Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Arkadaşlar merhaba n11 üzerinden çek puan vs. Kullanarak 4.000 liraya Vestel 65u9500 model tv siparişi verdim. Bilmiyorum iyi mi ettim kötü mü ettim. Ağırlıklı olarak xbox one x ve netflix kullanımı yapacağım. Panel hangisi çıksa iyi olur çok düşünceliyim. Dolby vision olması önemliydi benim için. Sizlerinde fikirleri önemli şu an ceva lojistik ile yolda ürün.
Bu zamanda 4000 e 65" tv almak mucize gibi, ben 3 yıl önce 3250 ye almıştım, enflasyon ve dolar kurunu hesaba katarsak bedavadan biraz pahalı, alınmış alınmıştır, önyargılı olmayın gelsin, bakın, inceleyin beğenmezseniz o zaman iade ya da değişim yoluna gidebilirsiniz. Panel, anakart, bunlar önemli ama sonuçta detay, önemli olan sizin göz zevkiniz siz ona güvenin. ?

K Çevrimdışı

korner12

Yeni Üye
19 May 2020
7
34
Bu zamanda 4000 e 65" tv almak mucize gibi, ben 3 yıl önce 3250 ye almıştım, enflasyon ve dolar kurunu hesaba katarsak bedavadan biraz pahalı, alınmış alınmıştır, önyargılı olmayın gelsin, bakın, inceleyin beğenmezseniz o zaman iade ya da değişim yoluna gidebilirsiniz. Panel, anakart, bunlar önemli ama sonuçta detay, önemli olan sizin göz zevkiniz siz ona güvenin. ?
Hadi hayırlısı o zaman gelsin bakalım seri no paylaşırım sizlerle umarım güzel bir panel çıkar ?

W Çevrimdışı

Wisdom1903

Aktif Üye
15 May 2020
52
31
Arkadaşlar merhaba n11 üzerinden çek puan vs. Kullanarak 4.000 liraya Vestel 65u9500 model tv siparişi verdim. Bilmiyorum iyi mi ettim kötü mü ettim. Ağırlıklı olarak xbox one x ve netflix kullanımı yapacağım. Panel hangisi çıksa iyi olur çok düşünceliyim. Dolby vision olması önemliydi benim için. Sizlerinde fikirleri önemli şu an ceva lojistik ile yolda ürün.
Çok iyi fiyata almışsın nasıl aldin gerçekten çok iyi bende düşünüyorum ama 4700 TL her yerde en ucuz güle güle kullanın :))

M Çevrimdışı

merpol

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Samsung, LG, Sony, Philips yabancı markalar ve Türkiye pazarına girdiklerinde vergisi daha fazla. Vestel yabancı markalar kadar vergi ödememesine ve onlar kadar nakliyat gideri olmamasına rağmen bir çok ürününü Samsung'a, Lg'ye yakın fiyatlarda satıyor. Vergi ve nakliyat tasarrufunu düşünürsek Vestel'in fiyat politikası bence pahalı

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Samsung, LG, Sony, Philips yabancı markalar ve Türkiye pazarına girdiklerinde vergisi daha fazla. Vestel yabancı markalar kadar vergi ödememesine ve onlar kadar nakliyat gideri olmamasına rağmen bir çok ürününü Samsung'a, Lg'ye yakın fiyatlarda satıyor. Vergi ve nakliyat tasarrufunu düşünürsek Vestel'in fiyat politikası bence pahalı
En büyük maliyet panel o da dolarla alınıyor gene de bence Samsung, Sony grubundan ucuz

M Çevrimdışı

mahseer898 

Yeni Üye
19 Ocak 2020
23
30
4bin bütçe ile alınabilecek en iyi tv hangisidir? 49"-55" arası ölçüler
Uydu Yayınları ağırlıklı izlenecek
Ara sıra dizi film usb veya netflix olur
Karanlıkta bulutlanma vs sorunu olmayacak

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
yabancı marka her telefon alışımda vestel'e küfrederim ben. telefondaki vergilerden sorumlu tuttuğum için.

not: yerli telefon yok zaten, en yerli sandığınızın %75-80 i yabancı.

M Çevrimdışı

merpol

Kayıtsız / Doğrulanmamış
800'den fazla ithal ürüne ek vergi uygulaması getirilmiş, bizim yerli markalar geleneğe uyup umarım zam yapmaz.

H Çevrimdışı

Hasan436

Yeni Üye
16 May 2020
27
41
800'den fazla ithal ürüne ek vergi uygulaması getirilmiş, bizim yerli markalar geleneğe uyup umarım zam yapmaz.
En sonunda 55r7540u aldik bakalim bugun servis kuracak izlenimlerimi ve soracaginiz bisey varsa aksama yardimci olurum arkadaslar
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

4bin bütçe ile alınabilecek en iyi tv hangisidir? 49"-55" arası ölçüler
Uydu Yayınları ağırlıklı izlenecek
Ara sıra dizi film usb veya netflix olur
Karanlıkta bulutlanma vs sorunu olmayacak
55r7540u aldim kardesim 3300 tl regal cok arastirdik mb130 samsung panel 3 yil garanti diye regali sectim aksam bilgi veririm size

Son düzenleme:
P Çevrimdışı

PietaTr

Yeni Üye
5 Eki 2018
5
38
Merhaba Arkadaşlar;
Daha önceden Tv tavsiye konusundan Ado hocamın yardımları ile bir Tv alacaktım ama maddi sorunlardan dolayı erteleme kararı aldım.
Şuan 3000-3500 TL arası Tv almayı planlıyorum.
* 49 inc
* Wifi
* Smart Tv
* 4k Uhd
* Bluetooth

bunlar dışında baktığım bir tv var fiyat konusunda gidip geliyorum versem mi diye?

Bunlar dışında Netflix ve Blue tv üyeliğim var. Youtube ve Twitch de çok fazla izliyorum ayrıntı olarak vermek istedim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt