S Çevrimdışı

shekero

Yeni Üye
8 May 2018
12
44
HDR + WCG + 1800hz smr + İnternal subwoofer + bluetooth + wifi + widi + netflix vs vs ile bu modeli MU7000 e kıyaslarsak tam bir F/P ürünü olur zira aralarında uçan kaçan bir teknoloji ve kalite farkı yoktur.

Aradaki bütçesel farkın abartısız neredeyse ufak çaplı bir tv parası olduğunu düşününce elbette bu koşullarda 9400 daha baskın gelir :ok

55ud9400 modellerin hepsinde var mı bu özellikler.. İnternetten alacağım için.. Ya da herhangi bir 9400 serisi içinde 9400 almak mantıklı gibi geldi bana.. Sadece Tv vs için kullanılacak çünkü

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
55ud9400 modellerin hepsinde var mı bu özellikler.. İnternetten alacağım için.. Ya da herhangi bir 9400 serisi içinde 9400 almak mantıklı gibi geldi bana.. Sadece Tv vs için kullanılacak çünkü

Bu kötüsü diyeyim o zaman :kiskis

Bir de bunun MB130E anakartlı üretimi var ki onun denk gelmesi mümkün değil, gelirse düğün bayram :)))

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,376
Merhabalar.
Bizim emektar Vestel ruhunu teslim etti edecek. Diktorgen odanın uzun kenar köşesinde kullanmak üzere. Smarti olmayan ,(smart için tvboxvar), maç performansı iyi gunluk kullanım icin ,oyun da yok bir TV tavsiye , fiyat 2000 başlar 4 bine kadar.

Yazılanları biraz okudum iyice kafam karıştı. Can beyin bakın dedigi 9785 mi beklesek acaba Va/100hz icin.
Yada BİM'in JVC alıp gecelimmi.
Kolay gelsin..:cay

çok acelen yoksa az biraz daha bekle,malum şu KOÇ un panelleri adam gibi bir türlü bulunamıyor da!
9785 var bir de 9799 var,ben bunların VA/100Hz olduğunu tahmin ediyorum,ama sadece bir tahmin
görmeden de bir şey diyemem,katalog dan gördüğüm zaman 9785/55" 4,2 kağıt;49" ise 3,6 kağıt
Quantum-Dot dedikleri 9799 da ise 55"/5 kağıt görünüyor,panel sağlamsa bu rakamlar çok yüksek değil dir!!!

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,376
valla benimle hiç yola çıkma yolda kalırsın:kiskis

işin mok tarafı ise eldeki paneller de giderse tam şapa otururum o zaman,onun için ufaktan pusuya yatmış
takipteyim bazı paneller,pahalı olmasalar kapacağım ama rakamlar hala istediğim gibi değil! acelem de yok
bende biraz sallıyorum bu durumu!

9305 isterim ama hala ciddi pahalı!
KS8/9 lar da yaklaşık öyle

dümeni yerlilere kırıyorum ve onun için KOÇ dan 9785 ile 9799 lara bakmak istiyorum onlar da çok matah bir
şeymiş gibi ya bulunmuyor ya bilinmiyor v.s

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Az önce 55ud9400 televizyonu 2798 TL ye aldım..
Hayırlısı olur.. Dediğiniz seri de denk gelirse tadından yenmez o zaman :)
Teşekkürler Adem Helvacı Ado üstadım..
Hayırlısı olsun diyorum şimdiden.
Ürün geldiğinde hem satış, hem servis süreci hem de ürün ile ilgili düşüncelerinizi gözlemlerinizi dile getiren bir konu bekleriz mutlaka. Size zahmet olmazsa tabi :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
valla benimle hiç yola çıkma yolda kalırsın:kiskis

işin mok tarafı ise eldeki paneller de giderse tam şapa otururum o zaman,onun için ufaktan pusuya yatmış
takipteyim bazı paneller,pahalı olmasalar kapacağım ama rakamlar hala istediğim gibi değil! acelem de yok
bende biraz sallıyorum bu durumu!

9305 isterim ama hala ciddi pahalı!
KS8/9 lar da yaklaşık öyle

dümeni yerlilere kırıyorum ve onun için KOÇ dan 9785 ile 9799 lara bakmak istiyorum onlar da çok matah bir
şeymiş gibi ya bulunmuyor ya bilinmiyor v.s

Can abi bir gün sana VESTEL tv aldıralım :kiskis

Yandı fabrikadakiler :kop

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,376
Can abi bir gün sana VESTEL tv aldıralım :kiskis

Yandı fabrikadakiler:kop

o da olur kardeşim örneğin ucuz yollu 49/8800 güzel gider,ben böyle manyak rakamlar verilecek
bir panel göremiyorum çünkü! o eskiden di şimdi ucuz yollu alacaksın 3/4 sene kullanıp şutlayacaksın!

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
o da olur kardeşim örneğin ucuz yollu 49/8800 güzel gider,ben böyle manyak rakamlar verilecek
bir panel göremiyorum çünkü! o eskiden di şimdi ucuz yollu alacaksın 3/4 sene kullanıp şutlayacaksın!

Hay ağzın bal yesin abi ben de 1-2 yıldır o malum forumda da dahil olmak üzere bunu savundum hep. Garantisi uzun olsun, servisi bol olsun, Müşteri hizmetleri bizi üzmesin, ürün ekonomik olsun, Bir de öyle senin tabirinle Uçan Kaçan olmadığını bildiğimiz halde adam gibi görüntü versin yeter.

Şu senin ''Normal TV olsun, gerisini android box ile halledin'' fikrin de bana çok mantıklı geldiği için arkadaşları bu yönde de bilgilendiriyorum son zamanlarda :ok

Geri
Üst Alt