I Çevrimdışı

ikuru

Yeni Üye
26 Eyl 2018
14
32
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Değerli bilgileriniz doğrultusunda TOSHIBA 43L2863DAT SMART LCD TV A101 den 3 taksitle 1.700 TL'ye alınır ve IPS panel kalitesiyle izlenir. :clap2

Teşekkürler Adem Helvacı Ado bey :ok

Keşke dediğiniz gibi olsaydı. Bu akşam A101'e gittim 43L2863DAT almak için fakat zam gelmiş ve yeni fiyat 1899 olmuş:ciks Alamadan çıktım. 49 inç olanda şansımızı deneyecez artık

K Çevrimdışı

kenan

Yeni Üye
3 Nis 2018
47
37
Adem Helvacı Ado hocam 55 inç 4k lg ips panel hdr wcg özellikli smr değeri yüksek akıcı görüntü veren

regal vestel toshiba seg f/p ürünü hangi model önerirsiniz acaba

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado Baskan A101 e ELTON 40 ınch gelıyor.
Fıyat gayet uygun.
Öneriyormusun?

Daha incelemeye dahi gerek görmeden eledim tv yi azizim zira ürün FHD dahi değil, Anladığım kadarıyla WXGA bir ürün, yani ne derece işinizi görür bilemiyorum zira bu özelliklerde bir ürün için hem 2Yıl garanti hem HD READY ürün hem de 1300TL bana çok düşündürücü geldi.

Yani kullanım alanı olarak size ''Tamam yahu tam da benim işimi görecek tv zaten tımbırdasın yeter'' mantığı ile alınacaksa bu piyasa koşullarında 40'' v 1300TL biraz örtüşebilir.

Ancak biz forum kurtlarının eleğinden kesinlikle geçmez bu tv, ARÇELİK in KEYSMART tv si bile bana göre daha makul olur bu tv yanında.

En çok merak ettiğim ise, SUNNY gurubu ısrarla halen DIŞARIDAN takılan uydu alıcılı tv lerimi sürüyor piyasaya bu modelde de bakıp göreceğiz :ok

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
Daha incelemeye dahi gerek görmeden eledim tv yi azizim zira ürün FHD dahi değil, Anladığım kadarıyla WXGA bir ürün, yani ne derece işinizi görür bilemiyorum zira bu özelliklerde bir ürün için hem 2Yıl garanti hem HD READY ürün hem de 1300TL bana çok düşündürücü geldi.

Yani kullanım alanı olarak size ''Tamam yahu tam da benim işimi görecek tv zaten tımbırdasın yeter'' mantığı ile alınacaksa bu piyasa koşullarında 40'' v 1300TL biraz örtüşebilir.

Ancak biz forum kurtlarının eleğinden kesinlikle geçmez bu tv, ARÇELİK in KEYSMART tv si bile bana göre daha makul olur bu tv yanında.

En çok merak ettiğim ise, SUNNY gurubu ısrarla halen DIŞARIDAN takılan uydu alıcılı tv lerimi sürüyor piyasaya bu modelde de bakıp göreceğiz :ok

4-ekim-2018-60x90-spot-4-ok.jpg

Uydu alicisi var galiba.
Timbirdasin yeter olayina koptum :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
4-ekim-2018-60x90-spot-4-ok.jpg

Uydu alicisi var galiba.
Timbirdasin yeter olayina koptum :)

Evet var azizim, zaten bir uydu alıcısı bir de smart var, yukarıda da yazdığım gibi uydu alıcısını cidden ben de merak ediyorum zira SUNNY grubu ısrarla DIŞARIDAN takılan uydu alıcılı tv tamponlayıp duruyor piyasaya.

Haa auydulu mu? tamam canım uydulu işte :kiskis

Tabi arkadaşlar yazdıklarım kimseyi üründen soğutmasın amacım marka karalamak veya ürün satışını engellemek değil sadece bu üreticilerin biz tüketicileri bazı konularda aptal yerine koymaya çalışmasına ifrit oluyorum ben.

