Bedirhan08 Çevrimdışı

Bedirhan08 

Aktif Üye
5 Ara 2020
102
Selamlar. PS4 için 3.000 TL bütçe ile 4K TV almayı düşünüyorum. 4K istememin sebebi Youtube ve Netflix'de izleyeceğim. Vestel 43U9500 modelini düşünmüştüm ama tavsiye etmediler. Önerilerinizi bekliyorum.

E Çevrimdışı

erayergen

Yeni Üye
23 Kas 2020
10
30
Adem Helvacı Adem Helvacı hocam iyi akşamlar 5500 tl civarı bütçe ile tv arıyorum, 4k ve 58" olursa çok iyi olur, olmassa 55" de olabilir. Tv box ile kullanacağım için smart olmasa da olur farketmez. Kanal geçiş hızı yavaş olmasın hocam. Odam dikdörtgen, karşıdan izlenecek. Bu özellikler de görüntü kalitesi memnun edecek bir kaç tv önerir misiniz ? Daha önce tavsiye almıştım fakat bütçemi arttırdım. Ben bu tv yi buldum sizce nasıldır.
Hocam bir de samsung un hg55ej690u modeli var oteller için üretilmiş galiba. Ben tv box ile kullanacağım ama uydu yayınınıda illaki kullanacağız bu tv yi tavsiye eder misiniz ?

Son düzenleme:
X Çevrimdışı

Xaelon

Yeni Üye
4 Ara 2020
3
37
İki televizyon arasında kaldım, hangisini önerirsiniz?
Grundig 65GEU7830B - 6000 TL
Grundig 65gdu7900 - 5700 TL

A Çevrimdışı

AmehmetAltay

Yeni Üye
23 Eki 2020
26
46
Adem Helvacı Adem Helvacı Üstadım bir sorum olacak.

2-3 sene kadar önce Panasonic TX-42letw60 televizyonumun internet ve youtube desteği kesildi. Bunu çözme imkanı var mıdır?
Not:Netflix hala aktif.

S Çevrimdışı

Skaynet

Yeni Üye
6 Kas 2016
20
Öncelikle Adem Helvacı Adem Helvacı albanez albanez F fikoloji hocalarıma çok teşekkür ediyorum Samsung 55Q60R Aldım Samsung shop tan 7000 tl panel kullanım süresi 0 geldi o sıkıntı yok diğer tezleri yaptım bariz bir sıkıntı görmedim diğer merak ettim konu şu tv kapattıktan sonra fişten çekmek mi daha sağlıklı fişte kalmasımı daha sağlıklı bu konuda aydınlatır sanız çok sevinirim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Öncelikle Adem Helvacı Adem Helvacı albanez albanez F fikoloji hocalarıma çok teşekkür ediyorum Samsung 55Q60R Aldım Samsung shop tan 7000 tl panel kullanım süresi 0 geldi o sıkıntı yok diğer tezleri yaptım bariz bir sıkıntı görmedim diğer merak ettim konu şu tv kapattıktan sonra fişten çekmek mi daha sağlıklı fişte kalmasımı daha sağlıklı bu konuda aydınlatır sanız çok sevinirim
Fişe takılı olduğu sürece cihazda hep bir enerji dolaşımı vardır mümkün olduğunca kullanılmayan sürede fişi çekeniz. Özellikle geceleri bölgenizde voltaj yükselmesi olur bunun nedeni artık millet uyuyor ve elektrik kullanımı azalıyor en ufak dalgalanmada yazılım çökmesi veya TV ye zarar verebiliyor

A Çevrimdışı

AmehmetAltay

Yeni Üye
23 Eki 2020
26
46
Hocam aynı TV'den bende de var aktif kullanıyoruz evin TV'si ve interneti falan çalışıyor.
Bilgi için teşekkürler. Bizimki önceden çalışıyordu. 2017 veya 2018 yılı içinde youtube ve internet özelliği gitti. Rahatsızlığım nedeniyle çok ilgilenememiştim. Şimdi çözmeye çalışıyorum.

Bedirhan08 Çevrimdışı

Bedirhan08 

Aktif Üye
5 Ara 2020
102
Bilgi için teşekkürler. Bizimki önceden çalışıyordu. 2017 veya 2018 yılı içinde youtube ve internet özelliği gitti. Rahatsızlığım nedeniyle çok ilgilenememiştim. Şimdi çözmeye çalışıyorum.
Hocam bir sorum olacak. TV'nin ayarlarında ki "İntelligent Frame Creation" özelliğini kullanıyor musunuz? Bir de görüntü kalitesinden memnun musunuz? Panasonic çok iyi bir panel kullanmış ve günümüz TV'leri ile kapışacak kadar güzel görüntü kalitesi var bence. Sizin fikirlerinizi merak ettim.

N Çevrimdışı

nemeaiaysf

Yeni Üye
17 Tem 2019
3
33
Merhaba,
Max 3500 tl fiyat limiti için 43-49-50 inç arasında 4k bir tv bakıyorum. Geçen sene yazlık evimiz için sizin önerileriniz ile 437540u almış ve memnun kalmıştık 2100tl 'ye. Benzer özelliklerde bir tv önerebilirseniz sevinirim.

A Çevrimdışı

Akın cinar

Yeni Üye
6 Ara 2020
1
40
Herkese merhaba.. dün gece hayran hayran 50PUS8505 için paylaştıklarını okudum özellikle Albanez üstadım bana TV'nin sadece bir TV olmadığını gösterdi.ilk başta kısaltmaları falan anlamadım ama yavaş yavaş çözdüm.. gerçi bu kadar teknik bilgi beni aştı ama yinede hayran hayran okudum yazılanları, baştan sona kadar..gece de bu TV. 5bin 100 küsüre düşünce aldım 1 tane... umarım memnun kalırım...
Saygılarımla...

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Hocam bir sorum olacak. TV'nin ayarlarında ki "İntelligent Frame Creation" özelliğini kullanıyor musunuz? Bir de görüntü kalitesinden memnun musunuz? Panasonic çok iyi bir panel kullanmış ve günümüz TV'leri ile kapışacak kadar güzel görüntü kalitesi var bence. Sizin fikirlerinizi merak ettim.
Ben cevap vereyim kullanıyorum ve bence onun seviyesine ulaşan yazılım günümüzde bile çok yok

A Çevrimdışı

AkinBodur

Yeni Üye
6 Ara 2020
4
32
Hayırlı akşamlar cümletten TV tavsiyesi almak için yardıma ihtiyacım var başta Adem Helvacı Adem Helvacı abim olmak üzere yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım talep ediyorum. Tv hususunda istediklerimi aşağıda sıralıyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum
1 . Fiyat aralığı 3000-4000 Tl
2 . Mümkünse 55 inc 49 ve 50 inç de olabilir
3 . Yan açılardan vs izleme durumu söz konusu olacağı için sizlerden öğrendiğim bilgilere nazaran IPS ekran
4 . Tv de sadece normal TV kanalları ve Netflix , YouTube gibi platformlar kullanılacak

Geri
Üst Alt