L Çevrimdışı

lorne21

Yeni Üye
13 May 2020
6
36
Tamamen reklam diyemem elvette daha gelişmiş teknoloji var mesela Vestel de aynı muhabbete VUHD diyor, ustalarım daha iyi bilir ama her led panel yanık tehlikesiyle karşı karşıyadır çok kafaya takmak gereksiz, tercih sizindir ama oled işini biraz daha araştırın o bütçeyi heba etmeyin derim ben
peki teşekkür ederim. sizinde söylediğiniz modelleri mağazada gidip değerlendireceğim.

W Çevrimdışı

Wisdom1903

Aktif Üye
15 May 2020
52
31
55inch televizyon tavsiyesi yapabilir misiniz ? Aylardır bakınıyorum hala karar veremedim Beko mu iyi Vestel mi iyi fiyatlar neredeyse aynı. Smart olsun 4K VA panel olsun ailem genelde normal TV izlicek görüntüsü güzel olsun yeter. Arada sırada Netflix açıcaz sadece lütfen Adem Helvacı Adem Helvacı abi yardımlarını bekliyorum. Özelden yazicaktim ama yeni üye oldum bilmiyorum nasıl yazılıyor ne zamandır takip ediyorum sizi.
Kimse görmedi heralde abilerim lütfen yardımcı olun.

D Çevrimdışı

dodoo

Aktif Üye
17 Haz 2019
52
32
Yeri burası değil belki ama, hdmi kablolar arasında kalite farkı ne derecede var acaba, ufakça bir arattım ama bulamadım bilgi. :)

Dün gece indirim vardı, ben sipariş verirken muhtemelen 1-2 dk ile benden erken davranan birisi q70 i 7250 gibi bir fiyata kaptı. Ben de 7550 vatan fiyatından sipariş verdim artık. :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Yeri burası değil belki ama, hdmi kablolar arasında kalite farkı ne derecede var acaba, ufakça bir arattım ama bulamadım bilgi. :)

Dün gece indirim vardı, ben sipariş verirken muhtemelen 1-2 dk ile benden erken davranan birisi q70 i 7250 gibi bir fiyata kaptı. Ben de 7550 vatan fiyatından sipariş verdim artık. :)
Hiç yok sadece 1.4, 2.0 farkları var onun dışında Altın uçluymuş falan hikaye hepsi, veriyi ya taşır ya taşımaz ortası yok hdmi kablo için, burada fark kablo dış dayanıklılığı ya da soketin sağlamlığı olur o kadar

M Çevrimdışı

merpol

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hiç yok sadece 1.4, 2.0 farkları var onun dışında Altın uçluymuş falan hikaye hepsi, veriyi ya taşır ya taşımaz ortası yok hdmi kablo için, burada fark kablo dış dayanıklılığı ya da soketin sağlamlığı olur o kadar

Evvelâ ben çok bilgi sahibi değilim ancak araştırmalarım sonucunda; Philips 55pus7304'e karar vermiştim piyasada özellik olarak belkide en iyilerinden biri fakat hem ürün hem servis olarak o kadar çok şikayet okudum ki Philips'ten vazgeçtim. Sony fx9005'i çok övüyorlar fakat hem çok pahalı hemde panelinin çok hassas olduğundan paneli çatlayan kullanıcı şikayetlerini ve servis sıkıntısını olduğunu okudum. LG, satış sonrası arıza durumunda problem çöz(e)meyen bir marka olduğunu LG'nin de servis sıkıntısı olduğunu öğrendim. Samsung 55ru7400 modelini beğendim ancak Samsung'un bir çok modelinde dts ses codec desteği yok.
Satış sonrası servis desteği diğer markalara göre en iyi Vestel olduğundan Vestel'in 55 inç UD serilerini araştırıyorum ve almayı düşünyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Valla iyi bir panelini bulmak kaydıyla Vestel grubu, buradaki ustalarımızın insan üstü gayretiyle, verdikleri çekirdek ve full yazılım desteğiyle çok öne çıkıyor bana kalırsa

M Çevrimdışı

merpol

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dodoo isimli arkadaşım, alıntıyı yanlış yerden yapmışım ancak cevap yazım senin sualin ile ilgiliydi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Valla iyi bir panelini bulmak kaydıyla Vestel grubu, buradaki ustalarımızın insan üstü gayretiyle, verdikleri çekirdek ve full yazılım desteğiyle çok öne çıkıyor bana kalırsa
Selam hocam bende bir araştırıcı tüketici olarak yüzde 90 Vestel Ud serisi alacağım, Ud serileri içinde en stabil çalışan hangisi. Bilgi verirseniz çok sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

tabula rasa

Yeni Üye
6 May 2020
48
35
Kimse görmedi heralde abilerim lütfen yardımcı olun.

başlığında konuştuğumuz tv'ye bir göz atın derim. 1 haftadır kullanıyorum genel olarak memnunum, 3500 tl altına bulunabilecek en iyi tvlerden biri olduğunu düşünüyorum.

E Çevrimdışı

emres55

Yeni Üye
16 May 2020
7
31
Vestel 49ud9160 (2900 tl) ve Regal 49r7560ua (2550 tl) modelleri arasında kaldım. Özellikle regalin bu modeli hakkında hiç bir inceleme bulamadım. Yeni bir model galiba. Hangisini önerirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar...

Geri
Üst Alt