S Çevrimdışı

sametcomak

Yeni Üye
19 Haz 2020
12
26
Merhaba arkadaşlar. Philips 58pus8505 aldım. (İade sürem var daha). Beko'dan %50'lik bir indirim kuponu yakaladım. Acaba 65/55'lik Crystal Pro X için değiştirmeye değer mi acaba? birisi 55' inch 3000 TL, 65 inch 4000 TL'ye gelecek. Philips 7200 idi. Bu değişime değer mi acaba?
Hocam allah muhammed aşkına söyle ne şekilde bulabildin %50 indirimi

C Çevrimdışı

cbufatih

Yeni Üye
6 Eki 2020
29
36
Hocam allah muhammed aşkına söyle ne şekilde bulabildin %50 indirimi
aslında geçen gün Beko'nun bir çaycı kampanyası için sitesine kayıt olmuştum. ilk 100 kişiye 1 tl idi. Ben çaycı kampanyası için girdim. Onda ilk 100'e girememişim fakat ilk 1000 kişiye %50 indirim varmış. oradan Beko markalı ürünler için geçerli kupon geldi. İndirimde olan ürünler dahil değil. Onun dışında indirim geçerli ve kupan uyguladığımda 8'den 4'e düştü. Bende şaşırdım :)

A Çevrimdışı

ALTINTAŞ

Yeni Üye
23 Kas 2020
1
54
Adem bey merhaba, ben foruma yeni üye oldum. bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. 11.11.2020 tarihinde VESTEL 43U900 TV satın aldım. Ancak panel üstünce çerceve arasından ikişerli göz gibi ışık kaçakları var .Vestel fabrika değişim kararı aldı. yerine 43 U 9500 verelim dediler bende araştırıp size dönüş yapacağım dedim. 43U9000 yerine hangi modeli tercih etmeliyim. teşekkür ederim.

MMTECH Çevrimdışı

MMTECH 

Aktif Üye
24 Mar 2020
101
31
Bir öneriz var mıdır ? İnternette şunları buldum

Regal 55R7560UA 55" 139 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV

Regal 55R754U 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart LED Tv

Regal 58R7540UA 58'' 146 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Bunların ne gibi farkları vardır yada hangisini seçmek daha doğru olur ?
Hepsi aynı şeyin laciverti desem alınır mısın? :) gerçekten öyle ama.

M Çevrimdışı

m.ufukaykul

Yeni Üye
24 Kas 2020
11
31
selamın aleyküm. Samsung 55ru7300 veya TLC 50PM8M almayı düşünüyorum. 4000-6000 tl arasında bir bütçem var. Genel olarak tv i netflix youtube ve günlük tv izleme işlerinde kullanacağız. Oyun için ayrı bi tv elimde mevcut. Dediğim modeller içerisinde tavsiyelerinizi veya farklı bir konuda önerileriniz var mı?
Ek olarak panel parlaklık vs bu işlerden hiç anlayan biri değilim. Film belgesel günlük 3-4 saat tv izlemek için bir şey arıyorum

B Çevrimdışı

Brssahn

Yeni Üye
14 Kas 2020
11
28
bu grundig marka tvlere hiç bi şekilde bein connect vs yükleyemiyormuyuz ya bu nasıl iş.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
selamın aleyküm. Samsung 55ru7300 veya TLC 50PM8M almayı düşünüyorum. 4000-6000 tl arasında bir bütçem var. Genel olarak tv i netflix youtube ve günlük tv izleme işlerinde kullanacağız. Oyun için ayrı bi tv elimde mevcut. Dediğim modeller içerisinde tavsiyelerinizi veya farklı bir konuda önerileriniz var mı?
Ek olarak panel parlaklık vs bu işlerden hiç anlayan biri değilim. Film belgesel günlük 3-4 saat tv izlemek için bir şey arıyorum
o TCL yi unut!
Samsung R7 7100/7300 vasat dır!

