K Çevrimdışı

kenanbarak

Yeni Üye
1 May 2018
30
56
Bende aylardır bekliyorum ama artık sona geldim gibi ya Samsun KU 7350 veya LG UH 615v alıcam. Neden derseniz bilimsel ve teknik olarak anlatayım
1-En iyi televizyonu en uygun fiyata bulucam derken hanım beni vuracak artık :danger 2-Bu fiyata bu televizyonlar çok uygun :hoba1
Kardeşim, çok yakın bir arkadaşım Samsung plazma ve Samsung 4K led kullandıktan sonra, LG UH 610 aldı. İlk başta hiç alışamadı. Görüntü çok karanlık geldi. Ips panel olduğundan yanlardan görüntü iyi diyordu. Renkler güzel ama canlılık yok diye şikayet ediyordu. Samsung kullandıktan sonra maalesef böyle oluyor. Kararın hayırlı olsun.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
albanez hocam siz ne dersiniz bu konuda
LG 49UJ701V 49
Samsung UE50MU7000
Vestel 49UD9650
AWOX alacaktım fakat 49 inch 4k sı olmadığı için onu maalesef eledim bu 3 tv arasında kaldım.başka marka modelde olabilir.maç seyredilecek hımedia 4k media player takılıp film izlenecek ve technisat 4k uydu alıcısı takılıp tv seyredilecek.hangisini önerisiniz yahutta başka marka modelde olabilir.ustalardan yardım bekliyorum.

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
hocam merhaba bu yazdığınız ürünlerin fiyatı mı 3000 tl acaba ? link var mı ?

evet dostum biri 2990₺ diğeri 3099 ₺ ama ben bu gün almaya gittim oradaki görevli arkadaş Samsungu almayın panelde sorun var dedi, gerçektende yakından bakıldığında ekranda görüntüde incecik çizgiler görünüyor. Lg de samsungta tek kalmış ürünlerdi.Aslında lg sağlamdı ama son ürün olduğu iin onuda almadan çıktım.
Velhasıl yine televizyon alamadım :deli1

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,377
albanez hocam siz ne dersiniz bu konuda
LG 49UJ701V 49
Samsung UE50MU7000
Vestel 49UD9650
AWOX alacaktım fakat 49 inch 4k sı olmadığı için onu maalesef eledim bu 3 tv arasında kaldım.başka marka modelde olabilir.maç seyredilecek hımedia 4k media player takılıp film izlenecek ve technisat 4k uydu alıcısı takılıp tv seyredilecek.hangisini önerisiniz yahutta başka marka modelde olabilir.ustalardan yardım bekliyorum.

LGE yi salla geç!
Samy 7x serisi OK dir
9650 beni pek açmadı!

>HiMedia OK dir ben de bir zamanlar kullandım;resim kalitesi çok iyi dir:ok

>Techni 4K yı nereden buldun? bu işte "en iyisi" aynen budur daha iyisi yoktur:ok herkesi tokatlar bu meret:mutlu
2 yıl önce TR ye ilk Techni 4K getiren bendim,DH de çok işledim bu konuyu! sonra satmıştım her zaman ki gibi:hoba1
Humi 4K da OK dir ama Techni süper dir,ayrıca ses kalitesi de en iyisi bu cihazda dır! MediaPlayer desteği
süper dir!

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,377
evet dostum biri 2990₺ diğeri 3099 ₺ ama ben bu gün almaya gittim oradaki görevli arkadaş Samsungu almayın panelde sorun var dedi, gerçektende yakından bakıldığında ekranda görüntüde incecik çizgiler görünüyor. Lg de samsungta tek kalmış ürünlerdi.Aslında lg sağlamdı ama son ürün olduğu iin onuda almadan çıktım.

kardeş "çizgiler" dediğin panelin önündeki katmandamı dır? sorun olmaz görüntü varken,herifler sürekli elleyip
yer değiştirirken v.s bir şekilde çiziyorlar,görüntü varken belli olmuyorsa alınabilir! görüntü yokken görünür
ve kafaya takmazsanız yine sorun olmaz!
ama bu durum sizin elinizi güçlendirir,heriflere bu ne yaw çizik/kusurlu panele bu fiyat fazla tatlı bir indirim yapın
yükleyip götüreyim deyin:mutlu

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666

:kop:kopSamilo yine alamadın, aramıza tekrar hoş geldin:deli1:haha1:mutlu

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
LGE yi salla geç!
Samy 7x serisi OK dir
9650 beni pek açmadı!

>HiMedia OK dir ben de bir zamanlar kullandım;resim kalitesi çok iyi dir:ok

>Techni 4K yı nereden buldun? bu işte "en iyisi" aynen budur daha iyisi yoktur:ok herkesi tokatlar bu meret:mutlu
2 yıl önce TR ye ilk Techni 4K getiren bendim,DH de çok işledim bu konuyu! sonra satmıştım her zaman ki gibi:hoba1
Humi 4K da OK dir ama Techni süper dir,ayrıca ses kalitesi de en iyisi bu cihazda dır! MediaPlayer desteği
süper dir!
technisat 4k ve humax 4k zaten bende var sırada katherin 4k demiştim ama siz daha önce tavsiye etmemiştiniz problemli demiştiniz bende almadım.

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
kardeş "çizgiler" dediğin panelin önündeki katmandamı dır? sorun olmaz görüntü varken,herifler sürekli elleyip
yer değiştirirken v.s bir şekilde çiziyorlar,görüntü varken belli olmuyorsa alınabilir! görüntü yokken görünür
ve kafaya takmazsanız yine sorun olmaz!
ama bu durum sizin elinizi güçlendirir,heriflere bu ne yaw çizik/kusurlu panele bu fiyat fazla tatlı bir indirim yapın
yükleyip götüreyim deyin:mutlu

Can abi öyle panelin üzerinde çizik izi değli öyle olsa hiç affetmezdim :krokopGörüntüde özellikle yeşil ve kırmızı renkte belli oluyor paralel çizgiler görünüyor.Uzaktan belli olmuyor ama bir metre ye kadar yanaşınca hemen farkediliyor. Bir kere farkettinmi uzaklaşıncada gözüne takılmaya başlıyor. Bu şekilde televizyon seyredilmez abi adamı deli eder hele u kadar araştırmışım bu kadar beklemişim kafayı yerim ondan sonra. :tara

Geri
Üst Alt