R Çevrimdışı

ridvan1973 

Aktif Üye
22 Kas 2019
54
51
Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
muhtemelen va panel olan tv size geldi.o yüzden açı ve renk problemi yaşıyorsunuz. vestel maalesef karma panel sistemi kullandığı için aynı modelin hem va hem ips panelli olarak üretiriyor. ben 55ud8200 lg ips paneli olan modeli kullanıyorum. renk, contrast ve açılarda renk kaybı olmamasından çok memnunum. Sadece hareketli görüntülerde özellikle maçlarda daha başarılı bir görüntü olmasını beklerdim.
hehehe☺️benim tvde va panel bende yanlardan bozulmasin isterdim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Valla Vestelden uzak durun arkadaşlar şimdiye kadar kullandığım en kötü Elektronik markası resmen ayıplı mal satıyorlar
ayıplı mal satamaz satsa devlet veya gerekli birimler müdahale eder. bence yanlış düşünce :)
her markada pürüzler veya arızalar çıkar, bunlar ürünü almamanız anlamına gelmez, 5 servis marka sahiplerinide tanıyorum, hepsi full çalışıyor, demekki hepsi arıza yapıyor. Bu durumda eve hiç ürün almayalım :hihi

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
ayıplı mal satamaz satsa devlet veya gerekli birimler müdahale eder. bence yanlış düşünce :)
her markada pürüzler veya arızalar çıkar, bunlar ürünü almamanız anlamına gelmez, 5 servis marka sahiplerinide tanıyorum, hepsi full çalışıyor, demekki hepsi arıza yapıyor. Bu durumda eve hiç ürün almayalım :hihi
Vestelinki arıza kategorisini geçmiş durumda arıza olur fakat firma bunu bir sonraki üründe ARGE yaparak çözme yoluna gider Vestelin böyle bir derdi yok kaldığı yerden devam ediyor.Bu ürünleri ABD pazarında satmaya kalksa güvenlik güçleri yetkililerin topunu sınırdışı yapardı ???

Y Çevrimdışı

yed66

Yeni Üye
22 Kas 2019
6
39
Arkadaşlar regal 32 4020h (900tl) ile philips 32BDL4012n(1170tl) arasında kaldım regal hd ready, philips full hd.Tabi bu kağıt üstünde yazilanlar. Sorum şu ki servisten dolayı regal içimden geçiyor ama özellik philips iyi gibi onun servisi nasıl? Aradaki fiyat farkına değer mi görüntü ve servis olarak? 32 likler sanırım hepsi birbirine benzer görüntüde. Adem Helvacı Adem Helvacı

M Çevrimdışı

mert _turkiye

Aktif Üye
3 Tem 2019
135
20
lg 55um7450 3999 tl ye alınır mı ? ithalatçı garantili polonya malı ne dersiniz ?ithalatçı garantisi ne demektir

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Merhaba arkdaslar bir tv alıcaz 3000 tl ye kadar tv önerirmisiniz
43"=
49"=
50"=

43 inç tv nin 3000tl yi hak etigini düşünmüyorum ama piyasa malesef
alınabilecek f/p ürünleri merak ediyorum

Geri