E Çevrimdışı

ertugrulcelebii 

Yeni Üye
18 Haz 2020
25
28
Aldım ben. Garanti uygulaması kampanyalar kısmında hepsiburada 200 tl üstü alışverişr 25 tl kupon veriyor. 2874 tl ye geldi regal 55r7560ua

Z Çevrimdışı

Zygomatic 

Yeni Üye
27 Ağu 2020
29
28
Bende aldim bir adet fiyati cok cazip gözüküyordu en fazla panda panel cikar oda bu fiyata yine iyi bence ama 58 olmadigindan panda cikacagini düşünmüyorum. Aslinda 55ud9360 bekliyordum stoklara girmesini ama bu kadar cazip bir fiyati görünce kacirmadan aldım hemde 9 taksite 2874 tl verdim bence bulunmaz bir fırsat insallah guzel cikar gelince göreceğiz.

E Çevrimdışı

ertugrulcelebii 

Yeni Üye
18 Haz 2020
25
28
Regal 55r7560UA için müşteri hizmetlerinden bilgi aldım. Dled, Soft pixellence görüntü kalitesi varmış, 4 hdmi 2 usb girişi varmış, Hmr 1800 hz, hdr10+dolbyvision varmış, Dlna ve Bluetooth varmış. Anakart ve panel markasını öğrenemedim bir türlü.

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

D3.Davut

Yeni Üye
19 Haz 2020
13
44
Screenshot_2020-09-05-16-41-10-860_com.dmall.mfandroid.jpg
. Selam arkadaşlar bu tvler hakkında bilgi sahibi olan varmı Xiaomi TV ler alınır mı
Bilgisi olan yok herhalde

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
Tcl bekliyorum bende :)

hele şöyle bir fiyatlarını görelim,sonra muhabbetini ederiz,beklemeye değermi yoksa yoksa sallar geçermiyiz onu o zaman göreceğiz:hmm

yaptığım bazı kısa dış araştırmalar dan ve de TCL yi de bildiğim için,ben açıkçası fazla bir sürpriz beklemiyorum Türkiye pazarına özel!

örneğin sanırım başka bir başlıkta yazmıştım serinin en altı ve de en küçüğü(43") € 470 den başlıyormuş!
ben de çüşşş dedim

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
hele şöyle bir fiyatlarını görelim,sonra muhabbetini ederiz,beklemeye değermi yoksa yoksa sallar geçermiyiz onu o zaman göreceğiz:hmm

yaptığım bazı kısa dış araştırmalar dan ve de TCL yi de bildiğim için,ben açıkçası fazla bir sürpriz beklemiyorum Türkiye pazarına özel!

örneğin sanırım başka bir başlıkta yazmıştım serinin en altı ve de en küçüğü(43") € 470 den başlıyormuş!
ben de çüşşş dedim
TCL Samsung LCD üretim tesisini satın almış haberi var.Sanırım Samsung üretimi Olede kaydırıyor..

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Merhabalar. Ps4'üm var , tek kişilik ve çoklu oyunculu oyunlar oynuyorum konsolda. Almayı düşündüğüm cihaz için ayırabileceğim bütçe 1500 TL civarında. BİM'e gelen dijutsu marka tvler iş görür mü acaba ya da a101e gelen tvler? Panelleri önemli deniliyor, hangi paneli olan cihazı almalıyım ve panel modelini nasıl öğrenebilirim ? Oyunlarda donma, takılma yaşamayayım, tv izlemek istediğimde de sorunsuz olsun. Ekran yantısma özellikli cihaz olursa da güzel olur. Bütçeni biraz daha arttır şu modele bak dediğiniz bir cihaz varsa ona da bakabilirim. Teşekkürler

C Çevrimdışı

CENAP 

Yeni Üye
1 Ağu 2020
8
41
Herkese iyi günler kusura bakmayın lütfen grup ta yeniyim ben 164 ekran bir LED almak istiyorum istediğim özelikler
Smart olacak
WiFi olacak
Farklı açılardan izleme de sıkıntı olmayacak
4k olacak
TV in izleme uzaklığı 4m
Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Y Çevrimdışı

yunus_1905

Yeni Üye
6 Eyl 2020
3
34
Dostlar merhabalar, 3500-4000 TL arası 55 inç 4K TV hangi ürünü tavsiye edersiniz. Şu anda vestel de 55u9400-9401-9402 modelleri 3599 TL ye düşmüş. Bu tv leri tavsiye eder misiniz ? ya da bu fiyat bandında başka hangi ürünü tavsite edersiniz. Selamlar.

Geri
Üst Alt