q80R

modeller de satışa başlamış. Yani 1-2 gün öncesine kadar yokken, R serisinin üretimi yokken, bu modeller nasıl birden satışa sunulmaya başlandı, aklımda samsungun sitesindeki tüm R serileriyle (hem RU hem QR) ilgili şüpheler oluşmaya başladı. Samsung, stoklarında sıfır-kapalı kutu olarak bu TV'leri bunca zamandır tutuyordu da niye daha 1-2 gün öncesine kadar satışta değildi mesela? yoksa, bu TVler bir şekilde iade edildi de, tekrar mı satışa çıkardı samsung? bunu öğrenmenin bir yolu vr mıdır, samsung servisi ya da genel müdürlükte çalışan tanıdığı, bildiği varsa, yardımcı olabilir misiniz?
Aragorn Aragorn Adem Helvacı Adem Helvacı teraspy teraspy
Hocam benim tv 11. gün oldu hâlâ gelmedi.Büyük ihtimal yarin gelecek. Son 1 ayda bu forumdan 5 kisi Q60R yi samsung shop tan sipariş etti.Benim ürün yolda, 3 arkadaşta panel açıklığı var , 1 arkadaşın tv sinde panel açıklığı yok ve memnun.
Şu an samsung sitesinde 55Q60R stokta yok. Iadeleri satarlar mı derseniz ben Turkiye'de herşeyi beklerim. En güvenilir site Amazon bana göre.

B Çevrimdışı

Bilgehan

Yeni Üye
20 Ara 2020
19
31
Merhabalar Adem Bey canlı yanınızdan geldim burdan yaz demiştiniz bana. Ben Regal 65R7540UA tv aldım fakat ekran içinde siyah bir parça kalmış fabrikada kapatırlarken ve değişime gitti tekrar aynı tv geldi onunda hatası ölü piksel ve içinde bulutlanma olmasıydı. Tekrar değişim yapacaklarını bu modelin fabrikada kalmadığını söylediler ve bana Regal 65r754u(daha piyasaya yeni çıkacak bi ürünmüş sanırım) ve Vestel 65U9500 teklif ettiler bende Regalde sorun yaşadığım ve diğer teklif ettikleri 65R754U piyasaya yeni sürüleceği için güvenemedim Vestel seçtim bana daha iyi olduğunu söylediler ama bundada çok fazla ölü piksel hatası ve bi yerinde bulutlanma var sizce ne gibi bir yol izlemeliyim ve hangisini seçmeliyim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

B Bilgehan, Adem Helvacı Adem Helvacı

B Çevrimdışı

Bahadırr

Yeni Üye
17 Ara 2020
4
31
Arkadaşlar selam

Çok kafam karışık, sizlerden yardım istemeye geldim.

2 televizyon arasında kaldım diyebilirim aslında. Ama önerilerinize de açığım :)

-Sony 49X7055​

-Samsung 50TU8000​

Ekstradan, nasıl bir TV aradığıma dair bilgi olsun.

-3bin ila 5.500 arası
-En az 5 sene sorunsuz çalışacak
-Herhangi işletimsel sorun ile beni üzmeyecek
-Ses konusunda beni tatmin edecek
-Geçişlerde kasma, donma VS yapmayacak

Genellikle netflix, YouTube vb platformları izleyeceğim bir adet televizyon aramaktayım. Önerilerinize her zamankinden daha çok açığım.

Şimdiden çok teşekkürler...

albanez albanez Adem Helvacı Adem Helvacı

TEKNOwest TEKNOWEST

E Çevrimdışı

emrahsnr

Aktif Üye
15 Ara 2019
85
44
Hocam benim tv 11. gün oldu hâlâ gelmedi.Büyük ihtimal yarin gelecek. Son 1 ayda bu forumdan 5 kisi Q60R yi samsung shop tan sipariş etti.Benim ürün yolda, 3 arkadaşta panel açıklığı var , 1 arkadaşın tv sinde panel açıklığı yok ve memnun.
Şu an samsung sitesinde 55Q60R stokta yok. Iadeleri satarlar mı derseniz ben Turkiye'de herşeyi beklerim. En güvenilir site Amazon bana göre.
evet q60r kalmamış. Ama dediğim gibi, 1 aydır satışta olmayan diğer QR modellerini (q70r, q80r, q90r) bugün satışta görünce, baya şüphelendim...

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

Brtenz

Yeni Üye
6 Ara 2020
8
39

Merhaba Adem hocam YouTubedaki videoyu izledikten sonra buraya geldim uzun zamandir televizyon arıyorum bir türlü bulamadım tam buldum diyorum yorumlara baktıkça bulduklarımdan vazgeçiyorum.
Yaklaşık 2,5-3 MT karşıdan izleme ve genel olarak Netflix, YouTube ve maç izlenmesi olacak.
Bütçe olarak ta 5.000 ile 8.000 arası onerebileceginiz bir televizyon tavsiyesinde yardımcı olur musunuz
Adem Helvacı Adem Helvacı TEKNOwest TEKNOWEST

M Çevrimdışı

mertcan78

Yeni Üye
12 Ara 2020
32
31
Arkadaşlar trendyol üzerinden şuan TCL 55P8M Ürününü 4208 TL ye sipariş verdim indirimde olduğunu görünce bodoslama daldım çokta bilgim yok sizce o fiyata 55 inç daha iyi bir ürün alınırmı acil yardımcı olursanız iptal edebilirim sizden yardım talep ediyorum çok teşekkürler şimdiden
Aragorn [IMG alt="Aragorn"]https://tavsiyeforumu.com/data/avatars/s/1/1306.jpg?1521302888[/IMG] Aragorn Aragorn mightythor [IMG alt="mightythor"]https://tavsiyeforumu.com/data/avatars/s/2/2509.jpg?1597333190[/IMG] mightythor mightythor albanez [IMG alt="albanez"]https://tavsiyeforumu.com/data/avatars/s/1/1453.jpg?1588232921[/IMG] albanez albanez Adem Helvacı [IMG alt="Adem Helvacı"]https://tavsiyeforumu.com/data/avatars/s/0/363.jpg?1602502248[/IMG] Adem Helvacı Adem Helvacı

Son düzenleme:
Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,300
Arkadaşlar aşağıdaki 55” Televizyonlardan Samsungu tercih ettim ama kargo daha gelmedi. İyimi ettim kötümü bilmiyorum ama vakit varken dönüş yapabilirim. Netflix ve youtube ağırlıklı kullanacağım, Xiaomi Mibox ve PS4 kullanıyorum (çok aktif olmasada Fifa vb oyunlar oynarım). 3 modelde 8500 TL

Sony 55XH9077
Lg 55Nano916
Samsung 55q70t

Geri
Üst Alt