A101 ciler ayrı bir terane zaten, Kardeşim bu ürün FHD mi HDREADY mi bari onu yazın, ama yazmazlar çünkü HDREADY yazarlarsa dikkat çeker, insanlar işe uyanır ve bu zamanda fhd olmayan tv mi kaldı der ve almazlar düşüncesi hakim sanırım.

Ben kaçıncıdır herkese iyi geceler diyorum sonra da ''şunu da cevaplayıp gideyim'' diyorum saat 3 e geliyor beyler yarın bana mesai var. :kiskis

Soracaklarınız olursa sabah devam ederim artık :ok

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
Evet var azizim, zaten bir uydu alıcısı bir de smart var, yukarıda da yazdığım gibi uydu alıcısını cidden ben de merak ediyorum zira SUNNY grubu ısrarla DIŞARIDAN takılan uydu alıcılı tv tamponlayıp duruyor piyasaya.

Haa auydulu mu? tamam canım uydulu işte :kiskis

Tabi arkadaşlar yazdıklarım kimseyi üründen soğutmasın amacım marka karalamak veya ürün satışını engellemek değil sadece bu üreticilerin biz tüketicileri bazı konularda aptal yerine koymaya çalışmasına ifrit oluyorum ben.

A101 ciler ayrı bir terane zaten, Kardeşim bu ürün FHD mi HDREADY mi bari onu yazın, ama yazmazlar çünkü HDREADY yazarlarsa dikkat çeker, insanlar işe uyanır ve bu zamanda fhd olmayan tv mi kaldı der ve almazlar düşüncesi hakim sanırım.

Ben kaçıncıdır herkese iyi geceler diyorum sonra da ''şunu da cevaplayıp gideyim'' diyorum saat 3 e geliyor beyler yarın bana mesai var. :kiskis

Soracaklarınız olursa sabah devam ederim artık :ok

SEN NASIL BIR KRALSIN BE KARDESIM !!
ALLAH RAZI OLSUN 7/24 YARDIM. VALLA BRAVO.

I Çevrimdışı

ibrahimanil

Yeni Üye
16 Eyl 2018
16
31
Adem Helvacı Ado hocam su an tv bakmaktayim
Grundig 55vlx 8650 ips panel 50hz 30w ses
SamsungNU 7400
Philips 55pus 7101 100hz demisler ama nette bulamadim bi türlü ve genelde cok sikayet var Philips icin
hangisini önerirsiniz

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

dayinaber

Yeni Üye
30 Eyl 2018
3
34
Selamlar Adem Helvacı Ado hocam

Odama playstation 4 ve digiturk için bir tv almayı düşünüyorum. Linkteki ürün hesaplı geldi ama monitör olarak geçiyor sanırım dahili uydu alıcısı yok. Benim için çok da önemli değil açıkçası. Ürün hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi veya aynı fiyat aralığında bir tv önerebilirse çok sevinirim. Salonda vestelin 40 inç bir modeli var. Oyun performansından memnun değilim. Mesela pes 2018 oynarken sahanın bazı yerlerinde yeşil olan çim rengi gri gibi oluyor.

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Selamlar Adem Helvacı Ado hocam

Odama playstation 4 ve digiturk için bir tv almayı düşünüyorum. Linkteki ürün hesaplı geldi ama monitör olarak geçiyor sanırım dahili uydu alıcısı yok. Benim için çok da önemli değil açıkçası. Ürün hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi veya aynı fiyat aralığında bir tv önerebilirse çok sevinirim. Salonda vestelin 40 inç bir modeli var. Oyun performansından memnun değilim. Mesela pes 2018 oynarken sahanın bazı yerlerinde yeşil olan çim rengi gri gibi oluyor.

Bu TV de oyun konsol performansı VESTEL den farklı olmaz güzel kardeşim.
Araştırdığın başka modeller var mı? Direkt biz model söylemeyelim senin tercihlerinden hareketle odel araştıralım :ok

Geri
Üst Alt