H Çevrimdışı

hikko

Yeni Üye
15 Eki 2020
3
36
merhaba arkadaşlar kolay gelsin herkese bir yardımınıza ihtiyacım olacaktı monitör olarak kullanacağım bir tv aramaktayım çok büyük bütçelerim yok en fazla a101 e gelen 2800 bantlarında olan tv ler kadar bir bütçem var bu konuda önerebileceğiniz bir ürün varmıdır birde şöyle bir durumum söz konusu arçelik ve grundig gruplarında ciddi indirimler alabiliyorum tavsiye edebileceğiniz bir ürün model varmıdır şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum

M Çevrimdışı

meraba

Yeni Üye
10 Eki 2020
9
24
O istediğiniz iyi paneller, iyi atlara binip yıllar önce gittiler bu diyarlardan ne yazık ki.

İyi panel kriterinizi atlayabilirsek ona göre bir şeyler bakılabilir :)
Madem öyle panel işini atlayalım hocam :)
5000 tl bütçe ile ne alırdınız? Salona koyacağım. Yandan falan iyi görüntü vermesi lazım. Arada maç izler bazen de oyun konsolu bağlarım. Eğer ciddi fark yaratacak bir cihaz varsa 300-500 daha fazla para verebilirim.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fallen_

Yeni Üye
9 Eyl 2020
10
44
Öncelikle herkese merhabalar.

2 mt. mesafeden 30-45 derecelik açıyla kullanacağım 43 inch fiyat performans açısından tatmin edebilecek bir tv tavsiye edebilir misiniz? Mümkün ise 4k çözünürlükte ve 3.000 TL fiyat bandının aşağısında olması tercih sebebidir :)

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,230
o mesafe den bu açıyı IPS bile zorlanır vermek için:hmm
işin bu kısmını hiç hesap ettinmi acaba?

F Çevrimdışı

fallen_

Yeni Üye
9 Eyl 2020
10
44
o mesafe den bu açıyı IPS bile zorlanır vermek için:hmm
işin bu kısmını hiç hesap ettinmi acaba?

Bahsettiğim açı o kadar olmayabilir bile ben fazla söylemiş olabilirim. Şöyle ki; iade ettiğim SEG 40SBF500 tv'de açıyla ilgili herhangi bir problem yaşamadım.

S Çevrimdışı

silvershark

Yeni Üye
12 Eki 2020
13
52

SAMSUNG QE 50Q60T 50 - LG 49NANO816NA 49" - Philips 50PUS8505 50"​

Sizce evde normal herkes gibi rutin TV seyreden ve internete giren VB özellikleri kullanan bir kullanıcı hangisini tercih etmeli. Evet burada ki üstadlar şans birazda diyor bana görede haklılar ama önce tedbir sonra tevekkül demek için üstadlardan feyz almak bence en akıllıcası.Fikir almak bilgilenmek bence önemli. Özellikle albanez hocamdan Adem beyden fikirlerini almayı çok isterim.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,230
kardeş estafurullah ama o Üstad lar filan dediğin adamlar DH/TF dedir yaw,sen sanırım adres, şaşırdın:haha1

kısa cevabım hem de çok net 50/8505 zaten aldım ve de kullanıyorum 10 gündür!
ama bana göre bu da boktan desem bana göre çok harbi bir tanım olacaktır

S Çevrimdışı

silvershark

Yeni Üye
12 Eki 2020
13
52
kardeş estafurullah ama o Üstad lar filan dediğin adamlar DH/TF dedir yaw,sen sanırım adres, şaşırdın:haha1

kısa cevabım hem de çok net 50/8505 zaten aldım ve de kullanıyorum 10 gündür!
ama bana göre bu da boktan desem bana göre çok harbi bir tanım olacaktır
kendi bilgilerimize göre üstad olduğunuz gerçek. Biz haddimizi aşmayız bilgi sahibi olmadığımız konularda :ok

G Çevrimdışı

gibicibicis

Yeni Üye
19 Eyl 2020
13
29
Vestel 55ud9281 tv aldım kurulum yapılacak akşama. Kurulum sırasında nelere dikkat etmeliyim. Ekran görüntü olarak nerelere odaklanmam gerekir servis ile kurulum yapılırken. Yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,230
sen o zaman 8505 başlığı var oraya biraz takıl derim,epeyi uzunca "hikayeler" yazdım

bu arada sen TF veya DH de üyemisin?

biliyorsun orada çok bol miktar da ÜSTAD/USTA/HOCA filan lakaplı aslında haybeci
Satıcı veya Marka yalakaları vardır:haha

bizleri tanırsın sanırım bunlarla işimiz olmaz ama kavgamız her daim vardır!

S Çevrimdışı

silvershark

Yeni Üye
12 Eki 2020
13
52
sen o zaman 8505 başlığı var oraya biraz takıl derim,epeyi uzunca "hikayeler" yazdım

bu arada sen TF veya DH de üyemisin?

biliyorsun orada çok bol miktar da ÜSTAD/USTA/HOCA filan lakaplı aslında haybeci
Satıcı veya Marka yalakaları vardır:haha

bizleri tanırsın sanırım bunlarla işimiz olmaz ama kavgamız her daim vardır!
DH üyeyim ama nickname üstünde LG logosu olan Vestel logosu olanlara o forum da olan üyelere bu soruları asla sormam. Samimiyetsiz cevaplar alacağım kesin. Burada ticari kaygı hissettmediğim için daha samimi buluyorum.

Geri
Üst Alt