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
bu grundig marka tvlere hiç bi şekilde bein connect vs yükleyemiyormuyuz ya bu nasıl iş.
bunların panellerine hiç bir şey yüklenmez!
en fazla bazı uygulamaları da menüden kaldırabilirsin ama tamamen yine silemezsin!

hangi seri senin Grundig panel??
bildiğim kadarıyla da hepsi böyledir bunların,yani menüde ne görüyorsan,onlardır kullanacağın uygulamalar

M Çevrimdışı

m.ufukaykul

Yeni Üye
24 Kas 2020
11
31
o TCL yi unut!
Samsung R7 7100/7300 vasat dır!
Sizin önerileriniz nedir? 6000tl gibi bir para verip de hüsrana uğramak istemiyorum. Marka model olarak şunlar olabilir dediğiniz varsa onlara yöneleyim.
Biraz baktıktan sonra yorumlara şunları da sorma ihtiyacı hissettim

Lg 55sm8000
Philips 55pus7304

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

emrahsnr

Aktif Üye
15 Ara 2019
85
44
evet size yazmıştım
yani bir öneri olarak böyle de alabilirsiniz
olur tabi. Emekliler sonuçta. Daha ucuza alabilirsek daha iyi olur. Genel olarak sony, samsung tvler hakkında fikrim var ama yerli markaları hiç bilmiyorum hocam. Kendim 3 yıldır LG Oled 65b7v kullanıyorum. Öncesinde de sony 55xd9305 kullandım 6 ay, satıp kurtulup oledi almıştım. O yüzden incelediğim her led LCD tv bana kötü geliyor maalesef. Sanki kendime alıyormuş gibi bakıyorum şu an ama sanırım hata yapıyorum. O yüzden fiyatı yüksek tvlere elim gidiyor.
öneriniz ne olur? bugün vestel 55ua serisine bakındım mesajınızdan sonra ama android problemli denmiş burada. Ram azmış baya. bir de vestel-android, ilk seri üretim...pek güvenemedim. Sony xd serisinde bile android pek randımanlı gelmemişti bana. menü kullanımı kolay gelmemişti. Babama daha da zor gelir.
VA panel olması tercihim. Babam film düşkünüdür. Karanlıkta da izler. Şu an samsung 40c650 kullanıyorlar. Yeni TV alınınca birini babam diğerini annem kullanacak :)
Adem Helvacı Adem Helvacı

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

Brssahn

Yeni Üye
14 Kas 2020
11
28
bunların panellerine hiç bir şey yüklenmez!
en fazla bazı uygulamaları da menüden kaldırabilirsin ama tamamen yine silemezsin!

hangi seri senin Grundig panel??
bildiğim kadarıyla da hepsi böyledir bunların,yani menüde ne görüyorsan,onlardır kullanacağın uygulamalar
50Gcu8900b ... Hocam mi box s 4k önerirmisiniz ? fazlası ile işimi görür değilmi smart anlamında.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
50Gcu8900b ... Hocam mi box s 4k önerirmisiniz ? fazlası ile işimi görür değilmi smart anlamında.
Grundig "SMART" işinde beş değil bana göre bir para bile etmez!
ama ben şahsen bunları epeyi zamandır hep yazdım,zaten kendimde kullandım bu paneli(VLX9750 serisi)
hatta bunu da geçtim benim ki 2018 en üst serisi NetFlix bile yoktu yaw şaka gibi alt seriler de var
en üst seride yok:haha

TV-Box sürekli kullandığım için ben panel den Yotube bile açıp da kullanmam
Box ben herkese taviyse ederim

Mi S olabilir,ama onun da bazı sıkıntıları var bence iyi incele
ancak NF için 4K içerikler dahil üyeliğin de bu seviyede ise OK dir

İ Çevrimdışı

İbrahimK

Yeni Üye
24 Kas 2020
5
31
Üstadım albanez albanez, tavsiye üzerine foruma yeni kayıt oldum. Televizyon konusunda Verdiğiniz tavsiyeleri de biraz okudum. Yardımların ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Abi öncelikle yeni taşınacağım evine televizyon alacağım. Odamdaki mesafeyi göz önüne aldığımda 50- 55 inç bir televizyon düşünüyorum. Oledlere baktım fakat bütçemi biraz aşıyor ve de yanma riski olduğunu duydum.

Philips 58pus8505 düşünüyordum. Bir yandan da Sony 55xh9096 ve samsung 55q80t modeli baktım ama bu iki televizyon yaklaşık 10k fiyatlarına çıkıyor. Bütçeyi çok zorlarsam o bütçelerede çıkabilirim ama sizce değermi onu bilmiyorum.

Genel Televizyon kanallarını izliyorum. Ayrıca maç ve netflixde aktif kullanıyorum. Televizyon olarak ne tavsiye edersiniz abi?

Geri
Üst Alt